0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde (232 puan) tarafından

Burada hep kaynana postları var bende kayınpeder postu açayım içimi dökeyim dedim. Kayınpeder ben hamileyken covid geçirdim acile gittim kendi annem, kardeşim geldi ama çok kalamadılar büyük oğlumu alıp eve götürdüler perişan olmasın diye sonra ben hastaneden çıktım akşam geç vakit eşim babasını aramış baba bende karantinadayım sen eşimi hastaneden bir taksiye bindirirmisin elinde 2 çanta var demiş o ara cici annesi gidemezsin sen niye gidiyorsun diyip göndermemiş ben ortada kaldım karnım burnumda 2 çantayla taksi aradım buldum eve geldim ve kayınpederim gelicem diyip beni ortaya bıraktı neyse ben doğum yaptım beni yarı kırkımızda aradı bebeğin kırkı çıksın gelicez dedi bebeğim 3. Ayına giricek 3 gün sonra ve bir kere olsun gelip görmedi bu nasıl bir merhamet bu nasıl bir dedelik kısacası kendisi söz verip sözünde durmayan sürekli yalan konuşan biri  Bende artık çocuğumu göstermek istemiyorum ki göstermiyorum da  oğlum ameliyat olacak eminim o zamanda gelmez hiç birşey adamın umrunda değil hayatımda bu kadar rahat gevşek bir insan daha görmedim o yüzden eşimde telefonlarını açmıyor artık mesajlarınada cevap vermiyor SİZ BENİM YERİMDE OLSAYDINIZ TEPKİNİZ NE OLURDU ?

19 Cevaplar

+2 oy
(2,028 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Adam bildiğin  yabancı olmuş size 

Ne yapcam bende yabancı olurum tanımam  bile hayatıma bakarım 
(232 puan) tarafından
Hayır birde kırılacak birşey yok ortada demez mi alay eder gibi mesajlar atıyor eşime iyice sinirden çıldırıyorum pandemi dönemini bahane ediyor girme eve asansörden uzaktan bir torununa bak benim ailem yazlıktan sırf torunlarını özlediği için geliyorlar kayınpederin ilk torunu annemlerin 2. Torun
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Canım musallat olmamış işte adam hayatınızdan çıkmış gitmiş. Buna da şükür. Bunların hepsini kısa süreli sinirlenirdim ama hiç bu kadar kafaya takmazdim gelmezse gelmesin. Onu mu düşüncem bı de  
tarafından
Aynen öyleee
(232 puan) tarafından
Hayatımızdan tamamen çıkıp gitse keşke hala eşimi arıyor mesaj atıyor kökten kurtulurum inşallah
tarafından
İnşallah canım valla ne diyim bela olmuş size
(232 puan) tarafından
Ben zamanını bekliyorum
(48,626 puan) tarafından
kiz ariyosun taksiyi kapinda bitiyo baskasinin çevirmesine gerek yokki arkadasin dedigi gibi ya sürekli gelse yilisik kayinpeder daha kötü
+1 oy
tarafından
Hadi sizinki uvey anneden dolayi bir şey yapamıyor bizim babaannede dede öz be öz dede nene ama torun sevgisi özlemi zerre yok zerre ciğer yok 5 ve 2 yaşında iki kizim 2 aylık da oğlum var zerre merak edip de gelmezler aramazlar bile hep bizden bekliyorlar ben alacam götürecem alın size torun getirdim sevin diyecem onlardan iki saat yalandan kul  kurban olacak torlanip toplanıp geri eve gelecem bu kadar dedelikten babaannelikten anladiklari bu kadar
(232 puan) tarafından
Vallah öyle insanlarada asla çocuğumu göstermem bir daha da görüşmem
tarafından
Ben de uzun zamandır gidip gelmiyordum da işte sırf bayram diye gittik bu bayramda ama gel gör ki bunalrın hatir gönül bayram seyran bildikleri yok ben hayatımda böyle insanlar ne gördüm ne tanıdım
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Sen de eşin de farzedinki ölmüş yok öyle biri. Fatihanizi okuyun öfkelenmeyin de 
+1 oy
(8,965 puan) tarafından
Hiç tınlamam ona göre davranırım bende gelene kapı gidene..
0 oy
tarafından
Ben.karismazdim.sonucta eşinin babası..goatermezse.o göstermez...tepkisini verecek olan eşin..gösterirse yine eşin..kararı verecek olan eşin daha doğrusu .ona.sorardim .baban gekmek isterse ne yapayım.diye..ac derse tamam açma.derse ona da tamam.adam.gelirse .baba oglun kızar.istemiyo tembihledi beni açamam.falannderdim..soncta.yaron.bir gün barisirlar sen.arada.kalirsin.
(232 puan) tarafından
Canım çocuk sadece eşimin değil sonuçta ikimizin çocuğu kararı tek eşim veremez bende annesiyim böyle merhametsiz bir dedeye nasıl torun göstereyim ben zaten görmek te istemiyor şu ameliyat dönemindede aynı şeyi yapsın eşim konuşursa adam değildir ! Bak bizi büyük sıkıntılar bekliyor adam alay eder gibi geçer geçer diyor 3 aylık yavrum ameliyat olacak bu kolay birşey mi adam öyle bir rahat ki anlatamam eğer benim ailem böyle birşey yapsaydı yemin ederim konuşmazdım !
tarafından
Sen konusmazdon ama.erkekler kör oluyo cnm..bunun için karısına dayak atan bile var kendi ailesini görmeden gelip.zaten görmekte istemiyormuş.kocanda.tepsini belli..ileride barışırim.kocanin.gonlununalmaya geldiklerinde olursa tabi öyle bisiy diye konuşuyorum..kocan çocuğu göstermek isteyecek..sen.hayir.dersne senin huzurun bozulcak..benim.kayinperdele eşim.anlasamaz..hamileyken falan baba oğul arasında ki mevzu beni çok yıprattı falan..eşim.eve sokmadı gelsin istemedi cocuklari gostermixksin.dedi.karismadim...benim.de.coxigum.ewt ama.onun.babasi tepsini verecek kişi o..eşim der bana ben.kussemde sen konuş..sana düşman olurlar diye..olaylardan snra baristilar tabi bu bayram yine küstüler..ben dedim babanı bayramla ne.olursa olsun baba.yarin.bir gün bisiy olur pişman olursun diye..bilmiyorum ben böyle düşünüyorum cnm sana.fikrimi söyledim
(232 puan) tarafından
Düşüncelerine saygı duyuyorum ama bu hayatta gururlu olmak gerekiyor bende gurursuz olamam böyle bir adam için yapsın yapsın sonra barışalım yok ya ben kabul edemem böyle birşeyi
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Görmeye gelmemesine haklısın. İnsan kızar sinirlenir. Ama kusurabakma bende covidlinin yanın gitmem kocamı da göndermem.nasıl covidli olup taksiye binebildin ki
(10,874 puan) tarafından
Allah sorsun ama benim canımı yaktı 3 aylık yavrum 3 gun 39 da yandı ateşle sonra kurdeşen döktü. Ben korkudan bebek görmeye doguma filan kimseyi kabul etmedim biri yaktı canımızı
(232 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın İnşallah şuanda kaç aylık :)
(10,874 puan) tarafından
6 aylık oldu paşam =)
(232 puan) tarafından
Maşallah allah sana bağışlasın
(10,874 puan) tarafından
Cumlemizikini insallah
0 oy
tarafından
Üvey kaynanan mı var cnm? O izin vermiyor olabilir
(232 puan) tarafından
Kayınpeder 3-4 sene önce 2. Evliliğini yapmış allah düşmanıma öyle kadın vermesin beter illet ! O izin vermiyor ne demek ya torununu sevmek için izin mi alacak bu adamlık mi?
tarafından
Evlendikten sonra mı değişti adam
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Bende aynı durumu yaşadım çocuğum kız diye gelip bakanım bile olmadı. Kayınperim in yanında bebeğim ağlardı ben gidene kadar yanıma alıpta susturayım demezdi. Yanlız değilsin yani 
0 oy
tarafından
Bizmde kayinpeder gelmez bebek gormye
0 oy
tarafından
Kendi yonumden bakacak olursam keşke ömür boyu gorusmesek gelmese görmese.İgreniyorm
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ah canım benim ya takma kafana ne takıyorsun salla gitsin. Burda çoğu da yok dedesi soyle opuyo böyle opuyor istemiyorum falan diyom sende onlardan olabilirdin. Bide boyle dusun. Akışına bırak. Benimde bebeğim  doğdu k.peder ne aradı ne sordu 3 aylikken memlekette gttim aynı memleketten iz eşimle. Dedesi gelip te görmedi bile  , düşün 2 ay kaldım. Gorumcelerm geldi gördüler.  Ben hiç umursamiyorum  işime geliyo. Bize de çok şey yaptılar. Haklı olduğum ucin de eşim hep arkamda eşim in de zorba gidiyor o da bişe demiyoo artık. 
0 oy
(418 puan) tarafından

Sen bide benim kayınpederi görmelisin beterin beteri var. 

Adamın değil torunla çocuklarıyla bile işi yok bi gidiyor 1.2 sene gelmiyor. 
Sonra keyfi gelirse geliyor.
Torun değil evlat sevgisi bile yok adamda
0 oy
tarafından
Neden tepki göstereyim ki ? Ne güzel işte öyle bı insan gelip senin sinirini bozmuyor, bence gelmiyor diye sevinmelisin
(232 puan) tarafından
Gelmiyor dedik yarın gelecekmiş gelsin içimi dökücem bütün hatalarını yüzüne vurucam
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Kuzum bende daha beteri var. Benim kizim 27 aylik adam ne aradi ne sordu ne geldi. Bizde  s.alak gibi çocugun ilk bayraminda götürdük ama yüzüne bile bakmadı. Daha zamani varmiş bakmasi için öyle dedi. Bizde eşimle tamamen sildik. Geberip gitse dönüp bakmayiz. Şeytan görsun yüzünu dedik. Böylelerine merhamet etmiyorum. Ilerde senden yardim dilenirse sende bu günleri asla unutma. Eşinde sende elinizi uzatmayin ona. 
0 oy
tarafından
Geleceği zaman evde yokuz derdim gelmesine müsade etmezdim. Torunu yani yabancı biride degil daha ilk gün sizin yanınızda olmasi gereken kisi 3 ay sonra torununu görmeye geliyorsa hic gelmesin daha iyi
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Banane yaaaa gelmezse gelmesin napayim hayatta daha önemli şeyler var 
0 oy
tarafından
Biz de de benzer durumlar var. Ama takmam ister gelsin ister gelmesin herkesin kendine .
0 oy
(12,955 puan) tarafından
Adam zaten değişik birde hayatınız da olsaydı bence daha mutsuz edebilirdi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 869 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 275 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 160 göst.