0 oy
1,537 göst.
Diğer kategorisinde (355 puan) tarafından

Benim o kadar çok ki :D

Resmen bazen neden evlendin gerizekalı oh olsun sana diyorum. 

Eşimin en nefret ettiğim huyu lavabodan çıktığı zaman ışığı kapatmaz. 

İkinci nefret ettiğim şeyi ise kıyafetiniz giydikten sonra dolap kapağını açık bırakır çorap çekmeceside açık bırakır. 

Kıyafeti dağıtması da cabası, ay öf anlatırken bile daraldım

Sizlerin nefret ettiği nedir? 

Sohbet edelim <3

60 Cevaplar

0 oy
(1,349 puan) tarafından
Ay yorumları okudum da erkeklerin yaptığını ben yapiyormuşum kiyafetimi ortada birakirim eşim der bir kere de toplu göreyim diye o toplar ve ya televizyonun fişini yatarken çek der ben çekmem geceden gelince hemen ilk iş TV nin fişini çeker sjsjsjsjsj
(355 puan) tarafından
Eşim bana dese alınırım ben ya :D
(1,349 puan) tarafından
Ben hiç alinamam valla toplasın temizliğe ev işine yardım edecek yiyip içip yatmak yok yemeği ben yapıyorsam bulaşigi da o yıkar.
(355 puan) tarafından
Her insanın eşi böyle olmuyor canım ya cidden bazıları hanzo
-Reklam-
0 oy
(1,841 puan) tarafından
Iy mahallenin basinda arar sofreyi kur hergun ayni cook pjs bi huyu var sinir oluyorum bogasim geliyo gulmeyin gaz cikarmasi;))
(355 puan) tarafından
Midesine düşkün biri ise sıkıntı ya
(1,841 puan) tarafından
Cok cok yatana kadar tika pasa yer
0 oy
(391 puan) tarafından
Eskiden çok vardı da bende kendimi biraz torpuledim artık batmıyor bana yaptığı şeyler eşinde artık bana ayak uydurmaya başladı cunksu ben düzen hastası biriym önceden çok kavga ederdik eşimle şimdi o bozuyosa ben düzeltiyorum eşimde artık düzeliyor yavaş yavaş 
(355 puan) tarafından
Aman onada ömür yetmez düzelmez benim koca
0 oy
(71 puan) tarafından
Giysi dolabını ve çekmecelerini açık birakiyor nedenini sorduğumda hava alsın diye diyor banyodaki temizlk malzemelerinin olduğu dolabı da açık bırakıyor neden bırakıyorsun dediğimde temizlik malzemelerinin yaydığı güzel bı koku var yumuşatıcınin falan banyo güzel koksun diye diyor 

Duşakabinden çıkınca ayaklarını paspasa bas dememe rağmen her defasında taşa basar ıslak ıslak

balkonda külü hep yere atar 
(1,766 puan) tarafından
1 senelik postu hortlattın canım anidenn
(1,341 puan) tarafından
2023 postu
(71 puan) tarafından
Valla sonra dan farkettim baktım benden baska yazanda yok benim karşıma çıktı bende hortlatmis oldum :D
0 oy
(80 puan) tarafından

Telefonla çok uğraşması 

Yemek seçmesi 

Herkesi eleştirmesi 

Parayı çok sevmesi. :D

Arkadaşlarını sürekli eve getirmesi 

kinci olması 

Daha var da şimdilik bu yeter.:D

0 oy
(511 puan) tarafından
Yok ya öyle en nefret ettiğim birşeyi 
0 oy
(2,454 puan) tarafından
Aynılarını benimki de yapıyor ama bu dert edilecek bir şey değil. Öyle bırakıyorum ertesi gün aradığını bulamayınca banane sen dağıttın sen bul diyorum. Anlıyor çok şükür. Tabi devam ediyor ama ne yapim yani kaç yaşında adamı da bu saatten sonra değiştiremem. Kim bilir o da benim nelerimden rahatsız da tolere ediyor.
0 oy
(1,388 puan) tarafından

Her işe burnunu sokması şirket yurt dışına gönderdi 4 ay yok öyle rahatladım ki birden dırdırı bitti diye millet karısından dert yanar ben kocamdan yanıyodum ne iş yapsam burnunu sokuyodu :D

0 oy
(3,555 puan) tarafından
Çocuğu çok fazla simartmasi onun haricinde başka bir şey yok çok şükür 
0 oy
(941 puan) tarafından

Senin saydıklarının hepsi var :)

0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kız bunlar takılacak bir şey değil bu,imki çoraplarını lavobonun altına atar kirki coraplari bu huyunu sevmem onu. Dışında bir şey yok 
0 oy
(15,239 puan) tarafından
Kocam bana daha çok şey sayar karşılıklı sinir olsakta nefret boyutuna ulaşmıyor çok şükür ben sadece çok söylenmesine nefretim 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Uyuması kirlilerini sepete atmaması ve 28 yaşında olduğu halde 70 yaş enerjisi olması 
0 oy
(456 puan) tarafından

Benim kocamda aynı bir diş fırçalar sanki dersin araba köpüğü sıkmışlar banyoya evde erkek bakılmaz net doğaya salmak lazım:D

0 oy
(224 puan) tarafından
Ev işi yapması

Yani yapıyor sanması
0 oy
(36 puan) tarafından
Ayy yok venden düzenli valla o benle cekisir burası niye böyle niye daiginik vs diye ama iki cocukla eve yetişmesi çok zor cidden 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Aksine bu söylediklerini bazen ben yaparım eşim uyarır düzen hastası o temizlik hastası ben kör sağır durumu bizde yuvarlanıp gidiyoruz 
0 oy
(49,829 puan) tarafından
neden esini gomme geregi duydun ki basit seyler bunlar 
(49,829 puan) tarafından
eski postmus ☺️
0 oy
(2,546 puan) tarafından
Bugün bişey okumustim tam da bu posta nasipmis.:)) bekarken giyinip suslendigin kocanın evlenince klozette kalan ***.unu temizlersin diyordu tam da öyle .

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
0 oy
13 cevap 270 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 202 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,158 puan) tarafından soruldu