0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Kızlar nasıl anlatsam öyle bir rüyaydı ki bizim ülkemizde aynı Filistin Gazze gibiydi dışarıda bir anda bombalamalar başlıyordu uçakta bir askeri iple sallandırmışlardı tüm askerlerimizi teker teker başında Arapça yazılı askerler öldürüyorlardı bende bizi bombalayan kişiye lütfen eşime ulaşayım diyordum onuda öldürmüşmerdir diye öyle ağliyorum ki yüz gözümüz kapkara tomalar geziyor askerler geziyor etrafta evleri teker teker vuruyorlar kızım bi odada tek başına islerin içinde ölmüş insanların içinde uyuyor kaçmak istiyorum kaçamıyorum çok kötüydü kızlar acaba çok aklıma yerleşti ondan mı yoksa bizdemi aynı durumda olucaz anlamadım chromeden yazdım çok kötü şeyler yazıyor iyice psikolojim bozuldu bari buraya yazayım dedim? 

7 Cevaplar

+1 oy
(11,076 puan) tarafından
Bilinçaltına işlemiş. Allah hayra çıkarsın rüyanı. Kötü rüyalar anlatılmaz, Allah'ım rüyanın şerrinden sana sığınırım diye dua etmek lazım. 
-Reklam-
0 oy
(3,610 puan) tarafından
Etkisinde kalmışsın canım Allah hayırlara cikarsin
0 oy
tarafından
Çok düşünüyorsan ondan görmüşsündür 
0 oy
(772 puan) tarafından
Ben okurken bile tüylerim diken diken oldu ve en acısı bunu gerçekten yaşayanlar var Rabbim sen bizi affet 
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Rüyayı nasıl yorumlarsan öyle de çıkarmış. Sen çok taktın kafana üzüldün hepimiz aynıyız zatende bu yüzden düşündüğün için rüyana girmiş git akan suya anlat alsın götürsün selavat getir 
0 oy
(7,742 puan) tarafından
Allah hayır etsin inşallah gördüğün rüya bizj. Değilde İsrail'in ve destekleyenlerin başına gelir 

Bilinc altına yerleştiği için görmüşsündur
0 oy
(496 puan) tarafından
Bende buna benzer rüya gördüm gerçekten çok korkunçtu bombalanmak askerlerin sesleri ölümü beklemek kaçacak yer olmaması gerçekten hatta 2 kere gördüm 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 292 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 560 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 293 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2melek (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.