+1 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (799 puan) tarafından

Afyonkarahisar da okul gösterilerin de yavrumuzun teki kenara itiliyor 

Neymiş disleksiymiş 

Gerizekalı olsun ne olmuş yavrumuzu itmişler kenara yokmuş provalarda Diyo 

bir görüntüler çıkıyor kenarda oturuyor mazlum mazlum yavrum benım  ReZILLIK karşındaki daha Sebi 

Onun ahı o hocaya yeter 

imagebu

7 Cevaplar

+3 oy
(3,104 puan) tarafından
Gerizekalı olsun ne olmuş diye bir kalıba sokmanız hiç hoşuma gitmedi bunun yerine zihinsel engelli denmesi daha uygun ki kaldı ki o bile denmemeli inciniyorlar anlamıyor zaten diye bazıları yanında konuşuyor hiç hiç doğru bulmuyorum onlarında hisleri ve tertemiz kalpleri var hatta herkesten daha fazla hissiyâtlı ve daha çok insanı duyguları taşıyorlar. 

Hangi eğitimden bahsediyoruz sözde akıllı diye nitelendirilen bir engeli bulunmayan çocuklardan bahsetmeliyiz bir tane arkadaşı bile gidip elini tutmamış kendini gösteriye kaptırarak. Asıl duygu bütünlemesi olmayanda vardır zihnen ve kalben bir engel ve bunları bu toplumda aşmak maalesef imkânsız hâle geldi. 
(395 puan) tarafından
Balim orda ogretmenine demis gerizekali diye demek istemiski aslinda
Gerizekalı disleksi olsun ne olmus diye ama yanlis anlasilmaya acik yazdigi ocin oyle anlasilmks
(3,104 puan) tarafından
Virgülün canını yiyim
(799 puan) tarafından
Dıkkat eksikliği neymiş
Gerizekalı da olsa ***** da olsa ne sakatlığı olur ise olsun

Köşeye itilemez
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O öğretmeni kınıyorum !!!! 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Eğitimci kadar ailede de suç olduğunu düşünüyorum. Öğrenme zorluğu olan bir çocuk dersleri de yapamaz ki. Ne diye özel okula göndermiyorlar.
(48,695 puan) tarafından
oyle de olsa cocuk giyinmis hazirlanmis gitmis onca velinin öğrencinin önünde gururu kirilmis ayip yazik ogretmen gorevden alinmali
(4,191 puan) tarafından
Bencede orda gruptan cikarmak gerckten hic hos degil. Hadi en kotudunu yapip gruba katmayabilirdi gosteriye cikiyor sonra kenara aliniyor.   Yada kenara aldiysa da ohretmen gosterinin bir parcasi gobi bayrak verip eline sallaytirabilur. Cck kollari bagladi bekledi bis bos
(1,212 puan) tarafından
Yok öğretmenin yaptığına kesinlikle katılmıyorum. Elime verseler haddini bildiririm o kadına o derece sinirimi bozdu. Boyleleri öğretmen olmamalı. Dediğim şey çocuk neden o okulda özel okula gitmiyor diyen arkadaşa binayen. Kaynaştırma diye kendilerince iyi birşey yapiyolar ama böyle kendini bilmez öğretmenlerin elinde daha çok heba oluyor yavrucaklar. Çok üzüldüm gerçekten ben bu olaya.
(799 puan) tarafından
Kardeşim bizim okullar da 8 sınıfda okuma yazma bilmiyorlardı

Öğrenme güçlüğü de neymiş
Hepimiz bir okuduk

Saçmalıklar

Öğretmen bunu düşüncek çocuk anlamıyor başka türlü anlatım demek zorunda
(1,279 puan) tarafından
Artık eskisi gibi değil ama çocuklar zorba olmuş. Eskiden saygı ve ahlak vardı şimdi öyle değil.
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Umarim ogretmenlikten atilir bir cocuga bunu vicdani olmayanlar yapar ancak ins atilir ogretmenlikten yeni goruntulerde cikmis provadada cocugu dislamis bir an once atildigini duymak istiyom ins
(799 puan) tarafından
Kesinlikle vıcdanı bunu kaldırıyor ise
İşini icra etmesine gerek yok
0 oy
(48,695 puan) tarafından
ee duraydi orda soyluyo gibi yapaydi sanki hepsi mum gibi soyluyo yapiyo cok küçükler hepsi baska telden caliyo zaten
(48,695 puan) tarafından
ay simdi izledim.yazik.bide giyinmis hazırlanmış yavrum kosede duruyo ona da baska gorev verseydi oda dursaydi en once sadece ayaklarını rap.rap yapsaydi ogretmrn gorevden alinsin onca velinin öğrencinin icinde dislanmis
(799 puan) tarafından
Kesinlikle vıcdanı bunu kaldırıyor ise
İşini icra etmesine gerek yok
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Gosteri kötü görünmesin diye o minik yavrunun kalbinin kirilmasi kenara itilip. Üzüldüm gerçekten 
(799 puan) tarafından
Bizde çok üzüldük bu nedir böyle
0 oy
(7,948 puan) tarafından
Gerizekalı olsun ne olmuş demeniz ne demek ya sende bir tuhafsin övüyormusun gomuyormusun belli değil 
(395 puan) tarafından
Kız anlamamissiniz bak o da yazamamis da ogretmene demis gerizekalı diye demek ostemiski
Gerizekalı disleksi olsun ne olmus ama diyememis iste yanlis anlasilmaya acik yazmis
(799 puan) tarafından
Kardeşim engelli olsun
Zıhınsel engeli olsun ne demek bir çocuk kenara çekilmesi bayrak sallaması yeter

Provalarda bile köşede oturuyor

Okullar da bu olaylar çok oluyor aslında
Bir çocuğu dışlamalar
(395 puan) tarafından
Bak balim ikinizde ayni seyi savunuyorsunuz oda oyle diyo iste ne olur oyle olmussa diye kiziyo virgul koymadigi icin yanlis anladildi kafin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 156 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 587 göst.
0 oy
12 cevap 364 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (81 puan) tarafından soruldu