0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (600 puan) tarafından
Kizlar kanamaniz kac gun sürdü tekrar ne zaman gebe kaldiniz ben teķrsrdan dusunuyorum ne yapmam gerekir folik asit devam edeyimmi yoksa kanama zamani kesayim mi sizce yumurtlama kanamanin basindan sayip 14 uncu gunr mi denk geliyo nasil hrdaplarim kizlar 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 ay ara ver denemeye demıstı doktorum beklemıstım ben snra kı denememızde oldu sukur genelde adet oldugun gunden sınra 14 gun sayarsın odur yumurtlama tarihi ama degısebılır. kanama da normal adet gibiydi bır farklılık olmadı bende
(600 puan) tarafından
Anladim canim cok sagolasin kayin 4unde randevum var doktoruma soeucam insallah
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Ben hiç hesap yapmadım iki ay sonra tekrr kaldim oda iki aylık düşük oldu sonra iki ay sonra tkrr kaldım:-)
(600 puan) tarafından
Anladim hayirli olsun canim inslalah korundunmu peki kimyasaldan sonra
(13,834 puan) tarafından
Hiç hatırlamıyorum inan 4 senelik evliyim evlendim iki ay sonra kimyasal oldu işte sonra iki ay sonra tekrr kaldim o da iki aylık düşük oldu sonra iki ay sonra tekrr:-)üç yaşına girecek oğlum 27 ay var aralarında küçük oğluşum var bide yedi aylık olacak
(600 puan) tarafından
Gecmis olsun canim . Masallah rabbim korusun evlatlarini canim ❤ tesekkur ederim bende doktoruma danisicam 3 gun sonra randevum var
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Folik asit sürekli kullanabilirsin bunda bir sıkıntı yok. Evet adetin 14. İle 20 günü arası gün aşırı ilişki iyidir. Bende kanama aynı adet gibi oldu 3 4 kez bu durumu yaşadım. Ayriyeten yaptirmadiysan pıhtılaşma testlerini yaptır.
(3,259 puan) tarafından
Pihtilasma genetik laboratuvarına kan veriyorsun bakılıyor. Ben ilk düşüğümde yaptırmıştım
(600 puan) tarafından
Benim kadin soguma randrvum var 3 gun sinra doktorumla konusucam canim
(3,259 puan) tarafından
Konuş yaptırmak istiyorum diye söyle zor bisey değil yani yaptır erkenden varsa bisey öğren bir kaç kez bunu yaşamak da her seferinde bir yıkım yani bana öyle oldu
(600 puan) tarafından
Yaptiricam canim inslalah cok cok gecmis olsun sana rabbim gostermesin bidaha ben  1kere yasadim mahfoldum
(3,259 puan) tarafından
Sağol çok şükür ben dualarıma kavuştum. Rabbım sana da en kısa zamanda nasip etsin inşallah
0 oy
(2,844 puan) tarafından
Sen sabah dış gebelikle alakalı post açan değil misin kuzu şuan ki durumun nasıl? Tekrar hamile kalmaya kadar düşünüyorsun ama iyi misin? Aklımda senmişsin gibi kalmış. :) 
(600 puan) tarafından
Evet benim canim doktorum la konustum canim telde anlattim durumu kimyasal gebelik . acillik durum yok dedi kanaman nasil diye soŕdu adet gibi dedim oda sorun yok ozaman dedi canim kimyasal gebelik geciriyosun asiri agrin olursa acile git dedi
0 oy
(9,644 puan) tarafından
Canım ne oldu sen doktora gittin mi betan düşüyordu sanki senin 
0 oy
tarafından
Bende yaşadım folik aside devam ettim hiç bırakmadım iki ay sonra hamileydim tekrar
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Normal adet gibi olmuştu canım. Sadece biraz daha sancı fazla olmuştu ilk gunlerde. Ben doktor kontrolünde devam ettim. 3 ay bekleyelim demişti. Bide kan değerlerim düşük çıkmıştı. Onları toparlayalım sonra istersen o zaman gebelik düşün dedi. 3 ay o şekilde ara verdik. Sonra da ben hazır hissetmedim bi 3 ay da öyle geçti. 6 ay sonra falan hemen hamile kaldım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 109 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Lavantakokusu (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
0 oy
3 cevap 1,007 göst.
20 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Brcu Brcu (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 52 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu