0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından

Kızlar kimyasal gebelikte testler gün geçtikçe koyulasir mi yoksa silik mi çıkar sürekli kan verdim 2 gün gecikmeyle 312 çıktı ama kimyasalsa diye korkuyorum perşembe bidaha vereceğim sizce kimyasal olabilir mi bu testler 

image

7 Cevaplar

+1 oy
(739 puan) tarafından
Seninki koyulaşıyor canım. Kimyasalda hep aynı çıkar koyulaşma olmaz ve hcg düştükçe siliklesmeye başlar. 
(60 puan) tarafından
2 defa kimyasal yaşadım canım testler çok çok silikti ama bunda koyulasiyor inşallah vardır ya perşembe tekrar kan vereceğim
(739 puan) tarafından
Icini ferah tut canım hayırlısı olsun inşallah
(60 puan) tarafından
İnşallah canım sağol
-Reklam-
0 oy
(60 puan) tarafından
Kızlar başka cevap verecek yok mu
0 oy
(3,463 puan) tarafından
Sağlıklı gebelikte koyulasir canım 
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Benim ilk silikti sonra kan verdim gebelik vardı sonra bidaha kan verdim beta düşmüştü bidaha test yaptım daha koyuydu. Doktora dedim ki test daha koyu acaba düşmedi mi dedim. O da onunla bunun alakası yok demisti
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kimyasal geçirdim ben git gide siliklesiyo çizgiler seninki koyulaşmis  bence sağlıklı rabbim hayırlısını versin 
(60 puan) tarafından
İnşallah öyledir canım teşekkür ederim
0 oy
(259 puan) tarafından
Kimyasal gebelik gecirdim ama bunda belli olmaz canım eğer öyle bişey varsa 6 7. Haftanda ultrasonda belli olur anca
(60 puan) tarafından
Kimyasal o kadar sürmüyor diye biliyorum canım bende iki defa geçirdim en fazla adet gecikmesinin 8.gunu kanama olmustu
(259 puan) tarafından
Benim ilk kimyasal gebeligimde kanama ilk anda oldu ama ikincide hiç kanamam olmadı 7 haftalıkken boş gebelik olabilir dendi 12. Haftamda kürtaj oldum bu süreçte hiç kanamam olmadi
0 oy
(12,943 puan) tarafından

Bilmiyorum ama sanki gebelik var :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 111 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anneolmakistiyorum (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.

378,964 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı

...