0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Kızlar bilen biliyo meleğim 3,5 4 aydır küvözde yoğun bakımda bugun öğlen doktoruyla konustum anne yanı yapıcaz artık bugun aksam üstü gelin dedi ve bi türlü aksam üstü olmadı saatler gecmedi gibi geldi neyse bekle bekle saat geldi gittim ve prensesim gördüm sonunda dokunamadım kucaklayamadım yine ama içimi ferahlattı onu görmek konustum kızımla hiç deglse suan bile gözümün önünde aglamamak için zor tutuyorum hala kendimi niye kucaklayamadım derseniz hem kanında enfeksiyon var hemde kakasında ufak bi enfeksiyon varmıs o yuzden tek kişilik izolasyon odasına aldılar dokunamasamda koklayamasamda o kadar iyi geldi ki bana 5 dakikada olsa görmek izalasyondan cıkana kadar bida göremicem ama resimlerdekinden daha güzel meleğim dua edin bi an önce toparlanıp cıksın kavuşayım artık 

20 Cevaplar

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Rabbim kavuştursun şifasını versin inşallah canım 
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah tez zamanda kavuşursunuz
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım inşallah
0 oy
(37 puan) tarafından
Allah yar yardimcin olsun rabbim tez zamanda kavustursun sizleri canim Allah buyuktur buda bi imtihanmis demekki  
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah inşallahh öyle gercekten buda bizim imtihanımız diyip dua edip sabrediyoruz baska bişey gelmiyo elimizden Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah
(37 puan) tarafından
Amin aminn ♡
0 oy
(8,922 puan) tarafından
Oyyy kıyamam kuzum. Geçmiş olsun canım. Tez zamanda sağlıcakla kucağına da alıp öpüp koklayıp missss kokusunu içine çekersin inşallah. 
(1,101 puan) tarafından
Sağol canım amin inşallah. Enfeksiyonlar cıkmasaydı bu hafta taburcu olma ihtimali vardı ama ama işte kısmet inşallah gecicek bugünler Rabbimin izniyle
(8,922 puan) tarafından
O da geçer inşallah annesi. Dua et sen. Anne duası kabul olur. Biz de dua ederiz inşallah. Bi bakmışsın prenses kucağında.
(1,101 puan) tarafından
Allah razı olsun sürekli dua ediyorum zaten hem kendi yavruma hemde ne kadar hasta bebek cocuk varsa hepsine
(8,922 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım. Gerçekten en zor şey evlat bu dünyada. Bir yeri çizilse birşey olsa bizim canımız daha fazla yanıyor.
(1,101 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Rabbim kavustursun insallah size bagislasin 
(1,101 puan) tarafından
Aminn inşallah inşallah
0 oy
tarafından

Yaaa rabbim daha guzel gunler gostersin insallah canim benim cok duygulandim :'(

(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım inşallah yanına girerken tuttum kendimi aglamamak için ama hissetti galiba oda aglamaya calıstı kızım annem dedikce yuz sekli düzeldi ama ben hala zor tutuyorum kendimi Rabbimin izniyle yakındır kavusmamız enfeksiyonlar girmeseydi araya belkide suan kucagımdaydı yavrum bu hafta cıkıs vermeyi düşünüyolardı kısmet olmadı ama gordum ya prensesimi o bile yetti
tarafından
Rabbim sifasini versin bol bol bak minigin nekadar guclu masallah birakmiyo sizi yazdiklarini okudukca gozlerim doldu kuzum kavustuk diye bi post acicaksin inaniyorum ben :)
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah inşallah acmazmıyım şöyle afişli bimkutlama postu accam hemide
0 oy
tarafından
Rabbım sağlıkla kucağın almayı öpmeyi koklamayı nasıp etsın kuzum 
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah az kaldı inanıyorum zaten enfeksiyon cıkmasaydı bu hafta içi tburcuydu ama enfeksiyon cıktı işte vardır bundada bir bildiği Rabbimin deyip sabrediyoruz
0 oy
(800 puan) tarafından
Çok bevindim vnm senin adına 

Ame hastanelerde ki şu sistemi anlamğşorum türkiyede 

O bebek anni babasefkati bedeni gjrünce daha çabuk iyileşir 

Hatta yirt dışında doğan bebekler çiplak vücuduna konur babanın 

Onlarce video izledim prametüreleri anne yada baba göğsüne koyuyorlar

Bebeğin ihtiyacı olanda o zaten

Türkiye deki doktorlar nedin öcüü gibi tepku veriyor 

O bebek anne karnındaki güveni dış ortamda bulamıyor 

Prematüreleri bii ayırıyorlar anneden babadan aylarca çok yanlış bence bu
(1,101 puan) tarafından
Canım normalde dediğin gibiymiş önceden ama 2 senedir pandemiden dolayı yasaklamışlar  sadece cıkısı yaklasan bebeklerin annelerini emzirmek için cagırıyolardı birde benim bebeğimin durumu riskliydi 3 kez ameliyat gecirdi ameliyatlarında da gordum ama uzaktan gördüm suan zaten yeni bir karar almıslar ve acıyolar anne yanını
(800 puan) tarafından
Şok cnm önceden de yapmıyorlardı
Yapen anca tek tük hast vardı
Kendi yiğenim bile 3 sene önce yattı balgam inmiş akciğerlere diye 1 hafta yüzünü bile göstermediler
(1,101 puan) tarafından
Bizim hastanede gösteriyolarmış canım hemşiresi oyle dedi pandemiden önce aileler görebiliyodu diye zaten yazılarda var yoğun bakımda ziyaretçiler için
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Rabbim kavustirsun sag salim insAllah
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Çok mutlu oldum adınıza. Takip ediyordum postlarinızı aklıma gelince de dua ediyodum. Şükür bugüne. Allah kucağına alıp doya doya koklayacagin günleri de tez vakitte nasip etsin. Bı daha ayrılık vermesin
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah inşallah Allah razı olsun cok sagol
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah'ım kavuştursun şafi ismi hürmetine acil şifalar versin yavruna ve bütün hasta çocuklara

(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah inşallah o kadar zor ki gercekten Rabbim tüm ailelere sabır versin kimseyi evladıyda sınamasın inşallah
0 oy
(416 puan) tarafından
Rabbim şifa versin tez zamanda kucağınıza gelir inşallah kaç haftalık doğum yaptiniz
(416 puan) tarafından
Bende şuan 31 haftaligim neden olduki acaba dogumunuz sorun neydi
(1,101 puan) tarafından
Aslında hiç bi sorun yoktu kontrole gittiğimde hersey normaldı ardan 1 yada 2 hfta gectikten sonra bi gun sap sarı su kusmaya basladım doktora gittim üşütmüş olabilirsin tahlilerin vs hersey normal bebektede bi sıkıntı yok dediler aradan yine bi iki gün gecti lekelenme oldu gece bebegimde harekesizlesti korktum gittim hersey normal biz bi kanama leke vs bişey göremedik dediler istersen evde kendini kontrol et daha kotu olursan gel dedi doktor sabah bi kalktım kanlı su gelmişti bu defa özele gittim doğumun baslamıs yatıs vermemiz gerekiyo durdurmak için dedi bende takipli oldugum hastaneye gitmek istiyorum dedim tamam dediler hemen takipli oldugum hastaneye gectim ordada baktılar bebekte bi sıkıntı yok ama su gelişin var dendi 1 cmde acılamam vardı hemen yatırdılar doğumu durdurmaya calıstılar ama bizim prenses fazla kalmak istemedi içerde bi aksam cok fazlaca suyum gelmeye başladı doktor baktılar kontrol ettiler daha sonra ilacları kestiler sancımı beklediler tam 31 haftalıkken sancım geldi arttıda arttı doğum ldılar önce normal olsun diye ugrastuk olmyıncad sezeryan oldum
(416 puan) tarafından
Anladım canım rabbim sagsalim kucağına aldırdım benimde geçen hareket hissetmedim gittim herşey normaldi şükür ama evde takip et dedi sürekli bu haftalarda normal değil dedi hareketsizlik
(1,101 puan) tarafından
Canım anormal bişey oldugunda emin ol hissediyorsun zaten benim ki leke geldiğinde toparlandı ve karnım oyle sertlesti ki canım yanıyordu ama bi sorun yok dedilersy gelişi oldugunda da hissetmedim bi ara ama ulturason aletini koyunca hareket etmeye başlamıştı takip et kendini sürekli
(416 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canim 2 cocugumda kalp atışları yavaşladı ve hareket hissetmedigim için doğuma alindim acil o yüzden ekstra dikkat ediyorum
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda sağ salim kavuştursun sizi inşaAllah
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah inşallah
0 oy
(1,191 puan) tarafından

Rabbım şifa versin prensesimize :angel: senle beraber bende bekliyorum inanirmisin yavruna kavusup buraya post açtiğin gunü

(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum hemde oyle afilli bi kutlama postu yakısır bize enfeksiyonlar cıkmasaydı belkide bugun acmıstım o postu ama kısmet yakındır acacagım gün
(1,191 puan) tarafından
Geç olsun güç olmasin derler kuzum yavrun iyileşsinde  1  2 hafta daha beklemeye değer
(1,101 puan) tarafından
Oyle kuzum yuzduk yuzduk kuyruğundayız Rabbimin izniyle biticek cok az kaldı inşallah
(1,191 puan) tarafından
İnşallah kuzum  beklıyorum o güzel postu☺
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Rabbım Şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah cnm tez zamanda da iyileşir kucağına alırsın inşallah 
(1,101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Amin inşallah canım inşallah
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Rabbim şifa versin ne mutlu sana ❣️
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah ❣️❣️
0 oy
tarafından
Rabbım tez zamanda sağ salim sağlıcakla kavuştursun sizi
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah inşallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah kavuştursun inşallah kuzum 
(1,101 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
tarafından
Ahhh kıyamam sana bitanem sağlıkla huzurla mutlulukla bereketle kavuşun birbirinize inşallah Rabbim evladına şifa versin tez zamanda kavuştursun inşallahhh
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum inşallah rabbim yoğun bakım onunde cocuğuna kavusmayı bekleyen ne kadar anne varsa hepsine sabır versin kavusmayı nasip etsin kimseyi evladıyla sınamasın inşallah bizlere bagıslasın yavrularımızı cok az kaldı inşallah yuz yuzduk kuydurugundayız artık sabırla bekliyorum o gunu
tarafından
İnşallah canım benimm inşallah
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Rabb'im kucağı na almayı da nasip etsin inşallah en yakın zamanda canım benim 
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım inşallah çok az kaldı artık şu enfeksiyonları Rabbimin izniyle atlatıp kavusucaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,095 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 373 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
10 cevap 283 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,255 cevap

34,855 kullanıcı

...