0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (736 puan) tarafından
Esim geldi eve hic bisey yok ortada ne yemek yaptin dedi bende türlü gibi sebze yemegi yaptim dedim etsiz türlünü olur dedi dedim daha 1 gün önce yedin hergün et mi yenir izman nie yapiyosun ben yemem dedi tamam dedim.sonra cocuklara kizdi tv izletmiyonuz birahat huzur yok diye oflayip duruyo  sonra dedim her cocugu olan boyle senmi sadece boylesin her cocuk anne babasina soyler ne istiyosa dedim bi sukret iki tane cocugumuz car huzursuz olcak hic biseyimiz yok huzursuzluk cikariyosun dedim.keske evlenmeseydim nerden evlendim evlilik bana gore degilmis cocuk falan yapmasaydim keske dedi .keske yapmasaydij deseydin yol yakinken ven yapamam bekarken iyidim deseydin bosanirdik dedim. Ne guzel geziyodum tozuyodum dedi bizlede geze bilirsin biz engelmi oluyoruz dedim senin kadar nankor bir insan gormedim sukursuz dedim önüne yemek geliyo as geliyo hala mennun degilsin dedim okadar zoruma gittiki git bosan seni zorlami tutuyorum hic umrumda degil dedim ama okadar canim acidiki annem babam ayri buyudum ne anne ne baba sefkati gordum cocuklarim oyle olmasin diye gerseyimi feda ettim hala huzurum yok nolur dua edin bana kafayi yicem 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bana demesini geçtim de keşke çocuk yapmasaydim çok ağır ya 
(736 puan) tarafından
Öyle kırıldımki o cumlelerine keske hic cabalamasaydim dedim bana dunyayi dar ettide birgun olsun keske evlenmesydim cocugum olmasaydi demedim
tarafından
Ya evet şöyle dusundum de ikimiz arasındaki herşeyi bir şekilde anlarm ama cocuggu için bunu diyorsa orda bir dururum
-Reklam-
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin eşini resmen nankörlük ve isyan etmiş üzüldüm hem ona hem sana Rabbim yardımcın olsun huzur mutluluk versin yuvanıza 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Belki cani dışarda biseye sıkılmış olabilir hep mi böyle yoksa bugünlük bişey miydi öyleyse üstüne düşme geçer eşin haksiz şu durumda ama
0 oy
(40 puan) tarafından
Ya ben bu adamları anlamıyorum gerçekten. Bendede bı tane var seninkine benzer hele ikinci çocuktan sonra hepten cozuttu. Halbuki ikinciyi isteyende oydu. Şimdi ne bana doğru düzgün yardımcı oluyor ne bişey. Bebek ağlayınca hemen git öbür odaya der. Yemek yaparım beğenmez canı isterse güzel güzel konuşur istemezse kes sesini kafamı şişirme der. Biraz bana yardımcı ol derim e ben bütün gün çalışıyorum der sanki dünya üzerinde tek çalışan o . Allah bize yardım etsin ne diyeyim 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 451 göst.
11 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 419 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,296 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oznur_2244 (16 puan) tarafından soruldu

379,583 soru

11,363,115 cevap

34,840 kullanıcı

...