0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından

image

oğlum uyuyo  kızım okuldan geldi katlancak  çamaşır  beni bekliyor bnde kahve içeyim dedim siz neler yapıyorsunuz  

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Afiyet olsun

Zeytin ekmek yiyorum 

image

tarafından
Al al hiç bir şey yiyemiyorum sevda ya kahvaltı dan da soğudum
(119,252 puan) tarafından
neyin var büşü
tarafından
Sol tarafım da güç kaybim var sevda tedaviye başladık yine
(119,252 puan) tarafından
allahim sifa versin
tarafından
Allah razı olsun cnm ama alakasız şekilde pozitifim buda geçer
-Reklam-
0 oy
(4,222 puan) tarafından

Afiyet olsun

Bugün pek iş yapmadım yoktu çünkü sadece deli gibi çamaşır nevresim yıkadım astim oturudm öyle
(1,170 puan) tarafından
Teşekkürler  canım  kız  yapmışın ya çamaşır yıkayıp aşmışsın:)
0 oy
(4,146 puan) tarafından
2 banyo ayriyeten wc yıkadım yoruldum 1 saattir uğraşıyorum. Sımdıde evı silip supurcem bir yandan yemeğim pisiyor
tarafından
Senin evde benimki gibi galiba iki tuvalet iki banyo rahat ama temizlerken bir saat gidiyor :(
(1,170 puan) tarafından
Bnde banyo lavabo  yikicam ama deterjan bitmiş eşime aldıracam    evde iş yap yap  bitmez  ev işi nankördür bi hergun kirleniyor kolay gelsin afiyet olsun
(4,146 puan) tarafından
S. Polat evet cnm ebeveyn birde diğer banyo var duşa kabini klozetli ikiside lavabo derken iş çoğalıyor wcde ayrı var oda ugrastiriyor.. Diğer evim cok büyüktu mahvederdi beni bu küçük yine cabuk temizleniyor

Osman annesı malesef cnm hergun aynı oluyor aksamdan toplarım birde, kızım cok dağıtıyor canı sağ olsun oglum küçük o hiç dağıtmaz.. Bugünden bitireyim dedım haftasonu gezeriz belki.. Kızımin sınavı var onu çalıştırirm zaman kalsın diye :)))
0 oy
tarafından
Kızımı uyuttum kahve içtim kalkıp biseyler yiyip temizliğe basliycam bende afiyet olsun 
(1,170 puan) tarafından
Sanada afiyet  olsun  canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından

image

ders yapıyoruz
(1,170 puan) tarafından
Kolay gelsin  Allah zihin açıklığı versin:)
tarafından
Aminnnnn
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Hiç birşey yapmadım bugün sabah bı çıktım 1 gibi geldim eve yorgunluktan ağrı girdi uzaniyordum bı kahve yaptım simdi
(1,170 puan) tarafından
Aman dinlen  dikkat  et afiyet olsun
(4,554 puan) tarafından
Tşkler canım
(1,170 puan) tarafından
Nasıl oldun canim
(4,554 puan) tarafından
İyiyim canım uyudum iyi geldi teşekkürler ♥️

İlgili sorular

379,336 soru

11,354,566 cevap

34,829 kullanıcı