0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından

Kızlar benim bi kalın halim var uçları saçaklı arkası sarı.  O halıyı ne zaman elde yıkasam sapsarı su akitiyo.  Hayatta ilk defa ben gebeyken kaynana yikadi hali kuruyup eve geldiğinde hem hali rengi sarıya dönmüştü hemde saçakları bildigin çamur rengiydi.  Bende yıkamaya verdim adam çok güzel temizlemişti saçaklar da benbeyaz olmuş gelmişti hemde halımda elde yikamis gibi ağır koku yoktu.  Geçen benm sorunlu kaynana tutturdu halıyı elde yıla halıcılar sarartma yapıyor dedim haliciya vercem  dedim yok yok oğlumun parasına yazık.  

Aldı yine yıkadı inanır misiniz 3 aksamdır sacaklarina su iniyor oda çamur gibi oluyor ve kokusu da ağır aynı şekil.  Sacaklara şu indikçe havluya siliyorum leke kalmasın dihe ama ne yapcm bilmiyrm halıda sarartı oluştu cins halı. 

Sizin başınıza geldi mi hali sarartisi bana akıl verin ya

Resim.attim hali arkası ile ilgili

image

6 Cevaplar

+1 oy
(675 puan) tarafından
İki kere niye aynı hatayı yapıyorsun ver yıkamaya yıkasın kaynananı dinleme elde temiz olmuyor de gitsin 
(770 puan) tarafından
Kurusun bir ay kullanır kullanmam vercm direk halıciya
-Reklam-
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Kaynanan güzel yikamiyo maşallah benim annem yikasaydi kar beyazı olurdu:))
(770 puan) tarafından
Ahahah doğrudur bacı ama her seferinde bu halıdan çekiyorum ben ya en güzel halici yıkıyor
(7,991 puan) tarafından
Kız dinleme ver halıcı yikasin
0 oy
tarafından
Evet bende bu sorunu yaşadım o yüzden saçaklı halı asla almam bir daha 
(770 puan) tarafından
Valla yoruldum  ya
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Açık renk halılarda bunu hep duyar oldum son zamanlarda 
(770 puan) tarafından
Sorma bacı benbeyaz yerleri oldu sapsarı
0 oy
(789 puan) tarafından
Kalın halılar kusuyor canım benim halımda bu şekil ben elde yıkamıyorum ve cevremdede böyle halıları elde yıkamazlar yikamiciya verirler bence yıkamaya ver elde kusuyor çünkü 
(770 puan) tarafından
Kaynanaya laf anlatamadım işte çiçeğim yoksa bende haliciya  veriyorum
(789 puan) tarafından
Onlar eski kafa anlamazlar benim kaynanaya kalsa oda elde yıka der sen dinleme bosver halıciya ver
0 oy
(1,991 puan) tarafından
Canım bazı yeni halılar elde yikanmıyor benimde kolidor halılarım annen elinde yıkamışti bildiğin biri isemis de sararmış gibi olmuştu aynı gün temizlemeye verdik düzeldi bazı halılar kurutma istiyor o yüzden evde düzelmez yikamaciya göndermen lazım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 107 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Alisimm (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 339 göst.
13 Aralık 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 46 göst.
0 oy
1 cevap 32 göst.
4 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isteoylesine (176 puan) tarafından soruldu

381,422 soru

11,419,088 cevap

34,975 kullanıcı

...