0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından

Kızlar eşim ve benim renkli degil. Babamin gözü yeşil ama. Acaba bebegimin goz renginin yeşil olma ihtimali varmi? Benim genlerimden geçe bilirmi bende olmamasina ragmen. Amcalarım halalarım hepsi yeşil gözlü ama çocuklarina geçmemiş nedense:D hala cocuklarin goz rengi babalarina amca cocuklarininki annelerine çekmiş hep yeşil bir türlü tutmamış. Tabiiki saglıklı olmasi en önemlisi farketmez ama kızımında göz renginin öyle olmasini çok isterdim 

41 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
Eşimin gözleri ela kaynanam annemin dedelerimiz gözleri yeşil oglumun gözleri mavi :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Baba tarafım hep yeşil, mavi gözlü anne tarafımda da ela göz çok ama çocuklarım kahverengi gözlü :D Eşimin tarafında da var renkli göz var ama bizim çocukları tutturamadım. 

0 oy
(573 puan) tarafından
Eşimin ve benim tarafimda sadece benim dedemin gözleri mavi. Düşün başka hiç kimsede yok dedin torunlarından falan. Ama benim kız mavi gözlü:D
0 oy
(165 puan) tarafından
Kaç Aylık Bebeğiniz 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Benim gözlerim yeşil eşimin ela kızımın koyu kahve dedelere çekmiş annemin de yeşil 
0 oy
(12,703 puan) tarafından
Eşim ben kahve gözlüyüz. Babam mavi amcam halamlar yani babam taraf komple mavi,bizim ailede yok alamadık. Kızım yeşil gözlü 
0 oy
(551 puan) tarafından
Benim görümcemde esi de kahverengi gözlü. İki oğlu da maviş hem de ne maviş maşallah cok guzeller :) 
0 oy
(2,092 puan) tarafından

Benimde babamın ve eşimin babasının gözleri renkli ve iki kardeşimin gözleri renkli eşim ve benim kahve rengi:)

Bebeğimin gözleri mavi doğdu sonra değişti yeşil sonra değişti ela ayy ne olacak derken en sonunda kahverengine karar verdi ve kahverengi oldu:D

Bende isterdim renkli olmasını 

0 oy
(2,738 puan) tarafından
Esimin gözleri  mavi benim kahve 

Kızımın  kahve oldu

Kaynanam sarisin mavi gözlü  olsun ogluma benzesin diye beni sinir etmisti kizim dogdu gözler  kahve kendisi esmer  al sana sarışın  mavi göz  demistim o aklima geldi☺️
0 oy
(400 puan) tarafından
Benim eşimin gözleri mavi kaynimin kayın pederimin kayın validemin gözleri mavi benim gözlerim kahverengi iki kızım var ikiside benden almışlar göz renklerini 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Benim esiminde renkli benim koyu kahverengi ama 2 çocuğumunda renkli olmadı kaynım görümcem mavi gözlü eşim mavi yeşil sarı karışık göz rengi tuturamadim ben:)
0 oy
(266 puan) tarafından
Benimde babam halam amcam renkli gözlü ama hiç birimiz onlara çekmedik inşallah bebeğimin ki babama çeker :)) 
0 oy
(1,241 puan) tarafından
Canım carprazlama hesaba göre mümkün değil ama Allah'ın bileceği iş inan belli olmaz eşimin gözleri mavi ama anne baba kahve babaanne maviymis iste istina olabiliyor 
0 oy
tarafından
Bnimde koyu kahve kesimin açık kahve kızım yeşil gözlü oğlum siyah gözlü pluyomus demi:))
0 oy
tarafından
Annemin dayısının gözleri ela annemin teyze kızı mavi gözlü . Başka da renkli gözlü yok sulalede kardeşim yeşil gözlü doğdu :) olur mu olur
0 oy
(329 puan) tarafından
benim gözüm yeşil babamın yeşil kızım aynı eşim eşimin kahverengi kiziminda kahverengi umarım seninki yeşil olur ama zor canim 
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Dedemin gözleri yeşildi amcamın torunun gözü de yeşildi . Annesi tarafında yoktu renkli göz . Kuşak atlayabilşyor. Genetik hastalıklarda öyle mesela evlatta olmuyor torunda çıkıyor .
0 oy
(220 puan) tarafından

Ben ve eşim kahverengiyiz kayinpederim gorumcem esimin halıları amcaları renkli gözlü oğlum renkli gözlü kızım daha 22 günlük anlasilmiyo:)

Ablamın eşi gorumcesi kayipederi kayinvalidesi mavi gözlü 3 çocuğun da gözleri kahverengi 

Bizde şaşırmış durumdayız:))))

0 oy
(1,571 puan) tarafından
Ben renkli gözlüyüm eşim kahverengi eşimin tarafı full kahve bizimde babam renkli kardeşim renkli ben renkli gözlüyüm kızım kahverengi gözlü önemli olan sağlıklı olması kız gözünün renkli olsa ne olur olmasa ne olur 
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Benim de annem renkli gözlü. Kayınlarım görğmcelerim ve kayınpeder renkli gözlü. Eşim ben kahverengi çocuklar da kahverengi. Galiba koyu renk daha baskın oluyor 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,206 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde Aleynaagizemm (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 211 göst.
0 oy
10 cevap 112 göst.
0 oy
8 cevap 147 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,546 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,569 cevap

34,923 kullanıcı

...