0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Kizlar eşim vardiyalı çalışıyor. Hamileyim şuan kiziimin odasında uyuyorum odanın kapısı camlı. Sabah eşimin gelme saatine yakın camın orda eşimin boyunda siyah aynı onun gibi biri bakıyor gibi gördüm daha sonra geri içeri doğru gitti sanki. Ardından kızım kalkti bıraktım camdakini bbaasi sandığım için kızım içeri gitti eşime seslendim geldiysen bebeğe bak diye 3-4 kez seslendim ses gelmedi kalktım baktım trafa eşim yoktu eve hırsız girdi sandım sabah sabah tüm odaları aradım kapıya baktım kilitli heryer eşimi aradım daha gelmemişti çok korktum. Hamilelikte korkuttuklarini duymuştum ondan mi oldu yoksa uykulu olduğum için mi oldu anlamadım başına gelen var mı bundan ve ne yaptınız. Kızıma hamileyken de evin içinde catirtilar duyuyordum tam kurtuldum derken sabah bunu yaşayınca yine korkmaya başladım 

9 Cevaplar

0 oy
(985 puan) tarafından
Korkutulmuş olabilirsin bende birkere uyurken eşimin kolu sandım biri sanki bana dokunuyordu uyanınca hicbirsey yoktu . 
(52 puan) tarafından
Anladım canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korkma kuzum uyku sersemi zihnin den kendin yaratmış olabilirsin . Oku kendine bakara suresi aç evinde 
(52 puan) tarafından
Tamam canım bakara suresini dinlicem inşallah
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Gun aymiş ana ben suan tuvalete gidicem diye odum koptu 
(52 puan) tarafından
:D banada oluyor bazen
0 oy
tarafından
Düşündüğün için ola bilir 
(52 puan) tarafından
Düşünmedim ama kafamda bir olaya takılmışti ailevi
tarafından
Hm ola bilir böyle şeyler içine korku salarsan herşeyi göre bilirsin
(52 puan) tarafından
Anladım canim
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Korkutma kendini uyku sersemi öyle görmüşsündür canım 
(52 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
tarafından
Hamilelik te oluyor canım öyle endişelenme. Abdest al   felak nas oku kendine   ben de kapı anahtar deliklerinden  korkardım   :D sanki biri. Bana bakıyo gibi hissederdim çok komik. Geliyo  şuan o. Hallerirm    korkma  canım  
(52 puan) tarafından
Anladım canim
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Banada bi kaç kere öyle oldu sanki biri arkamdan geliyordu ayak sesleri falan duyuyordum bazen inilti falan hemen okuyordum sürekli yanımda küçük bi kuranla geziyordum çok şükür kırkım bittikten sonra geçti benimki piskolojikti bence etraftakiler söyleye söyleye benimde aklımda kalmıştı hep öyle zannediyordum seninde piskolojik olabilir
(52 puan) tarafından
Olabilir canim
0 oy
(242 puan) tarafından
Hamilelikte halisulasyon görüldüğüne çok duymuştum bence yine yanınızda kalabilecek birinin olması iyi olabilir
(52 puan) tarafından
Malesef öyle bir imkanım yok :(
0 oy
tarafından
Bir dua vardı ismini unutdum. ...... Sımba mıydı neydi. Bilen bir hocaya yazdıra bilirsin.
(52 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 582 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 279 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 517 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 544 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu

379,617 soru

11,364,039 cevap

34,841 kullanıcı

...