0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Oğlum 2 buçuk yaşında bıraktırmak istiyorum ama nasıl bilmiyorum

Siz nasıl bıraktırdıniz 

31 Cevaplar

0 oy
(7,266 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında hala salliyordum jsjsjsj sallayınca uyuyor yoksa uykuya çok direnen bı çocuk dön dön uyumuyor yatakta şimdi kardeşi olunca sallayamiyorum oda anladı artık kendi yatıyor uyuyor kendi kendine 
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
En iyisi hiç sallamamak
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Oglen uykusundan basladim gec uyuyor falan ama 2 3 gune alisiyoryanina yattim
0 oy
(2,698 puan) tarafından

3 oğlumuda bebeklikten başlayacak büyüdüklerine kadar hiç sallamadım hep yanımda yatarak alıştılar çocukları yanınıza yatırın uyur numarası yapın başka türlü alışmaz bunu bırakmayaa zor olur kızlar sizin için de 

(3,836 puan) tarafından
Ayy yorumunuzu görünce aklıma geldi bende oğlumu bir kaç kez sallamamaya alıştırayım dedim hatta böyle uyuma numarası yapayım dedim kendim uyuya kalmışım :)
(362 puan) tarafından
Benim kızım 14 aylık. Dediğiniz gibi yapınca parmağını kapalı olan gözüme sokuyor :D
(2,698 puan) tarafından
Kızlar sayenizde yüzüm güldü :))))
0 oy
(163 puan) tarafından
5dk Salla dur yöntemiyle bıraktım. Ama bir yaştan önce bıraktım. Şuan maşallah kendi uyuyor.
0 oy
(3,570 puan) tarafından
Benimki kendi birakmisti 10 aylik falandi bi 6 ay kadar ayakta salladim
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Başlarda zorlanır ama zamanla bırakır yanına yat elini tutabilirsin yada ayiciginada sarilabilir ben hiç sallamadim ama görümcem böyle bıraktırdı 
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Hiç koymadım ayağıma annem bi kere sallayacaktı yapmayın alişir dedim 
0 oy
(2,030 puan) tarafından
Kendi bıraktı. Ama ben hiç sallanmaya alistirmadim onunda etkisi var. Doğduğundan hep kucağımda uyudu 4 aylıkken sallamaya başladım istemedi zamanla alıştı ama ara ara istemiyordu.2 yaşina yakın tamamen istemedi yatağa uzaniyoruz öyle uyuyor. Onada hemen alismiyor biraz sabır gerekli bazen 1 saat sürüyordu uyuması. Sende uykusu çok olduğunda yataga birlikte uzanın uyutmaya çalış hemen alışmasını bekleme zamanla alisir 
0 oy
(205 puan) tarafından
Ben de aynı durumdayim
0 oy
(832 puan) tarafından
Önce yanımda yatrdım kucakladm kitap okudum sonra kendi yatağında kitap okudum  öyle alıştı acele etmedim gebelik olunca zor olduğu icn bıraktım çok abartı sallamiyordm süresi uzunsa önce onu kisaltp yavaşlatmak gerek bnce

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 324 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 880 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,874 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 100 göst.