+11 oy
62,172 göst.
Diğer kategorisinde (1,014 puan) tarafından

image

Bebekler dünyaya geldikleri ilk andan itibaren narin bir cilde sahiptirler. Bebeklerin narin cildi yetişkin cildinden farklı özelliklere sahiptir ve dikkatli bir bakım gerektirir. Anneler de bebeklerinin narin cildini koruyan, cildine zarar vermeyen hassas içerikli ürünleri tercih ederler. 5.5 pH değerine sahip Sebamed Baby ürünleri tam da annelerin aradığı hassas içerikli ürünlere sahiptir. Bebeklerin banyodaki en yakın arkadaşı göz yakmayan Sebamed Baby Şampuan, özenli formülüyle bebeğinizin cilt bariyerini korur ve nemlendirir; ilk günden itibaren nazik ve yumuşacık bir banyo deneyimi sunar.

Sebamed Baby Şampuan’ın Özellikleri:

• Sebamed Baby Şampuan hassas bebek cildine özel olarak geliştirilmiştir.
  • 5.5 pH’a sahiptir ve ilk günden itibaren etkin koruma sağlar.
  • Saç ve saç derisine ihtiyacı olan nemi verir, kuruluğu engeller.
  • %100 sabun ve alkali içermez.
  • Özel “göz yakmayan” formüle sahiptir.
  • Bitkisel Papatya Ekstresi ile ciltteki tahrişi giderir ve cildi rahatlatır.
  • Saça hoş koku ve ipeksi yumuşaklık verir.
  • Saçın ve cildin doğal koruyucu tabakasını korumaya yardımcı olur.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Siz de bebeğinizin narin cildine özel ürünler arıyorsanız cildini Sebamed Baby’e emanet edebilirsiniz!

Hemen satın almak için tıklayın! 

Hediye bebek şampuanı gönderilen kullanıcıların, ürün ile ilgili deneyimlerini merakla bekliyoruz.

Yoksa denediniz mi? Sebamed Baby hakkındaki düşüncelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmaya ne dersiniz?

76 Cevaplar

+1 oy
(11,505 puan) tarafından

Az önce bana pişik kremi geldi. Normalde şampuan kazanmıştım o gelmedi pişik kreminin sonucu da daha açıklanmadı galiba. Pişik kremini hem kizima hem oğlumda kullanıyordum zaten gayet memnundum kazandığım şampuan gelseydi onu puanlamak isterdim ama maalesef gelmedi 

image

-Reklam-
0 oy
(119,980 puan) tarafından
merak ettim bi alip deniycem
0 oy
tarafından
Çekilişte çıksaydı seve seve yorum yapardım :))
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Kizim 5 yasinda diger kizimda 14 aylik dogduklarindan beri sebamed urunleri kullaniyorum memnunum
0 oy
tarafından
Kim aldı acaba cikan varmı burda
0 oy
(3 puan) tarafından
Hediye olarak gelmişti 12 ay önce kullandım :)  bir hediye daha gelseydi keşke  nr iyi olurdu :) 
0 oy
(3,594 puan) tarafından
Bir alıp deneyecem  bakalim nasil bir şampuan 
0 oy
(119 puan) tarafından
33 yılık ömrüm de ilk defa bir hediye kazandım mutluluktan uçtum  ürün gelince deneyip mutlaka yorumumu yaparım çok mutluyum 
0 oy
tarafından
Hiç almadım neden almadım bilmiyorum sjsjs
0 oy
(164 puan) tarafından
Çekiliş çıktı ama gelen bir şey olmadı. Gelince mutlaka paylaşacam
(254 puan) tarafından
Geldimi sana
(164 puan) tarafından
Hayır gelmedi
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Ürünü şimdi teslim aldım sebamed zaten kullandığım Bi markaydi temiz içeriğinden dolayı birde oğlumun şansına hediye olarak gelince çok makbule geçti 
0 oy
(4,017 puan) tarafından
Harika bir şampuan benim için içeriği ve kalitesi önemli o nedenle sabamed :)
0 oy
tarafından
Mükemmel bir şampuan bebeklerde güvenle kullanilan yüz temizliği yaptığım harika ürün teşekkürler sebamed ailesi
0 oy
(2 puan) tarafından
Ürünümü, bugün geldi hemen bebisi banyo yaptırdım daha kargoyu açınca muhtesem bir koku sardı etrafı saçlarını yumuşacık yaparken gözlerini de yakması bundan sonra tek tercihimiz sebamed
0 oy
(1 puan) tarafından
Ürünüm bugün elime ulaştı. İkizlerime doğumdan bu güne hem şampuanını hemde pişik kremini severek kullanıyorum. Teşekkür ederiz
0 oy
tarafından

Hiç kullanmadim şimdiye kadar çıksaydı belki belki kullanmama vesile olabilir di inşallah pişik kremi çıkar :angel:

0 oy
(752 puan) tarafından

Bu zamana kadar milyon tane çekilişe katıldım hiçbiri çıkmadı. :DKızım şansıyla geldi maşallah <3Kargomuz şimdi geldi .Yarın banyo yaptırıp deneyeceğim inşallah. Mustela kullanıyorduk simdiye kadar memnun kalırsak sebamed e geçiş yapacağız.  :) Çook ama çook teşekkür ederim :)

0 oy
(174 puan) tarafından
Bana da geldi dün yenidoğan değil ama ablam kullaniyor çok memnun yegenimde hiç sorun yasamadi aksine en güvenilir içeriği en güzel şampuan der hep bende aldım hediye çıkınca da çok sevindim teşekkür ederim tekrar
0 oy
(28 puan) tarafından
Ben bebek bakım kremini kullandim çok güzeldi 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Çok güzel yunusacok yaptı kokusu çok hoş teşekkür ederim Sebamed 

İlgili sorular

+22 oy
61 cevap 14,790 göst.
17 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sebamed (1,014 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 1,201 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde sebamed (1,014 puan) tarafından soruldu
+4 oy
89 cevap 10,666 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde admin (133,635 puan) tarafından soruldu
+21 oy
85 cevap 5,367 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde admin (133,635 puan) tarafından soruldu

384,619 soru

11,505,585 cevap

35,158 kullanıcı