0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (4,880 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dun düştüm merdivenden sağ kolum bacağım kalcam ağrıyordu krem vs surdum ilaç içtim kisacasi yatakta çok dönüyordm esim de uyuyamadı bende  kalk masalın yatagina yat dedim tamam dedi masal da aksam koltukta uyudu yatağa tasiyamadim yatağın ustune sipa oyuncaklarıni dizmis ellememistim bende aksam öyle duruyordu esim oyuncakların almis yatağı acmasiyla kara çirkin bi bebeği varonu görmüş bi cigirdi onun korkmasina mi masalın uyanmasina mi benim bu saate kadar uyumama mi hangisine yanayım bilemedim.d.d

3 Cevaplar

0 oy
(2,522 puan) tarafından
Kakfkfkfmffg Aklıma eşim kızım ağladığı için uyanmadı diye yerdeki montuna tekme atışım geldi kafamı kapınin pervazina vurmuştur gece gece acile gidip emar çekmiştim . Eşim hala ayağım kaydı saniyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gece gece yorum yapan ile senin Postun güldüm ya :) :) 
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Saat 4 ben daha yatcam küçük diş döneminde 2 aydır ben yatağa tam girecem başlıyor uyanmaya uykusuzluktan artk halim yok şimdi yatti bende zaten sabah olmuş gıcım da yatak görmemiş xaten kahve içeyim dedim aman valla analık delilik ya 
tarafından
Yalnız değilsin hala ayaktayım sallıyorum mahfetti bu dişler
(5,239 puan) tarafından
Ay bu neydi ya valla öldüm artk büyük kızda uyandi sesine oda yatmiyor simdi bide pes pese oldu benim 3 yıldır sürekli uykusuzum ne zaman bitecek bu dönem çok şükür hergun şükrediyorum sağlıkları yerinde ama bende bittim artk
tarafından
Bnm 3 4yas uyanmıyor gecelrride oğlan beni pert etti
(5,239 puan) tarafından
Allah yardim etsin zor valla

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 488 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 668 göst.
5 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 365 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 278 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,456 puan) tarafından soruldu

384,752 soru

11,508,870 cevap

35,166 kullanıcı

...