0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar saçım uzundu çok önceden ombre yaptırmıştım baya olmuştu aşırı kırık vardı saçımı kestirdim bugün bnm hoşuma gitti bnce çok güzle de oldu ama eşim bugün geldi saçın hiç güzel olmamış geri ombre yaptır hiç begenmedim nefret ettim dedi hatta ama şimdiki hali bnm çok hoşuma gidiyor bilmiyorum o da ombre yaptır diyor sürekli

Sizce eşim istiyor diye boyatayim mi yoksa kendi istediğim gibi mi dursun 

9 Cevaplar

0 oy
(6,432 puan) tarafından
Esin izin vermezse saçını bile kesemezsin:D
(1,538 puan) tarafından
Bi kaç gün takıl böyle sonra eşinin deiğini yap onun rızası önemli
(6,432 puan) tarafından
O zaman yaptır canim esinnoyle istiyormus
(136 puan) tarafından
Aynen cnm yaptırırım da ombre çok uzun sürüyor oğlum bensiz durmaz kimsede yaptırmaya kalksam bilmiyorum onu kırmam o mutlu olsun diye dediğini yaparım ama çocuğa kim bakacak bn saçımı boyatirken bilmiyorum
(6,432 puan) tarafından
Kocan tabikide :D o istiyorsa o bakacak
tarafından
Çok iyiydi :D kim istiyorsa o bakacak
-Reklam-
0 oy
(9 puan) tarafından
Hayat senin sac senin kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle yaptır diycem.  Ama sen şimdi gidip eşinin istediği renge boyatacaksin hiç şaşmaz:))
(136 puan) tarafından
Boyatirim cnm hayat bnm ama eşim ikna eder ona güzel gözüküyorsam öyle olmak isterim
0 oy
(3,772 puan) tarafından
Boyacam zmn sordumm kapaliyim ama sordum ionun istedigi yaptım bana kalsa kazıyıcam ama istemiyor
(136 puan) tarafından
Yok kazimam o kadar deil ama eski hali çok kötüydü gerçekten kestirmek lazımdı
(3,772 puan) tarafından
Himm niye begenmediki
(136 puan) tarafından
Öyle daha güzeldi diyor ombre yakışıyor sana diyor
0 oy
tarafından
Benim eşim uzun saç seviyo ve kendisi.hangi renk istiyorsa o boyayı alıp gelip saçımı boyar:)) ve ben eşim beni nasıl beğeniyorsa öyle yaparım bence eşinizi dinleyin demekle öyle onun hoşuna gidiyor dışardaki kızların sacinami baksın benim saçımamı :)
(136 puan) tarafından
Bnmki de uzun saç seviyor zaten şimdiye kadar kestirmedim ama aşırı kırık vardı çok kötüydü çok dolaşıyordu
0 oy
(2,006 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benim eşim çok karışmaz ama o nasıl isterse öyle yaparım çünkü eşim beğendiği gibi gözükmek isterim :) yani ombre sana yakışıyor derse ombre yaptırırım 

(136 puan) tarafından
Yaptırmaya kalksam çocuğa bakacak kimse yok zaten bıraksam bakmaz kimse bensiz durmaz oğlum ama eşim istiyor da mecbur yaptırırım bnce
0 oy
(13,427 puan) tarafından
Nefret ettim dedikten sonra zor. Yani ben seni öyle daha çok beğeniyorum dese belki 
(136 puan) tarafından
Aslında öyle dedi başta bn ikna ikna etmeye çalışınca öyle dedi
0 oy
tarafından
Yani senin beğenmen daha önemli 
(136 puan) tarafından
Boyatmak hiç istemiyorum cnm orijinal saçım bu bnm ombre li halin daha güzeldi oyle olsun diyor
tarafından
Sende deki bir süre böyle kullanıcam sonra değiştiririm:)
0 oy
tarafından
Karışmaz. Zaten karışmasına da izin vermem. Benim bedenim sonuçta. Ben kendime nasıl yakıştırıyorsam öyle yaptırırım. Geçen saçını boyatmak ister misin dedi. Hayır dedim 30 yaşındayım bu zamana kadar hiç boya değmedi saçıma. Ne zaman beyazlarım çıkıcak o zaman dedim. Saç rengimi seviyorum. Çoğu kuaförlerin tutturamadığı saç rengi. Hangi kuaföre gitsem boyatma saç rengin çok güzel herkes bu renk için can atıyor filan diyor. Yaz günleri rengi açılıyor zaten o da bir değişiklik oluyor bana :) 
(136 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm bnm de saçım orjinal halinde şuan omreli kısmı gitti tekrar ombre yaptır çok yakışıyor diyor bilemiyorum
tarafından
Tercih senin canım.
0 oy
(11,107 puan) tarafından
Karıştırmak değil ama böyle yapsan güzel olur vs dediğinde yapıyorum. Hoş o da çok bişi söylemez benim saçım konusunda
(136 puan) tarafından
Bnm esim o halin çok güzel di diyor
(11,107 puan) tarafından
Öyleyse derdim ki, bi süre ben sevdiğim gibi kullanayım saçımı hevesimi alınca yine senin istediğin şekilde yaparım. İkimizin de gönlü olsun falan fistan kandırırdım işte

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 207 göst.
0 oy
27 cevap 302 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,156 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 839 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (297 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 866 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (179 puan) tarafından soruldu