0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde (177 puan) tarafından
Kac gündür kafamizı nereye cevirsem cenaze kızlar malum zaten iyi degildim bu sabah ablam aradı ailecekte gorüştügümüz kisiler malesef 2cocuğunu ve karısını gerise birakti iş cikısı arabada kalp krizi gecirdi dün vardi suan mezara koyacaklar namazla... çok uzgünüm cookkkk 3yasinsa ve 13 yaşinda 2tane kız cocugu kaldi Allahim sabir versin eşini kaybeden tüm kadınlara arkadaşım yıkıldı ben be yapacagim diyor kücük kiz sürekli babasini soruyordu ne dicem diyor 

5 Cevaplar

0 oy
(2,733 puan) tarafından
Allah yardımcılari olsun canım imtihanları buymuş 
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bizimde geçen sene eşimin abisi vefat etti 3 cocuk kaldi en küçük kız 2 yaşındaydı okadar zor ki gidip geliyoruz cok eksik kaliyolar cocuklarimla  ile gitmek istemiyorum yanlarında baba lafı demesinler diye kahroluyorum resmen rabbim sabır versin çok zor yani başınız saolsun
(177 puan) tarafından
Allah razi olsun bitanem sizlerinde basi saolsun insan ne diyecegini sasiyor
(5,240 puan) tarafından
Saol cnm aynen oyle kelimeler yetmiyor tükeniyor cok zor
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ay çok zor ya Allah sabır versin :(
0 oy
(5,405 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin. Çok zor çok üzücü:(
0 oy
tarafından
Allah yardımcısı olsun. Bende perşembe günü ablamı toprağa verdim :( çok zor çok. Kafamı dağıtmak için sürekli bir şeylere odaklanmaya çalışıyorum ama her seferinde ablamla şöyle yaptık filan diye aklıma geliyor. 11 yaşında yeğenim vardı. Şimdi annesiz kaldı. Cenazede o an onu gördüğümde bayılmak üzereydi ayakta zor duruyordu. Küçük yaşta böyle bir kayıpla nasıl baş edecek onu düşünüyorum. 
(177 puan) tarafından
Ah be canimmmm ahhh.. onlar uykudan uyandi ebedi yaşamlarina gözlerini açtı hepimiz ayni yere gudecegız ama gelde bunu kalbe anlat gelde dayan rabbim sana bolca kendi sabrindan versin yegeninede.. ablaciğinin yqttigi yer nur olsun rabbim ruyalarda buluştursun
tarafından
Aminnn inşallah :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 295 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 334 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
0 oy