0 oy
570 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (204 puan) tarafından
Kizlar kılari aldiktan sonra sonuca varabildiginiz karisim surdunuzmu kilari kokunden oldurmek icin yada azaltmak icin 

Karnimda asiri derecede kil var esime karsi surekli sakliyorum soylemistim ilk basta azdi kotu degil dedi, cunku almistim simdi uzadi bazilari sac gibi ,Hep sakliyorum gormesin diye gecende ben soyledim Gosterdim senin ve kendimi inciltemem dedi. Soyle dedim al dedi sevmiom dedi ben saratmak istiyorum 3 keremi ne aldim eskiden korkuyorum cok cikarsa benim eskiden adetim duzensizdi 1 ay olurdu 1 ay olmazdi. Hormon bozuklugu var sanirim doktor falan dusunmedim.. cunku bilmiyordum doktor bisey yapcani. Lazer sordum fiyat cikarti busuru. Gercekten aldiktan sonra bi karisim suruyormusunuz azalmasi yada bitmesi icin usandim artik ta gogusumun orlarda var. Agdayna azalirmi ne yapmaliyim. Ozur dillerim size boyle bisey yazdim icin ama gercekten usandim ve size soruyorum. Utandim resmen boyle postan.. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ben hamileyken hamam otu kullandım şimdide kullanmayı düşünüyorum ama bebeğim var çıkamıyorum dışarı o zaman bana faydası olmuştu düzenli kullanımda axaliyormus hatta 
tarafından
doktora git once canim bence doktor kontrolunde çözüm ara agda azaltir. lazerde bir sefer jilet yapiyosun yani ben oyle yaptırdım. ela durmuyo pesim sira geziyor geceleride cok yorgun oluyorum zor geliyor
(417 puan) tarafından
Hamam otu yasaklanmis kizlar cok sakincali ve zararliymis. Benim kardesim kullanmisti ölecekti resmen kokusuda cok igrenc yasaklanmis dedi banada ve ayni jilet gibi alıyor 3-4 defa onunla almisti daha cok ve siyah çıkmış killari kullanmayin bence
(10,384 puan) tarafından
Canım hamamotu fazla kullanılırsa zararlı kullanma tavsiye etmem. Tahriş edıyor çok feci hatta gebeliğin ilk aylarında bazen tehlikeli
tarafından
bana bir arkadasim soylemisti bizde halamla hemen atladik halam dedi bizim burdan almayalim aktardaki çocuklar genc bursa merkeze gidince kapalicarsidan aliriz :) gittik bi amcaya bu yasli bundan alalim dedi halam anam gitmez olaydik adam diyo buna zirnik otuda diyorlar kadinlar aliyo bitirmedi :) neyse ben o zaman univd gidiyorum yurtta kizlar gezmeye gitti ben girdim banyoya yaptim ayy o ne koku bütün kati sardı kokusu :) kizlar geldikce burda kötü koku var burds kötü koku var dediler durdular :) bi daha mi tovbe jilet vur en iyisi :)
(204 puan) tarafından
Yok kizlar hamam otunu jilet gibi biliyorum saolun yinede :) napmam lazim  boylemi ve azaltmasi icin internete limon ve tuz karisim azaltiyor yaziyor gercekmi bilmiyorum agdayna aldiktan sonra yapsam agda cogaltmaz dimi kim aliyor agdayna gobiiiisinii
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bendede malesef çok var ama ben ılk çıktıgı zmandan beri yuzume gobegıme ve belıme tuy sarartıcı kullanıyorum ve tenım esmer oldugu halde hiç bellı olmuyor banada uzatır dedıler ama uzasa ne kadr uzayabılırkı dedım kullandım agdaya hassasiyetı var cıldımın hemen ısılık gıbı dokuyor bence dene tuy dokucu yada jılet kullanma agdada yapabılırsın o bolgede aylık çıkat
tarafından
Ya çok içine gırersen bellı oluo ama uzaktan tertemiz gorunuo eşin sorun yapmaz dene bır kere anlarsın
Agda çogaltmaz ya kokten ala ala ınceltıo
Şimdi 7aylık hamıleyım dıye aldırdım sarartamıom kıllı kıllı doktor gormesın dıye ama dogumdan sonra yıne sarartıcıya devam
(535 puan) tarafından
Ne ile sarartıyirsunuz hangi markadan memnunsunuz
tarafından
Sesu canım sadece yada veet başka marka alma
(535 puan) tarafından
Tamam canım saolasin
(204 puan) tarafından
Tamam canim sagol :)
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Canım tek çare lazer benim kolumda vardı sinir olurdum lazerle kesin çözüm. Şu an tertemiz dıode buz başlıklı lazer çok işe yarıyor açıkçası ömürlük bir şeye de 1.500 vermiş olmak üzmedi beni yoksa o can acısı çok feci
(204 puan) tarafından
Madi durumun iyi olcak lazer icin Canim agda yapsam cogaltirmi ? Kalinlasirmi
(10,384 puan) tarafından
Yok canım çoğaltmaz bence eldivenle almayı denedin mi yoğunluk ne bilmiyorum ama eğer eline gelıyosa eldivenle al. Ağda teni karartabiliyor bazen.
(204 puan) tarafından
Tutcak kadar var canim yukardan asaga cizgi sekilde  . Kenarlari tutcak kadar degil ince. Ama Hepsi gozukuyor. Elinle cogalmazmi yada kalinlasmazmi?
(10,384 puan) tarafından
Eldiven kimyasal içermiyor sonuçta bence kalınlaştırmaz canım. Dene bir baktın memnun kalmadın ağdaya dönersin.
(204 puan) tarafından
Tamam canim sagol :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 143 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Zeynep1314 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 349 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu