0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
Gün icinde evi tertemiz bekleyen önüne 3 çeşit yemek bekleyen ve sürekli istekleri bitmiyen bir kişi akşama kadar çocuk ev iş çamaşır vs hepimiz yapıyoruz bunu evet ama daha fazlasını bekleyen bir kişi oğlum konusamiyo özel eğitimi bile ben araştırdım götürüyorum herşeyi ile ilgileniyorum ama sürekli beni suçluyor sen nasıl bir annesin çocuğu konusturamadin çocukla hiç ilgilenmiyorsun bakmayacaksan niye dogurdun diyor kendi eve geliyo telefon ve maç tek olayı bu sen evdesin yorulmuyorsun ben senden daha çok yoruluyorum çalışıyorum dio çok zoruma gidiyor artik

11 Cevaplar

0 oy
(7,993 puan) tarafından
Çok bilmiş eşlerden nefret ediyorum. Çok dert ettiyse cocukla kendi ilgilensin laf soylemek kolay tabi. Kac yaşında 
(877 puan) tarafından
3.5 yaşında
(7,993 puan) tarafından
Anladım. Allah yardımcın olsun zor.
-Reklam-
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Sen konuşturamiyosan kendisi konuştursun. Baba olmak demek anneye emir vermek mi. Sen iş bul çalış bütün evin işini yapsin çocuğa baksın. Evi çekip çevirip çocuk bakmayı kolay saniyolar. Acaba bir gün dayanabilir mi 
(877 puan) tarafından
Eve gelirken arar ben gelinceye kadar o çocuğu uyut maç izlicem diye:(
(1,948 puan) tarafından
Ne kadar ayıp
(1,538 puan) tarafından
Kız bu konuşmayı eşimle yaptım bugün dedim yer deiştirelim ben gidim senin iş yerinde çalışim mutfakta dedim sende evde benim yaptığım işleri yap dedim tm dedi çocuklara da benim baktığım gibi bakacaksın dedim anamı getiririm o bakar diyo naahhh dedim gülüyo ☺️
(925 puan) tarafından
O çocugu uyut demek nedir ya babalık duygusu olmayan birine çocukta dogurmuycaksın aslında ama allah vermiş işte çok biliyosa gelsin kendi ilgilensin maçmı önemli çocugumu önemli valla ben çocuk yapmadan önce eşimle konuştuk bak ben tek başıma bocalarım bitane daha oğlum var 12 yaşında ama onunlada ilgilenmem gerekiyor bana yardımcı olacaksan yapalım dedim bu çocuğun tek ebeveyni ben olmıycam dedim yeri gelecek altını alıcaksın dedim söz verdi yardımcı olucam dedi birlikte yapıcaz bebek gece uyanınca bende uyanırım bakarım dedi eşim zaten sözünün eri birisi olduğu için güvendim şahsen bide çok istiyodu bebeği bana karşi evine karşıda ilgili bir eş allah razı olsun akşam işten gelince vakit geçiriyoruz hatta gece saat 1 oluyo uyu artık sabah erken kalkıcaksın diyorum uyursam seninle vakit geçiremem diyor böyle işte allah herkese anlayışlı eş nasip etsin anlayışsız olanada Rabbim akıl fikir anlayış ihsan etsın
(1,538 puan) tarafından
Şu sıralar gece çalışıyor eşim sabah 6 da gelir kızımın yanına yatar koluna yatırır onu öperek uyur eskiden gündüz çalışırken mesaileri olur 12 gibi gelirdi resmen yalvarırdı sabah erken gidiyom zaten çocuğu uyutma diye
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Büyük ihtimalle mecbur kalıp tv açıyorsunuz veya telefona bakıyor bu konuşmasını çok etkiliyor. Eşiniz madem oğlu konuşsun istiyor o zaman dört dörtlük iş beklemeyecek 
(877 puan) tarafından
Telefon sadece 10 dakika veriyorum günde oda sayı sayma renk öğrenme vs gibi vidiolar oda mecbur kalıyorum çünkü 1 dakika oturmuyorum bayilcak derecesine geliyorum 10 dakika dinleniyorum
(1,948 puan) tarafından
Haklısınız canım sizinki de can
0 oy
(1,994 puan) tarafından
Tam ağzına kürekle vurmalık bi koca...
(877 puan) tarafından
Hemde koca bir kürek
0 oy
(13,131 puan) tarafından
Baba olsun da şendi konuştursun bakayım tel bakmaya maç izlemekle babalık olmaz 
(877 puan) tarafından
Ona göre oluyo demekki böyle konusabildigine göre valla delircem artık
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Kendisi konuştursun o kadar biliyorsa 
(877 puan) tarafından
Kendisi anca maç izlerken konuşur ona da konuşmak denirse anca bagirir
(1,538 puan) tarafından
Eline meşe odunu alacan iyice dövecen varya
0 oy
(2,803 puan) tarafından

Yağmur yağmıştı teras su almış tavandan giderler tıkandığı için aradım söyledim telefonda kavga ettik  heralde yağmur benim yüzümden çok yağdı falan sandı :ninja: 

(877 puan) tarafından
Sanırım ondan dolayı bağırdı :)) yağmura az yağ deseydin kizsaydin tövbe estağfurullah
0 oy
(2,734 puan) tarafından
Şimdi bişey diyecem de neyse . ........
(877 puan) tarafından
Dicek çok şey var gerçekten
0 oy
(3,110 puan) tarafından
Kreşe ver çözülür 3.5 yaş demişsin yukarıda yaşı da uygun
(877 puan) tarafından
Eşim para gider diye vermiyo
(925 puan) tarafından
Para gider diyemi tövbe yarabbim kız o nasıl baba kim için çalışıyo çocuklarının geleceğini egitimini düşünmüyosa neden çalışıyo karın tokluğunamı
(3,110 puan) tarafından
Oha diyesim var böyle bir adama daha çocuk yapma canım
0 oy
(74 puan) tarafından
ah ahh niye hep böyleler. kendilerinde bizi asagilayacak cesareti nerden buluuorlar. madem herseyde beni sorumlu tutacaksin sen niye varsın ki madem cocuguma da ben bakacagim birde üstüne seni razi etmeye calisacagim ben ne icin varim. eskiden çok sakin biriydim sabirliydim artik sabredemiyorum. 1 kere bi hata yaptim. o bana ihanet etti bende ihanetinin öğrendiğimde çekip gitmem gerekirken ona yalvardim birakmamasi için. o gündür kendisini bir halt saniyor ne saygi kaldi sevgi varmi o da meçhul. sirf çocuklar icin susayim sabredeyim diyorum. ya en ufak meselede bana patlıyor. ben aksama kadar evde cocuklar ev işi vs aksam geliyor birde beni azarlıyor. zaten cocuk bakma konusu açılınca artik tek kelime etmiyorum. edersem ben gece boyu aglamak zorunda ben günlerce aglamak zorunda kaliyorum. herseyi elimden geldigince yapmaya çalışıyorum ama hep yetersizim hep eksiğim. çocuklara daha okula gitmeden 4 yasinda okuma yazma ogrettim daha pek cok sey başardım ama hâlâ ben yetersizim.ya evde kendim çocuklara elif ba bile ogrettim daha 5 ve 6 yaslarindayken. ama gel gör ki eve geldiğinde çocuklarin bi kötü huyunu görsün ben ilgilenmemis oluyorum ben bakmamis oluyorum. 
(877 puan) tarafından
Yazıklar olsun böyle insanları adam yapmak en büyük hatamiz
(74 puan) tarafından
inan gidecek bir yerim olsa. ya da burdan yani eşimin yanindan daha iyi bir yer olduğunu bilsem giderdim. ama bu yok. evine bakar her istediğimizi alir herseyimiz önümüzde ama gel gör ki ne saygi var ne sevgi. bi kavga ciksa neyin eksik der senin gibi yasayan varmi cevrende der. evet hiz eksiğimiz yok maddi yönden çok şükür. ama sevgi ama saygı. ne biliyim ya ben de kendimi degerli hissetmek istiyorum hep asagilanmaktan yoruldum. artik muhabbet bile edemiyoruz. çünkü ben ne zaman konuşsam hep beni kötüleyecek beni tersleyecek kelimeler kullanıyor. artık susuyorum. duygularımı düşüncelerimi ne biliyim bi konuda ki yorumumu eşime de anlatamayacaksam niye varım ki :(
0 oy
(13,367 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Baba olsun da o konuştursun o zaman. Ay şu lafı etmiyorlar mı boğazlayasım geliyor eşim bu lafı bana dediğinde evet doğurmamalıydım senden çocuk yapmak hayatımın hatasıydı demiştim. Ayrıca çok iyi baktığına eminim ben her çocuk bir değil elbet ama her anne çocuğu için en iyisini ister en iyisi için çabalar lütfen üzme kendini 
(877 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yorumun için destek olduğun için o kadar iyi geldiki bana sözlerin:(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 448 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,042 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,864 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 307 göst.