0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar mutfakta bir sürü isim vardı neyse yaptım hallettim sonra kızım babasina gitmek istedi babası bilgisayar oynuyordu neyse bir kaç kez söyledim bakmadı en sonunda kızım kendjni yerlere atmaya başladı baba baba diye ağlayarak ama eşimde hala tık yok ben de çok sinirlendim kızımı kucağıma aldım zorla ağlıyordu sonra eşim geldi eşimin ailesiyle birlik oturuyoruz eşime kızdım ve çocuğu vermedim sonra tartıştık odama gittim been kaynanam hemen diyor herkesde de bir tavır afra falan bende sinirlendim hala oğlunu uyarmayip benim verdiğim tepkiye mi tavır yapıyorsun dedim ortalık karıştı tartıştim onlarla da sonra odama geçtim odamdayim şimdi konusmayi düşünmüyorum ama aynı evde ne kadar mümkün bilmiyorum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı evde zor maalesef 
-Reklam-
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Koca adamlar bilgisayar da ne oynar? Bu Kaynanalar niye her halta karışır... Çocuk ağlarken kimse umursamaz sen tavır yapınca mi sorun oluyo.. Allah sabır versin 
0 oy
tarafından
Maalesefki mümkün degil canım yarın sabah kahvaltda mecbur güler yüzlü olucaksn 

İmkanniz varsa ayri eve cikin yksa ikinzde boyle en ufak seylerde yipranirsiniz birbirnze tahammülünz kalmaz
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Aynı evin içinde de çok zor yüz göz olmak 
0 oy
(243 puan) tarafından
Ah bu kaynanalar herzman ogullari haklii. Sen is yapiyrsun cocuk baba diyor bilgisayar oynamak nedr ya. Benim esimde bazen aliyor teli eline cocuj yirtiliyo donuo bi bakmiyo. Gidip bogazlayasin geliyo . Iyi yapmissin canim susma ne ona ne anasina
(113 puan) tarafından
Aynı durum malesef bende telefonunu bozcam birgün ruhu duymucak :D
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Biz de depremden sonra beş ay kaynanamla beraber kalmak zorunda kaldık..beraber yaşamak çok zor gerçekten. Allah yardımcın olsun.
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Peki kaynanan neden burnunu so.kuyor karikoca arasina onane anlamiyorum ya cok sinir bozucu bi durum belki o karismasa siz hal edeceksiniz kendi aranizda ne maydonoz oluyor
0 oy
(113 puan) tarafından
Aklın varsa yüz verme, konuşma iş  falanda yapma çıkma odandan bırak ne halleri varsa görsünler. Anlasınlar değerini, kıymetini kendi kendine kızınla takıl onlar yokmuş gibi davran. Kaynana ise kaynanana yeri, haddini bilecekk. Hiç yalandan gülmek, hizmet etmek zorunda değilsin. Eşinde belki bu bahane ile başka eve taşınmayı düşünür. 
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Esin haksız çocuk ağlarken oyunmu oynanir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 275 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 401 göst.
17 Eylül 2020 Aile kategorisinde Simanur tunc (1,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.