0 oy
184 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (227 puan) tarafından
İki gün suni sancı sonrası acil sezeryana alınmıştım ameliyat esnasında mesanemede zarar verdiler onuda ameliyat ettiler beş gün yatış sonrası eve geldim ve pazartesi ye kadar sodayla gezicem çok zor bana dua edin yalnızım eşimle yardım ediyor sağolsun ama yetişe miyor psikolojik olarak baya etkilendim bu bir hafta içinde 10 kilo verdim. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun üzülme hepsi geçecek rabbim büyük kimseyi Darda bırakmaz 
(227 puan) tarafından
Amin canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim Rabbım iyi doktor lara denk getirsin 

Sodayla nasıl geziyorsun
(227 puan) tarafından
İdrar torbası varya o
(4,986 puan) tarafından
Haa anladım
Allah yardımcın olsun inşallah canım
(227 puan) tarafından
Çok sağol Allah razı olsun
0 oy
(978 puan) tarafından
allah yardimciniz olsun kotu doktora denk gelmissiniz.bende 2 gun suni sanci sonrasi sezaryen oldum.psikolojik olarak o sancilari unutmam bile bi haftami aldi yerde miyim gokte mi anlamadim bebegime adam gibi bakamadim.siz bide ekstra ameliyat olmussunuz.allah sifa versin.sabah aksam kimyon çayi icin hem size hem bebege faydasi olur ikinmamaniz lazim malum.ben iki ay boyunca ictim.damla falan kullanmadik hic
(978 puan) tarafından
oyle oluyo her yalniz kaldigim an agliyodum sancilari hala cekiyomusjm gibi vucudum sizliyodu.travma oldu bidaha cocuk yapabilir miyim bilmiyorum.sizin esiniz destek oluyomus ne guzel.bnm annem calisiyodu hastanede bakti cikinca gitmek zorunda kaldi.esim ise elini surmez sadece sever bebegi.kaynanamlada cok icli dışli degiliz ben istemeye cekiniyorum oda el atamiyo herseye.ilk gunler cok zor geciyo ya.ama sonra uyuyup uyanmalara alisinca ayaga rahat kalkmaya alisinca dunya bi anda aydinlaniyo.cocuk aglasa bile alismis oluyosun etkilenmiyosjn.ve her gun bidaha bu kadar kucuk olmuycani hatirlayarak yaşa op sev her anini hafizana kazi.4bucuk aylik oldu bile.o.minicik halleri cok çabuk bitiyo bi bakiyosun kucak dolduruyo buyumus
(227 puan) tarafından
Evet bebeğimde güç alıyorum onu çok seviyorum onun için bu acıları çektim ekstra ameliyat görmek beni yıprattı inşallah pazartesiye kadar Bi sorun olmaz kurtulurum çok zor bide bişey yiyemiyorum sadece sıvı şeyler güçüm kalmadı bu hafta içinde 10 kilo verdim
(978 puan) tarafından
normal 23.gun 18 kg gitmisti bendende.sivi yemeninde etkisi var.yazin dogum yaptim karpuz corba yiyodum bagirsaklar zorlanmasin diye wkmek yemiyodum kilo hemen gitti.allahin izniyle hemn gecer acilariniz.zaten bebekle gunler cok hizli geciyo bi bakcaksiniz 40i cikmis.bebek uyuyunca sizde uyuyun hic durmayin.sonra alisiyo insan ama ilk iki ay ben hep cocuk yatinca yattim oyle gucum oluyodu
(978 puan) tarafından
benek kokusuda bir anda bitiyo bu arada.bi gun uyandik ve teri kokmustu o bebek kokusu kalmamisti.cok uzulduk esimle.yine mis gibi geliyo herkes severken guzel kokuyo falan diyo ama ben o dogdugu zamanki kokuyu biliyorum o gitti
(227 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun moral oldun bana canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 516 göst.
26 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Efe (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Brcu Brcu (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,175 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,084 cevap

34,783 kullanıcı

...