0 oy
345 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar şöyle anlatayim eşim geçen hafta başka bir arkadaşının yerine nöbette kaldığı için bu hafta sonu iki gün izinli cumartesi pazar bende akşamında  birşeyler yapalım dedim bakarız hamilesin falan deyip geçiştirdi. Sabah beraber kahvaltıda babaannesini kahvaltıya davet etti bende birşey demedim yaşlı kadın arada kahvaltıya davet ederiz gelir alt katimizda oturur. Sonra ben biraz hava alırız bahanesiyle çarşıya gidelim artık doğum yaklasiyo hastane çantası için eksikler var onları alalım bugün cumartesi heryer açık dedim kayinvalidemler biz aile binasında oturuyoruz babaannenin yanına geleceklerdi akşam üstü neyse carsiya gittik benim niyetim bı kaç parça birşey alırız bir yemek yer kızımızı parka götürür kayınvalidemlerde bu tarafa geçeceği zaman gelir onlarla otururuz. Kayınvalidemleri aradı carsidayken eşim baban bugün izinli değil buraya gelin yemek yeriz dedi eşimde hemen kabul etti telefonu kapatınca annen ne dedi dedim yemeğe bekliyor oraya gidicez dedi bende deseydinya bugün hanimimla işim var gelemeyiz diye ses etmedi bunu neden dedim eşimin ailesi iyidir severiz birbirimizi haftada 3 günde yanyanayizdir. Perşembe cuma zaten sabahtan akşama ordaydim eşimde ordaydi işten erken çıkıp 5 te geliyorsa 10 da evimize geçtik ben doğal olarak cumartesiye beraber geciririz akşam yine kayinvalideerle otururz dedim içimden niye eşim böyle yapıyor sanki gidip gelmiyor musuz gibi davranıyor bende iyice sinirlendim ama ses etmedim sonra gittik yemek bulaşık çok yoruldum çarşıda 1 sâat geçirdik zaten eve geldik 8 gibi kızla oynadılar sonra kızı yatırdım bı kahve içip film izleyelim dedi ama diziyi izleyemedik bile sonra ben boşver ya dedim oda hemen kapatıp telefonla uğraştı sonra telefonu kapatırken bana diyor ki Gülüm gel seninle vakit geçirelim kahkaha attım resmen artık sinirden oda güldü tabi biliyor aslında ona söylemek istediklerimi de ses etmedi sonra beraber yatalım çok güzel vakit geçirmiş oluruz dedi ben tabi tekrar bir kahkaha attım desene dedim her gece sabaha kadar vakit geçiriyoruz inceden laf sokmaydi anladı ses etmedi iyi geceler dedi döndü yattı şimdi ne yapım ben sürat assam bir türlü umursamasam diyorum ama içim içimi yiyor demek ki diyorum benimle keyif almıyor birşeyler yapmaktan ve çok üzülüyorum hani suratı asık bir kadın da değilim şen şakrağımdır. Her duruma ayak uydururum . Sorsam eşim beni çok seviyor ama aramızdaki bu iletişimsizlik çok üzüyor beni ne yapayım bilmiyorum yarın pazar ve yine kayinvalidemler gelcek hep beraberiz ailesini sevmedigimden değil bir günde bana ayırdın istiyorum çok mu  

8 Cevaplar

0 oy
(2,522 puan) tarafından
Allah seni bu nee 

Okiyimmi :)
(58 puan) tarafından
İçimi döktüm baya dolmuş hakkını helal et :)
(2,522 puan) tarafından
Ayy okudum ciddi ciddi. Uffff uffff
(2,522 puan) tarafından
Eee birşey yokki bı malzeme yok ne güzle işte vakit geçirmissiniz  Allah iyiliğini versin nasıl yazdın o kadar şeyi :) sürat yapma adama bee :)
(58 puan) tarafından
Kız yok valla sürat asmam ama içten içe çok üzülüyorum ailesiyle vakit geçirsin severim ailesinden hiç uzak tutmam ama bankada özel bir zamanı olsun otursun bir sohbet etsin uzun zun anlatsın dinlim aşkım bak diyorum böyle böyle  bunlar olsa ilişkimiz daha güzel olur ben üzülüyorum aman canım bunları mi kafana takiyorsiun diyor ama benim için çok önemli
-Reklam-
0 oy
(48,668 puan) tarafından
ee açık açık soylesene esine rahstsiz oldugunu onunla vakit gecirmek istedigini
(58 puan) tarafından
Söylüyorum diyorum bak başbaşa olalım biraz sohbet edelim  hadi konuş diyor bana iyice sinir oluorum hadi parka gidelim desem götürür 2 saat sonra de hadi sıkıldım der dışarı çıkalım der hep bana bırakır nereye gidelim yani artık bazen o kadar sinir oluyorum ki gitmiyorum bir yere diyorum hep ben mi fikir beyan edicem bir zahmet bir kerede sen düşün diyorum o gün evde takılıyoruz ama kayinvalidemlere gitsek sabahtan akşama kadar otursa sıkıldım eve gidelim demez
0 oy
tarafından
Hepsini okudum kaynana aile dışında diğeri biraz bizi de anlatıyor işten gelir yemek yer sonra elinde Tel uğraşır durur surat asinca bir türlü asmasam manali gülüyorsun der umursamiyorum bu sefer.  Takmiyon der:))Desem biraz ilgilen vay neymiş çalışmış yorulmus sen evdesin sanki hep uyuyorum beş dk kizimizla ilgilense hemen annesi diye seslenir ben de bir çare bulamadım:)
(58 puan) tarafından
Ben kendisinden çok memnunum çocuğunu evini hiç ihmal etmez dediğin gibi sevgisinden de eminim sevgi saygı var ama iletişim yok yabi evet benden maddi olarak hicbirseyi ihmal etmez ama manevi anlamda çok yanlız hissediyorum bende sevildiğimi duymak bir iyiki varsın denilmesini istiyorum ne var iki güzel söz söylese bir dokunup sivazlasa ay çok şey istemiyorum artık ben laf atıyorum arada iyiki varım ellerime sağlık gebeliğin verdiği bı hassasiyette var bekliyorsun yani ama foss sadece kendimizi yoruyoruz onlara göre evde hiçbir eksik olmasın çocuklarla 1 saat vakit geçirelim hafta sonu istiyorsa 1 saat gezdirelim geri kalan vakitlerde bize dokunmasinlar konuşmasınlar mis gibi evliliğimiz var daha ne olsun
tarafından
Ay Allahım ya kaç yaşındasın sen tüm duygularımı ifade etmişsin aynı yazsam aynı cümleler yemin ediyorum benimki seni seviyorum demez sorunca söylemek marifet mi hissediyormusun o kadar değer veriyorum falan maddi manevi çok sorumluluk sahibi ama ben de yalnızım gerçekten zaten kaçarak evlendik iki aile de uzak bir yandan iyi ki uzaklar diyorum çünkü herkes bişi diyor ister istemez bir yandan sıkıldığımda anneme oturmaya gitmek isterdim :(
(58 puan) tarafından
26 yaşındayım. Bende çok isterdim iki tarafa uzak olmayı benim ailem farklı bir şehir de ama 1 saatlik yol mesafesi var kayinvalidemler 10 dakikalık mesafede. İyi insanlar birbirimize karşı saygı ve sevgimizi bozmuyoruz herkes kendine düşeni yapar kenara çekilir. Ama ben en çok eşimle istiyorum birşeyler paylaşmak b3n çok enerjiyim eşime göre evin içinde çocuk gibi olsun evde kahkaha sesleri olsun istiyorum çocuğumuzu yatirdigimda bir kahve yapıp gerçekten nasıl olduğumuzu neler yaşıyoruz o işte ben evde bunları konuşmak istiyorum bir yerden yada gündemden bahsedelim iki dedikodu yapalım istiyorum ne var yani oda ben yatayim uyuyayım çok yorgunum kimse bana karışmasın istiyor . Benim ona ihtiyacım var bunu anlamıyor
tarafından
Bende 22 :) ben de çok istiyorum bişi anlatınca dinler pek yorum yapmaz ikinciye anlatsam anlattın ya der sohpet edelim desem ne konuscaz bişi yokki der  vallahi ben de çok sitem ettim de bilmiyorum
(58 puan) tarafından
Aman boş verelim en iyisi olmuyor biz yipraniyoruz sonra
0 oy
(57 puan) tarafından
Kndi eşimi okudum sanki....

Benimki de aynısı lafa gelse beni çok seviyor ama asla benle vakit geçirmeyi beceremiyor bu duruma çok kızıyorum ama 3 senedr uğraşmaktan yoruldum artık sesimi etmiyorm 
(58 puan) tarafından
Bende anlamıyorum herşey tam evliliğimiz de ama ailesiyle akşama kadar otursa konuşma sa sıkıldım demez benle iki dışarı çıksın hadi hadi ye getiriyor birde pişkin pişkin eve gelince oldu mu vakit geçirdik mi diye sorar
0 oy
(1,242 puan) tarafından
Haklısın tabii ki ama eşin seni umursamıyor ve ya seninle vakit geçirmek istemiyor değil bence o an ailesine hayır diyemedi öyle gelişti olaylar sonradan da toparlamaya gönlünü almaya çalıştı bence takılma ya :)
(58 puan) tarafından
Biliyorum ama bende benim için bir şey yapsın istiyrium sanki o böyle yaptıkca sevmiyor mu o yüzden mi susayım diye sanki 1 yada 2 saatliğine bir dışarı çıkarıyor beni birde eve gelince vakit geçirdik mi oldu mu diyor gülerek ben ona başbaşa karı koca olarak birşeyler ypmiuoruz demiştim de o yüzde  öyle diyor yada bazen ya canım kusura bakma kızımız vardı yanımızda başbaşa olamadık yine falan laf atmalar ne bilim sanki sus payı veriyor gibi
(1,242 puan) tarafından
Erkekler işte düz mantık yani sevmemekle alakası yok ben eşime beni sevdiğini hiç söylemiyorsun artık falan diyorum eşim de sen seviyorsun diye ben iki günde bir baklava alıyorum seni seviyorum deyince mi seviyorum olacak sevdiğin seyleri yapıyorum işte diyor mesela. Yani çocuk olduktan sonra evet insan aşk tazelemek başbaşa kalmak isteyebiliyor ama evlilikte çocuklar olunca o aşik genç hallerimizden çıkıp sorumluluk sahibi anne baba eş rollerine bürünüyoruz maalesef bütün evlilikler böyle emin ol eşi romantik olup çocuğu annesine birkaip eşini sürpriz yemeğe götüren yollarına Gül serpen erkekler maalesef çok nadir :)
(58 puan) tarafından
Benimki de senin eşinin kelimesi kelimesini söyler hatta derim canım ben sana söylüyorum sen neden söylemiyorsun der canım seni sevmediğimi soyledegim gune kadar seni seviyorum dur emin ol erkek işte ama dediğin gibi biz sevgiyi galiba sadece sözlerde arıyoruz ben hep diyorum Allah senden razı olsun diye çünkü benim gözümü hiç kimsede bırakmaz cocuklara birşeyler alsa mutlaka benim sevdiğim cikolatadan alır bazen en sevdiğim meyveyi çocuk olunca bu kadar uzaklaştı benden zaten hep beraberdik eşimle mutfakta iş yapsam odaya gitmezdi ne gerek var seninle iş yaparken konuşuyoruz derdi bensiz adaya geçmeyen adam şimdi çok yorgunum diyor eve gelince bizim kız bırakmaz babası hep ilgilenir ondan mı acaba diyorum bilmiyorum ki bende diyorum kadınız işte doğunca babadan evlenince kocadan yaşlanınca evlattan bekliyoruz bu ilgileri
(1,242 puan) tarafından
Aynen öyle biz fazla ilgi bekliyoruz onlardan ama bu onların fıtratında yok yani onlarında suçu değil :D bence böyle şeylere takılıp huzurunuzu bozma canım Allah sevginizi, muhabbetinizi arttırsın :)
(58 puan) tarafından
Amin canım. Allah razı olsun . Rabbim kimsenin huzurunu yuvasını bozmasın insaAllah. Konuşmak sohbet etmek iyi geldi sağolun .:)
0 oy
(868 puan) tarafından
Bende bişey çıkacak diye okuyorum. Ahaha. O an sıcağı sıcağına konuşacaktın şimdi niye dert ediyosun ki kendine olan olmuş 
(58 puan) tarafından
Söylesem bu sefer abartiyorsun diyor çarşıda tartışmak istemedim açıkçası birde kayinvidemlere gideceğimiz için suratım asilmasin eşimle aramdaki sorun bilinsin istemedim ailelerimizi dahil etmeyiz genelde bende de hemen belli olur sürat asmam ama hasta gibi modum düşer
0 oy
(103 puan) tarafından
Çok da şey etme bence sadece erkek
(58 puan) tarafından
Demekki :)
0 oy
(3,870 puan) tarafından

Valla canım eşimin ailesi iyidir severiz birbirimizi demişsin. Sen iyisin de ondan. Kimse 3 4 gunünü ayırmaz kocasının ailesine. Bak kocan sana sormadan annesıne he demiş sen de ters düşsen kavga olcak demek ki. Ay kenddımı fitne verır gıbı hıssettım :D aslında amacım idare edenın sen oldugunu söylemekti allah muhabbetinizi artırsın. Neyse sıkma canını artık yatmıs adam keyfını kaçırma :) 

(58 puan) tarafından
Yok ne yapım bu saatten sonra kaldirsam anlatsam derdimi gözünü açmaz uykudan haklısın der yatar bende burda içimi döküyorum işte ona sarmayayim biraz sohbet edersem dağılır kafam diye

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 973 göst.
5 Nisan 2019 Diğer kategorisinde ❣Zeynebimin Annesi❣ (881 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 176 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 703 göst.
29 Mart 2019 Aile kategorisinde İkinci mutluluk (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

379,661 soru

11,365,035 cevap

34,842 kullanıcı