0 oy
307 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,052 puan) tarafından

Kzlar ilk arabam satısını yaptım ama araba ztn küçüktü 2 bucuk ds cıktı kazancım 150 olması gerekirken 78 lra kdr kaldı karsı taraf ztn kargo bedeli ödüyor bnden bu kdr kesmesi normalmi morelımi bozdu araba da cok yeniydi cocogum sevmedgi için satışa koymustum 150 iyi dedim ama resmen yarısını bnden kesmişler ne yapmam lazım:'(

10 Cevaplar

0 oy
(1,052 puan) tarafından

,:(( blseydim dolaptan satış yapardm

(5,200 puan) tarafından
E zaten yazio. Oraya fiyat girince net kazanc diye. :) babasinin hayrina sattirmio ya komisyon alicak tabiki site.gardropsu bilmiyorum da ben gittigidiyordan satiyordum net kazanc ve sitenin alacagi komisyon yazio zaten ilana koyarken
(1,052 puan) tarafından
Hyr canım gardırops daha önce de satış yaptım hiç bir sekılde komisyon almadılar tamm alsaydı ama 63 lrasını almasydı yani dolap ble bukdr kesıntı yapmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani baştan düşünseydn keşke hep böyle kesiyormus satacağıma kalır daha iyi 
(1,052 puan) tarafından
Vala ya bn blmezdım ki daha önce mont satmıstım hepsi bna kalmstı
0 oy
(2,863 puan) tarafından
Normalde kesinti yapmıyordu gardrop hiç belli bir ücret izerinde 150 nin yarısı da yazık valla
(1,052 puan) tarafından
Evet ya helal etmiyorum
0 oy
(8,177 puan) tarafından
Kargon ağırlık desisini aşmış oyuzden galiba 
(1,052 puan) tarafından
Yok canım kendi gozumle gördum 2 bucuk ds ydi neyse ya saglık olsun yapcak bsy yok :(
0 oy
(3,879 puan) tarafından
Kargoya vermediysen ürünü karşı tarafa durumu ilet siparişi iptal edin 
(1,052 puan) tarafından
Kargo gitmiş canım
(3,879 puan) tarafından
O zaman yapılabilecek bir şey yok canım
(1,052 puan) tarafından
Aynn canım:(
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Desiyi geçince desi başına kesinti yapıyor siparişin detayında yazar zaten eğer öyle değilse yaz desteğe bence 
0 oy
tarafından
Desisi yüksek ürünleri dolaba gardropsa koyarken elden satış olduğunu soyleyeceksin kargo ücreti astigi için fazla kesiliyor 
(1,052 puan) tarafından
Ya blemedk canım ya daha önce hep aldım bebek arabası mama sandalyesi bü sürü sey aldım Boyle sorun yasamadı hiç karşı taraf buda kucucuk bı arabaydı yani
0 oy
(325 puan) tarafından
Hangi kargo ile gönderdin birde kaba ürünlerde tartı işe ağırlığa değilde ölçü ile desiye bakıyorlar ilk arabamın 2 desi çıkması çok mümkün değil canım büyük ihtimalle kargodan kesinti olmuş kötü olmuş
(1,052 puan) tarafından
Ölçüm yaptık 2bucuk ds cıktı kutuyla brlkte bnde araba krılmasın dye bı tık buyuk bı kutu sectım yanlarına ayrıyeten karton koydum kırılmasın dye  olan oldu artık yapacak bsy yok ama buda ders oldu bna :)
0 oy
tarafından
Gardırop kesinti yapmıyor ki nasıl oldu 

Kargo boyutunu küçük seçtiysen ondan olmuş olabilir 
(1,052 puan) tarafından
Kargo boyutu yok
0 oy
tarafından

Alıcı koruma ücreti çıkmış mesela bi elbise 750 tl alıcı koruma 73 tl ve bu 73 tl ne karşı tarafa ne satıcıya gitmiyor direk gardrops kendine alıyor aşırı saçmaladı 

image

Bak dediğim bu o yüzden senden kesmiş o kadar 
(1,052 puan) tarafından
Arabayı koyduğum kutu okdr da buyuk değildi kutudan dolayı kesmişler dedi ama 63 tl yansıtmakta nedir ya hakka griyorlar hakkım haram olsun:D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 319 göst.
22 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (865 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 299 göst.
4 Haziran 2024 Aile kategorisinde Syma (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
0 oy
1 cevap 111 göst.

397,390 soru