+1 oy
716 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

YorGuNluğUmU kiTap oKuyaRaK dEmlİyoEuM.  // :happy:

17 Cevaplar

+2 oy
(11,089 puan) tarafından
Çocuklar kavga ediyor izliyorum öyle dizi izler gibi
(11,089 puan) tarafından
5 teyzemin 2sinde tezin tutuyo, eltimde tutuyo, 5 görümcemin sadece 1inde tutuyo. Düşündüm düşündüm çok kız kardeşi olan başka kimsede tutmuyo. Tezini benim çevre çürüttü canısı :D
(568 puan) tarafından
Hahaha tabii benimkisi gözlem sadece insanlarla ilgili analiz yapmayı çok seviyorum ama yanılma payı oldukça yüksek:D
tarafından
Bende analiz yapmaya bayılıyorum:)
(568 puan) tarafından
Hangi konularda :)
tarafından
Benim ki sima üzerinden karakter analizi
-Reklam-
+1 oy
(568 puan) tarafından
İbni teymiyyenin ehli sünnete muhalif bir çok düşüncesi mevcut. Kendisi mücessimedir
tarafından
Allah arşa istiva etti ayeti tefsir edermisin Harry potter
(4,037 puan) tarafından
Evet şaşırtmadı bu açıklamalar. Size başarılar diliyorum. Sizin ehli sünnet anlayışınız Kuran ve sünnet ile çelişiyor haberiniz olsun.
Tevhid ehli. Sen de aldığın kullanıcı adına göre hareket et itikadını düzelt inşaAllah.
tarafından
Yok ben bu ayete iman ediyorum rahman arşa istiva etmiştir sadece bu tefsirini nasıl biliyor paylaşmasını istedim , yoksa elhamdülillah itikadi bir sıkıntım yok birde ibni teykiyejin itikadindan hanersizim bu kadar şey söyledi ister istemez merak ettim ibni teymiyenin itikadini
(568 puan) tarafından
Kuranı kerimi lugat manasıyla açıklayamayız. Bi ayeti açıklarken biçok anlamı vardır. Bu selefiler işlerine nasıl geldiyse o şekilde açıklıyorlar. Madem Allah onların tabiriyle gökyüzünde oturuyor haşa estağfurullah bunu söylerken bile tüylerim dikiliyor o zaman Allah yoktan var eden bütün evreni yaratırken neredeydi ? Gökyüzünü sonra yarattı . Bak gördün mü nasıl kendi kendilerine ters düşüyorlar. Ayeti kerimeler sadece türkçe karşılıklarına göre açıklanmaz. Bi ayet nerede indi hangi olay üzerine indi hangi şehirde indi onunla ilgili hadisi şerifler nelerdir? İncelerken biçok faktöre bakılır. Allah bu selefilerin şerrinden dinimizi bizi korusun onlarada hidayet nasip etsin çok büyük çukur içindeler.
(5,083 puan) tarafından
Neyse ki ahiret var herkes bir gün gerçeği görecek kimin doğrusu doğru :)
+1 oy
(4,037 puan) tarafından
Şeyhüslam İbn teymiyye.❤️ dili ağır osa da okuması pek keyifli oluyor.  Mecmuul fetavanın ilk cildini iki kere okudum. İkinciye geçme cesaretim yok ☺️☺️☺️ Rabbim ilmini artırsın. Okuduklarımızla amel etmeyi nasip etsin. Allahumma amin ☺️
tarafından
Ammiiin
0 oy
(6,193 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
oglanla oturuyoruz kaynana aradı çay koydum çaya gelcek şimdi 
tarafından
Bu saatte, ben şok :))
(6,193 puan) tarafından
Niye sen şok kız sjsj
tarafından
Saat size erken galiba:))tabi ev yakinsa bilemem
(6,193 puan) tarafından
Kız kaynanam altı ustluyuz kayinpwder bir yere gitmiş kaynimda çıkınca oda çay demlede içmek dedi
tarafından
Haa anladım :) afiyet olsun
0 oy
(7,225 puan) tarafından

Oğlumu uyutmaya çalışıyorum :sleeping:

tarafından
Kolay gelsin kuzu :)
(7,225 puan) tarafından
Sağol canım ☺️
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Cekirdek istedi canim bebeleri uyuttum cekirdek citliycem :D
tarafından
Canım çekti eve geçim bende bı kaç citlim sütüm çeker :))))
(17,649 puan) tarafından
Ayyy pardon ya :(
tarafından
İş işten geçti :))
0 oy
tarafından
Kızmı yıkadık mamasını içti şimdi uyku vakti uyusun tatlı yapıyordum yarım kaldı ona devam edecem
tarafından
Hamarat kişinin hali başka :))
tarafından
Ben halen elbise katliyorum:((
tarafından
Sal bacım git uyu
tarafından
Bende tatlıyı anca yapabildim gördün cimcime durmuyordu ağlıyordu banyo yapınca rahatladı uyudu inşallah dün gece ki gibi kalkmaz
0 oy
(7,859 puan) tarafından
Birini uyutuyorum biri uyanıyor onu uyutuyorum öbürü uyanıyor huni takmama ramak kaldı :(
(7,859 puan) tarafından
Şiddetle elektrikli beşik tavsiye ediyorum küçük için aldım gündüz eşim olmadığı zaman elim ayağım oldu kolik bir bebek reflüsü de var
(7,225 puan) tarafından
Yaa nasıl bişey ki kızım maşallah uslu gibi şöyle haliyle küçük bebek olduğu için ilgilenilmesi emzirilmesi gerekiyorda beni asıl yoran büyüğü ☹️
(7,859 puan) tarafından
Ah bende 1 haftalıkken maşşalh diyordum nasıl uyuyordu o zaman cadı kızım ☺️
tarafından
:)))))))
(7,225 puan) tarafından
Haha benimkide fenalasacak gibi duruyor hadi hayırlısı ☺️
0 oy
tarafından
Kızım uyuyor bende meyve keyfi yaotim şimdi kalkıp evi toparlarim 
tarafından
Sabah iş kalmasın görüşü, teşekkürler:))
tarafından
Yok canım ya karnım büyüyor malum kızımda dış huzursuzluğu detaylı yapmam gereken hazırlıklar var gereksiz şeyleri hep kolinyapip kaldırdım ayak altından haftaya da aileme gidicem Antalayaya biran önce bitsin de rahat gideyim
tarafından
İyi yolculuklar
0 oy
(1,910 puan) tarafından
Düşünüyorum.. Acaba bikaç yöntemi bir arada mi kullansam ikinci çocuk olmasin diye. O kadar ki yoruldum artık tek çocuk bile yetti bana. Şuan hayati sorguluyorum. Herşeye ağlıyor herşeye. Rahat rahat ne yemek yiyebiliyoruz ne çay icebiliyoruz ne varsa döküyor. Allah'tan sabir diliyorum sadece 
tarafından
:(( üzüldüm adına , kolay gelsin
(113 puan) tarafından
Aynı durum bende de. Hiç yakamı bırakmaz özellikle benim. Uzanırım gelir tepinir zıplar saçımı çeker. O kadar oyuncağı var arada aklına gelirse oynar. Anne anne diyip durur öper takılmış plak gibi
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Çok zor bi donemden geçiyoruz bu ara hem maddi hem manevi ciddi sorunlarla bogusuyoruz eşim yatiyo uydu heralde oğlan ayağımda uyumamak için direniyo karnip aç midem bulaniyo hiç bişey yiyemiyorum bi uyusam da yalnız kalsam bihayirli dua et be bana 
tarafından
Namazda edeyim
(6,827 puan) tarafından
Allah razı olsun gerçekten çok makbule geçer
0 oy
(119,126 puan) tarafından
sana yorum yaptim post yok sildinmi
evet yaa post yok ama foto attim
tarafından
Kiz ben onu yanlışlıkla fazladan açmışım :)) hemen sildim sende maşallah ne hızlısın hemen atmışsın:))
yaa varya hep silinen postlar bana denk geliyo ☺️
tarafından
Erken davranıyorsun bacım:)) maşallah
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(2,218 puan) tarafından
Mutfağın halini atsam site çöker hzshhshs

Arada geliyorlar Bana üşengeçlik perilerim 
(2,218 puan) tarafından
Off off oğlanı uyuttum şimdi mutfağa girisecem mecbur
tarafından
Sen bu gece ordan cikmazsin :)))
aysana ceylosum
(2,218 puan) tarafından
Yok laaaa atamam valla yapamadım da herif gel çocuklarla sohbet edelim diyince öylece sabaha kaldı
(2,218 puan) tarafından
Normalde akşam bulaşıkları Zeynep yıkar ama bu akşam tezgah çok kalabalıkti oda gripti kalsın dedim
0 oy
tarafından
Oğlanın uyuması için gözüne bakıyorum uyusa da dinlensem artık 
tarafından
Şuan inanirmisin benimde ayakta oğlan salliyom uyumuyo kafaya yiceem
tarafından
Uyudu benimki şükür artık bazen yığılasıö geliyor akşama kadar
tarafından
Benim kide elj uyudu sıra bende, huhu //:)))
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Kızı uyuttum makina da çamaşır var onu bekliyorum. Aksama kadar diş sıkmaktan dişlerim kopacak gibi ağriyor. Başım çatlıyor. 
tarafından
Hacamat ol
(1,885 puan) tarafından
Aklımda vaktini bilmiyorum onu öğrenip gidicem nasip olursa. Suan adetim bir başladı bir başlıcak. O durum geçince.
tarafından
Önemli değil adetli ikende olunur bu ayın 5 i altın gün kaçırma derim
(1,885 puan) tarafından
Randevu icin yarın ariyim hemen o zaman. Sağol canım.
tarafından
düzenlendi
Şikayetini iyi anlat ona göre hacamat yapar geçmiş olsun
0 oy
tarafından

Anlık atamam kızım ortalığın anasını belledi :'( topluyorum topluyorum arkama bakıyorum gene aynı yettooooo

tarafından
Güldürdün:)) kolay gelsin
0 oy
(113 puan) tarafından

image

küçük tospiği uyutmaya çalışıyorym emiyor

tarafından
Kolay gelsin ❤️
(113 puan) tarafından
Ahh teşekkürler☺☺

İlgili sorular

378,267 soru