0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Kızlar selam, geçtiğimiz mart ayında 15 haftalik bebeğimi riskli gebelik kanama ve suyunun bitmesinden dolayı kaybettim. Şuan adetim gecikti idrar testi yaptım ve sat a göre 4 haftalik hamileyim. Ama çok korkuyorum risk yaşamaktan. Dün gece rüyamda kanama olduğunu gördüm ve gerçek olmasından çok korkuyorum. Henüz bebeği göremem diye doktora gitmedim 6 veya 7. Haftayı bekliyorum. Ama sürekli bir endişe bir panik. Doğru düzgün belirti de yok. Bu haftalarda belirti olmaması normal mi?

5 Cevaplar

0 oy
(1,137 puan) tarafından
Adaaaam bende gördüm dün akşam rüyam da düşük yaptığımı hayırlıra vesile olsun inşallah tesadüfe bak şaşırdım
(299 puan) tarafından
Allah Allah umarım çıkmaz
(1,137 puan) tarafından
Umarımmm
-Reklam-
0 oy
(8,711 puan) tarafından
Canım 1 kere oldu diye bir daha olacak değil. Tabii ki korkuyorsun normal ama iyi şeyler düşün, kötüyü çağırma. Kontrollerini ihmal etme. Sağlıklı beslen, kendini yorma. İyi düşün iyi olsun. Allah yaşatmasın bir daha 
(299 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim
0 oy
(11,037 puan) tarafından
İlk önce hayırlı olsun bebişin, diğeri için de geçmiş olsun başın sağolsun.. Hiç korkma hiç stres yapma böyle rüyalar görmen normal. Benim hiç düşüğüm falan olmamasına rağmen gördüm her gebelikte öyle rüyalar. Yani bunu rüya gerçek olacak diye bişi yok o yüzden söylüyorum. Belirti olmaması da aşırı normal her gebelikte belirti olacak diye bi kaide yok canım. İçini ferah tut Allah'a güven bol bol dualar et 
(299 puan) tarafından
Çok sağol canım çok teşekkür ederim, içimi rahatlattın Allah razı olsun
(11,037 puan) tarafından
Cümlemizden canım rica ederim
0 oy
(15,880 puan) tarafından
Hayırlı olsun canim hersey nasip kotuyu çağırma bende geçen hafta kimyasal geçirdim testte çıktı çok umutlanmistim ama nasip değilmiş yani şimdi bidaha olacak diye bisey yokki 
(299 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim şuan hiç bir belirtim yok acaba benimde mi kimyasal yada belirti olmamı normal mi bu haftalarda
(15,880 puan) tarafından
Belirti olmaması en doğalı canım
(299 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ediyorum
(15,880 puan) tarafından
Ayaklarıni üşütme ağır kaldırma canjm bjseycik olmaz ınsalah benim ilk gebeligimde belirtiler 7 haftada başlamıştı  daha çok yeni belirti olmaz
(299 puan) tarafından
Ay inşallah canım
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Sen bir git en azinda her ihtimale karsi progestan baslatirlar folik asit kullanmaya baslarsin
(299 puan) tarafından
Folik asite başladım çift çizgiyi görünce sanırım haftaya falan giderim doktora

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 341 göst.
0 oy
17 cevap 676 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 235 göst.
0 oy
6 cevap 305 göst.