0 oy
55 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,161 puan) tarafından
Merhaba kizlarrr John friedanin blonde serisinin açıcısını kullanan varmı etki ediyormu ? Sizin onerebileceginiz memnun kaldığınız hangi markalar oldu ?

2 Cevaplar

0 oy
(1,161 puan) tarafından
Kimse kullanmadımı?
-Reklam-
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Komple mi açacaksın? Duymadım o markayı

Benim dip geliyor yırmı günde bir palette 10.1 e igora turuncu karşiti atıp boyuyorum 
(1,161 puan) tarafından
Ben birden boya açıcı yerine aşamalı açmak istiyorum bu spreylerde aşamalı aciyormus saçı saçım zaten kahvenin açık tonlarinda komple açmak istiyorum palettenin spreyini denedim açtı ama boya acicidan daha fazla zarar verdi sanki
(12,565 puan) tarafından
Haklısın ama hiç denemedim açiçi sprey. Benim dip siyah bildiğin. Yaklaşık uç senedir bu şekilde boyuyorum
Hamilelik ilk uç ay boyamadım baya uzadı uğraşmak istemedim küaförde açtırdım çok yıprandı anca toparlanıyor, her hafta bakım yapıyorum fazla yıpranmıyor normalde
(1,161 puan) tarafından
Kuaför çok pahalı geliyor ya benimde saçların uçları yıprandı diplerim şuan kendi rengim ama kopar diye korkuyorum evde acsam
(12,565 puan) tarafından
Başta tabi tutmaz da yapa yapa el alışır
Ben direk açiçi sürmek istemiyorum o yüzden gitmiyorum hem bildiğim alan protez tırnak uzmanıyım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 133 göst.
30 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
0 oy
4 cevap 89 göst.
17 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 371 göst.

378,933 soru

11,342,512 cevap

34,809 kullanıcı

...