0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Anneler lazere gitmek istiyorum ama ilerde bir kızım olsun da cok istiyorum 2 3 sene sonra falan ortalama lazare gitsem dogumdan sonra tekrar cıkar mı sizde cıktı mı bide acı yanma oluyor mu 

11 Cevaplar

0 oy
(3,328 puan) tarafından
Acı yanma değil ama tahriş olmuştu bazı bölgelerde evet malesef yeniden çıktı 
tarafından
Eskisi gibi çok mu
-Reklam-
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben 10 sene önce falan yaptırdım çocukta doğurdum çıkmadı benim çok az var o da zaten yüzde yüz hiçbir zaman bitmez 
tarafından
Nasıl alıyorsun peki
(2,223 puan) tarafından
Cımbızla tek tük çıkıyor cımbızla tık tık alıyorum hemen
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Buz lazer acıma olmuyo yanma olmuyo bnm çıkması biraz ırsi diyolar afedersin genel olarak fazla tüyün varsa çıkıyo bnm çıktı tekrar 
tarafından
Ağda yaptırdığım için biraz azaldı
0 oy
(4,176 puan) tarafından
Yaptirdigin yere bagli teee 2006 yilinda lazer yaptrdim tum vucut. 2015 de evlendim 17 de ilk cck 22 de ikinci cck. Hic cikmadi artmadi. Ucuz olsun diye uyduruk yerde yaptrdi kuzenim ayni zamanda lazer olduk o farkli merkeze yaptirdi . 14 evlendi 15 de ilk cck 19 da ikinci cck onun ilk ccktan sonra cikmis zaten. Simdi 3. Dogurdu etti . Suan aifirdan yeniden yaptrio lazer
tarafından
Yaşadığım ilçede benim gideceğim en cok tercih edilen en iyi güzellik merkezi
(9 puan) tarafından
Kiz kuzeninle ne ara lazer yaptırdiniz ne ara evlendiniz ne ara çocuk dogurdunuz:)) çok küçük yaşlardan bahsediyorsun
(1,573 puan) tarafından
Yaştan degıl yıldan bahsetmiş :D nasıl yaş anladın ya ahahahaha :D
(4,176 puan) tarafından
Kiz allah seni yil kiz yil:))) yasim 35 :)))  keske 17 yas 19 yas olaydi ne evlenmesi aklimin ucundan erkek irkini siler adam gibi bi bolum olurdum kirtirik bir bölüm okuyana kadar:))
(9 puan) tarafından
Abooo be biliyim anam sjsjsjxjx:D
0 oy
(8,933 puan) tarafından
O tamamen bünyeye bağlı bende sadece koltuk altımda tek tük çıktı diğer bölgelerimde cikmadi
tarafından
Bende başlicem inşallah çıkmaz
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Benim kızım iki buçuk yaşında yarım kaldı araya pandemi girmişti sonra hamile kaldım öyle devam edemedim ama koltukaltı hiç çıkmadı valla orası bitmişti pandemi olmasaydı keşke bitseydi diyorum ben özel hastanede yaptırmıştim ama 
tarafından
Tekrar gidecek misin
(1,348 puan) tarafından
İkinciye hamileyim yoksa gidecektim dedim buda aradan çıksın sonra artık doğumdan sonra giderim çünkü iki çocukla evde imkansız oluyor ağda vs uğraşmak
tarafından
Çok doğru
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Bekarken yaptırmıştım. İlk doğumda değil de ikinciden sonra yeniden bazı bölgelerde tüylenme oldu. Haftaya randevu aldım gidicem bakalim
tarafından
Hiç kıl çıkmadı mı
0 oy
(48,690 puan) tarafından
kizla ne alakasi var ki
tarafından
Bazı kişilerin hormanlarından dolayı çıkarmış
0 oy
(331 puan) tarafından
Alexander lazere gitmiştim hamilelikte de hiç çıkma veya artma olmadı. 
tarafından
İnşallah bende de olmaz
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Ben lazerle 4 sene sonra doğum yaptım tekrar çıkmadı bende
0 oy
(4,231 puan) tarafından
Ben de cikmadi ,az biraz kaldi 1-2 seans daha gitmem lazim zaten %100 etkk etmiyo ozellikle bikini bolgesinin dudak kisminda kaliyomus. Benim de genelde o bolge de yogun. Ama dedigim gibi hamilelik surecinde bi degisiklik olmadi. 

Aciyo mu evet aciyo ben 2 farkli lazer cihazini denedim buz lazer bi de farkli bi cihazdi bilmiyorum modeli cinsi ne kirmizi isikla tek tek atis yapiliyo. Acidi yani buz lazer de her seansta atis siddeti artiyo ve siddet arttikca aciyo. Soyle tarif edeyim paket lastikler olurya onun gerdirilerek vucuduna arka arkaya carptigini dusun. Buz lazer bu sekildeydi. Diger lazer de daha az aci hissettim daha dayanilabilirdi. Bi de benim aci esigim yuksektir 2 kez siddetli dogum sancim olmustu da hic hissetmemistim. 

Ama yine olsa yine yaptiririm. Buyuk kolaylik hele ki hamilelik doneminde cok rahat ettim. Yazlari da etek elbise istedigimi her zaman giyebiliyorum.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 512 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 228 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 170 göst.
0 oy
7 cevap 97 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu