0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Yeni uye oldum yeni sorumla geldim :)))

Bu sıkıntıyi ancak buraya sorabilirdim galiba 

arkadaşlar kızim 19 aylık uzun zamandır gündüz emmesini kestim Şimdi de geceyi kesiyorum Bugün 2 gecemiz olacak birinci günde Yani dün çok uyandı Biraz agladı bir 5 dakika bile olmadı uykuya geçeli Her uyandığımda Ayağımda sallayarak uyuttum Şimdi sorum şu göğsüm doduğu zaman ben sağdığım zaman çok gelmiyor Göğüslerim çok doluyor agriyor  nasıl rahatlatabilirim ne yapmalıyım Bana fikir verir misin ve yatmadan önce tam olarak ne yedirmem gerekiyor Tok olması için

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ilk önce Solu azalttım sonra kestim hiç vermedim o kesildi keidnsliginden geçen hafta da sağı kestim ama azaltarak günde iki üç gece bir derken tamamen kestim hiç sorun ağrı sızı olmadı kendisi kesildi 
(24 puan) tarafından
Zaten tek gogus emiiyor solu emiyordu sag gogusum yara oldu huylandi kremden emmedi yine ayni doldu agri sizi oldu hastaneye gittim ilacla kesildi sag gogusum ama sol kaldi iste suanda da emmediginden sıkıntı oluyor bende suanda bi anda kesmedim ilk gunduz tamamen gece veriyordum simdi geceyide kesmeye basladim bi tek sabah cok doldu dayanamadim verdim emdi 1 kere oda
-Reklam-
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Soğuk suyla yıka birde havluyu ıslat buzluğa koy onu da göğsüne ara ara koy geçer öyle arada göğsünü sağ içinde süt birikmesin
0 oy
tarafından
Ona çare yok diyebilirim ağrın oldukça parol alabilirsin. İlk üç gün zor sonrasinda hafifler. 
(24 puan) tarafından
Parol harici baska ilac icsem agri kesici olurmu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 325 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde Tulinylmzz (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
10 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 54 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,609 cevap

34,778 kullanıcı

...