0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
Ben sezeryan dogum yaptım.ayagimi kaldiramadigimdan salonda çekyatta uyumak zorunda kaldım.yanim da da kaynanam kaldı maalesef.ayni odada uyuyorduk.ben gece uyandığımda bebegi emzirirken.emiyor mu diye hep sorardı.sinirlenirdim.neyse kayinpederimde gelirdi yemek yerdi rahatsız olurdum.birde görümce ve 15 yaşındaki kaynimi bırakmak istediler.ben kaybım kalmasini istemedim sonuçta erkek.siz olsaniz rahatsız olur muydunuz kayinpederiniz gelip yemek yese

14 Cevaplar

+1 oy
(256 puan) tarafından
Bilmiyorum ama eşi sizin yanınızda adama yemek yapacak yok gelip yemek yiyip gidiyorsa rahatsız olmazdım o da biliyor zaten doğumu ona göre gelirdi ama kalması uzun yoldansa olabilir evi yakınsa kabul etmezdim
-Reklam-
+1 oy
(310 puan) tarafından
Benim kayinpederim lohusaligim bitene kadar asla gelmedi hatta sordum niye gelmiyor diye daha yeni doğum yaptı rahat etmek ister ben rahatsız etmiyim sonra gelirim dedi
(1,032 puan) tarafından
Bu artı kayınpederine :)
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Oha çüş yani olmadı sana taşınsınlar evet bende sezeryan oldum salonda koltukta uzanıyordum k babam yemeğini yedi çıktı zaten doğum yaptığımda bi kere geldiler başka gelmediler kalmak istemediler isteselerdi izin vermezdim göğsüm hep açık çocuk emzirirken evde erkek istemezdim  
0 oy
tarafından
Benim kaynana kayınpeder 2 görümce 2 kayın geldi sonra elti dış gebelik geçirdi o da 4 çocuğuyla geldi topyekun evimde 1 ay kaldılar
(356 puan) tarafından
Bunun sabırla ilgisi yok ki. Saflıkla alakası var. Nurcanın lohusalıgına denk gelmiş belliki. Kız bşr de onlarla ugraşmış
tarafından
Ne evliyası bacım sinir hastasıyım bıktım bu yaratıklardan
tarafından
Ayy anlatsam roman olur kynım 2 yıl evimde kaldı ders çalışmak için görümcem evimde 5 ay kaldı ücretli öğretmenlik yapmak için her yıl da gelip 1 ay kalıyorlar kışın maalesef delirmek üzereyim
(2,704 puan) tarafından
Olan sana olur kimseye olmaz. Annem mide hastası oldu hala da psikiyatri ilaci kullanir. Artık oyle bi dolmuski gik desen kafasina takar midesine vurur. Sonradan cevabini vermis ama ezildigi zamanlarin acisi sagligindan cikti maalesef. Sen de oyle olma canim :(
tarafından
Doğru zamanı bekliyorum terkedip gidecem az kaldı
0 oy
(677 puan) tarafından
Benim annem gelip kaldıydı yine annem gelecek öle derdim hiç olmadı ama kayınpederin yemeği yiyip evden gidiyorsa sıkıntı olmaz ama 15 yaşındaki erkek çocuğun kalmasına müsaade etmezdim sürekli çocuk emzirmen gerekiyor olmaz çocuğa ikide bir odadan çıkta diyemezsin 
0 oy
(22 puan) tarafından
Ben canm sezeryan oldum eve geldim kaynanam kayinbabam eşim kaynım ektim hepsi ful bizde yediler 2-3 gün sonra akşam cocuklu görümcem geldi hiç sağolsun yalnız birakmadilar 2 yaşındaki çocuğun kucağına vermek istediler oğlumu hatta bı akşam o kadar kalbalikti ki oturduğum odadan nasıl çıkıp kapısında agladigimi biliyorum 
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Gelip yemek yiyip gitmesinde ne varki. Adamin karisi sizde nerde yemek yiycekti canim.
0 oy
(5,863 puan) tarafından
Valla bacım bende sezeryan oldum salonda uyudum 10 gün o ara eşim benimle uyudu asla başkasına izin vermedim kayınbabam 15 gün sonra toparlandığımda bebek görmeye geldi 2 3 saat oturdu gitti.. 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Yemek yiyip gidecekse sıkıntı olmaz bence 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bende ilk i norml ikincsni sezeryn yaptım iksindede kayınvalidem kaldı yanmda ve kayınpedrmide hep aradık gel yemk yicz gel kahvltı yapcz dye hiçte çekinmedim emzirmem gerk ve başka odaya geçiyodm yada kayınvalidem ağlmsı durmayınca bide emzir belki açılmıştır diyince hemn odadn çıkardı saolsn hiç öyle zorlk çıkarmadı bna rahat ettm  ama yatılı kalmazdı hla öyle arda kayınvalidem gelr kalır kayınpedrm kalmaz Bn raht edemm evime gidiyorum der gider 
0 oy
(79 puan) tarafından
Hastanede annem kaldı evde de bir gece kayınvaldem kaldı sonra ben yaparım kimse kalmasın dedim eşim.ve ben kaldık 
0 oy
(71 puan) tarafından
Ay eşimde sürekli bebeğimi emzirdiğimde emiyor mu diye soruyor sinir oluyoruum
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Ara ara geldi ama kaynanam bende kalmıyordu yemek yiyip gitse ve benim kaldığım odaya gelmemeye dikkat etse sorun etmezdim eş ailemde özelikle kayınpederimi severim 
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Ben onlarda kaldım kırk gün. Görümcem odasını verdiler normal doğum yaptım hemen ayaklandım ama kaldırtmadılar günde beş vakit yatağa yemek getırıyorlardı

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 328 göst.
0 oy
5 cevap 88 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 372 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu