0 oy
374 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben işe girdim yeni daha önce yaptığım bir isti markette çalışıyordum eşim de çocuk olana kadar çalış en azından birikim yaparız dedi bende girdim orada benimle çalışan kız geldiğimden beri beni tersliyor Birsey soruyorum sert sert cevap veriyor o kadar sinirlendim ki halbuki çok nazik iyi davranıyorum kalp kırmak istemiyorum diğerlerine karşı çok iyi ama bana gelince sinirli sinirli müşteriyi bile tersliyor bazen biraz daha devam ederse patrona gidip söyleyeceğim başarısız olmam elinden geleni yapıyor benim gibi çalışan 1 ay önce girmiş çok bile değil bana diyor yemeğe çik 25dk mola ben seni saatin dolarsa çağırırım diyor :) bende dedim anlamadımmm:) benim üstümden patronluk taslıyor halbuki bu işte kendisinden tecrübeliyim bana onlardan tecrübeli olduğum için 2 milyar kadar fazla maaş verecekler ondan mı ne bilemedim 

9 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Ee bildir haddini madem aynını desene ona tecrübeli oldugunu falan 
tarafından
Ya çok münakaşaya girmek istemiyorum sonra havalamuyor vs derler diye ama sabrımın sonundayım taşarsa haddini bildiririm
(659 puan) tarafından
Haddini bildir kibar bir dille mesela mola vaktini soylerken deseydın gayet iyi biliyorum dıye
-Reklam-
0 oy
(8,931 puan) tarafından
O zaman gereğini yap ağzının payını  ver üstün değil biseyin degil
tarafından
Eni sonu o olacak
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Üstün deilse ver ağzının payini pasif olma yoksa cok ezilirsin
tarafından
Aynı benim gibi çalışan
0 oy
(3,451 puan) tarafından
İş hayatında ne kadar mütevazı olursan o kadar ezerler 
tarafından
Katılıyorum
0 oy
(1,649 puan) tarafından
Bende uzun bir sure yoneticilik yaptım markette patrona falan şikayet etme kimseye birşey deme kız sana birşey dediğinde güler yüzle ses tonunu azaltarak hatta sakince lafını söyle ve geç işini yap ve arkandan eksiğini gösterecek durum bırakma ve sana yaptığı davranışı daha çok başkaları varken yaptır birşey diyeceksin işle ilgili yanında biri var Ken denk getirmeye calis ki tavrını görsünler uzun vadede işine yarar ne zaman ki kendi işini net bir şekilde farkınla koyarsın o saaten sonra bir güzel ez o kızı piskolojik baskı uygula tatlı sözle kendini yetersiz hissettir ve sakin sürekli sana sert davranan birisine aşırı iyi davranma 
(1,210 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Şikayet eden çalışanlar sevilmez pek
tarafından
Ama onu zorluyor
(1,649 puan) tarafından
Bana şikayet eden kimseyi çalıştırmadım yanımda onu şikayet eden yeni girmissin  gün gelir bendende şikayet eder mantığım vardır illaki böyle durumlar olur sabredip kendin güzelce göze batmadan halletmelisin bı şekilde davranan çalışma arkadaşlarımı gözlemleyip ona göre davranırdım ayrı bı tutumum olurdu ki kendimde ilk giren kişiyle bir iki ay konuşmazdım dahi yapılacak işi bile söylemezdim görmezden gelirdim bı nevi birşey derse samimiyetle dinlemezdim bile çünkü o daha yeni kalicakmi gidecek mi belli değil boşuna iş bile  göstermem önce karakterinden emin olmam lazım bakalım tavri tutumu ne olucak çok iyi gözlemledim açıkçası çok fazla denerdim sabırlı ama altta kalmayan hakaret küfür vurma dışında şikayet etmemesi önemliydi yani her ortamda ilk girene yaparlar yapan kıskançlığıdan olur ama genelde bul zayıf noktasını güzel güzel hallet
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Çoğu insan kendisinden tecrübeli insanı sevmez çekemez kıskanıyor büyük ihtimalle 
tarafından
Aynen öyle ***** ***** ergen hareketler
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Çekecen kenara sende bende ekmek paramizin derdiydeyiz. Huzurlu işimizi yapalim. Yoksa burayi bana dar etmeye calistigin gibi sana dar ederim. Karsinda çocuk yok haddini bil davranislarina dikkat et derdim. Ben tutamam tutmadim da bugüne kadar kendimi
tarafından
Bende normal de tutmam da işte yeniyim biraz daha bakayım tavrını Tartayim ondan sonra dedim
(3,329 puan) tarafından
Anladim canim. Huzursuz yer daha cok yoruyor insanı malesef. Allah kolaylık versin
0 oy
(13,019 puan) tarafından

Yazının sonunda belli nedeni :)

tarafından
Aynen ama maaşı bne vermiyorum bide ben tecrübeliyim
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Sen de tersle canisi ağzın mi yok :)
tarafından
Onu istiyor zaten
(1,645 puan) tarafından
Şikayet falan da etme o nasıl sinsi sinsi yapıyor sen de öyle yap oylesi makbul çünkü iş hayatin da

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,095 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 508 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Asiiii (1,101 puan) tarafından soruldu
+3 oy
10 cevap 284 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

379,927 soru

11,373,272 cevap

34,855 kullanıcı

...