0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Merhaba kızlar bn yeni doğum yaptım, 7 gün fln oldu, kaynanamda yaşıyoruz, eşimin ailesi kalabalık bir aile 2 tane oğlan 16,17 yaşlarında, bir tane 3 yaşında kızları var, odaya asla kapı çalmıyor lar sürekli odamdalar, emziriyorum biraz bebeğim8 seveyim diyorum geliyor lar elimden alıyor lar sevip sevip bu acıkmış emzir diyip elime tekrae veriyor lar, esime ayrı eve geçelim diyorum bni gaye almıyor kaynanam evin birinden iki üç oda daah çıkalım diyor ora geçin diyor mutfatan birlesteieiz diyor eşimde masraf yapmiyalim herşey çok pahalı diyip annesinin tarafında ama bnm hiç bir şekilde özel hayatım kalmadı evde sığınmacı gibiyim ne rahat duş alıyorum ne rahat evde istediğim gibi geziyorum, nede canımim istediği şeyleri rahat likla yapio yiyebiliyorum çok kötü psikolojim bozuldu artık eşime dargınım artık evde konuşmak dâhi istemiyorum, git konuş diyorum annesi gili tutuyor sen bol beleslige alismissin diyor, ne var bu evde diyor bni asla tutmuyor ne desem yükseliyor konuşamıyorum bu yüzden , kendimi odaya kapattım artık lütfen bana bı akıl verin bebegim için güçlü durmaya çalışsam da olmuyir 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu adamlar niye mahreme düşkün olmuyor benimki hastayken bile iki gün yatmaz 25 sene yattığı baba evinde kalk evde bakarım der yani nasıl rahat edip kalıyor bunlar hayret bişey 
(0 puan) tarafından
Bende anlasam ozelimiz yok zaten hiç bir konuda
tarafından
Olmaz tabiki
(0 puan) tarafından
Valla herşeyi denedim olmadı tam ikna ediyorum, annesi gil kafasını karıştırıyor
tarafından
Allah akıl fikir versin
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
Evlenirken bilmiyormuydun merak ettim aynı evde yaşicani ben mesela hamileyken bı sure yaşadım doğum abi hafta kala evin üstünü yapmıştım evime çıktım ama ben biliyordum onlarla yaşicami ama eşimle başta konuştuk ayrilicamizi evimizi yapınca zor aynj evde yaşamak Allah sabır versin 
(0 puan) tarafından
Bana cikicaz hemen dedi evlenmeden önce plan proje yapıyor derdi sürekli halletcrm diyordu askerdeykende diyirdu geldi evlendik annesigil sürekli karışıyor bize o yapamaz dışarda kiraya gitcez diyorum kirada yapamaz o diye diye çocuğu şey yaptı
(245 puan) tarafından
O zaman ailenle konuş onlar konuşsun kaynanayla hayat mı geçer

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hiram3232 (0 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 556 göst.
0 oy
12 cevap 1,118 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sabah Güneşim (360 puan) tarafından soruldu
0 oy