0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin ailesiyle problemlerim oluyor çıkmaza girip boşanmayı göze alayım diyorum ama baba evine döndükten sonra çok da iyi şeyler olmayacak onu da biliyorum. Gidecek yerim yok resmen sıkıntının içinde boğuluyor, çaresiz, kimsesiz hissediyorum.

7 Cevaplar

0 oy
(7,138 puan) tarafından
Aslında sorune eşinin ailesi değil, direkt eşin. Çünkü eş iyise seni el üstünde tutar ezdirmez hakkını savunur. Ama değilse onlardan yana olur veya yorumsuz kalır karışmaz. Hal böyle olunca o evlilikten huzur beklenmiyor.
(7,138 puan) tarafından
İki türlüsü de sıkıntı işte. Savunmalı. Benim karıma, evime karışmayın demeli. Susmak yüz vermek demektir. Benim eşimde aynı bacım. Neyse ki ailesi öyle ezen insanlar değil laf sokarlarsa da karşılık veririm. Eşim beni karıştırmayin der ama bilirim onlardan yana.
tarafından
Severek 3vlendim hala da seviyorum ama çok yoruldum. Uzaklaşsak tasinsak belki iyi gelebilirdi ama ufukta o da yok.
(673 puan) tarafından
Ben de severek evlendim ama artık sevgim bitti benim eşimle de sorunum var taşınmak bize de iyi gelebilirdi ama imkansız bir şey
tarafından
Yoksa sen benim kopyam misin ??? Kaç yıldır evlisin
(673 puan) tarafından
4 sene olacak aralıkta 3 yaşında oğlum var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir mi oturuyorsun 
tarafından
Alt üst aynı bina.
0 oy
(673 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum hem eşimle hem ailesiyle sorunlarım var değişik bir aile yapıları var boşanmayı ben de düşündüm ama çocuğum küçük bir de hamileyim keşke hiç dünyaya gelmeseydim diyorum o kadar çaresizim 
tarafından
Bende iki üç aydır bunu diyorum artık. Benim de bir oğlum var ve hamileyim
(673 puan) tarafından
Her şey aynı bir oğlum var hamileyim altlı üstlü oturuyoruz
tarafından
Bizim evler biraz ufak. Problemli kaynım  olduğu için gelen gorumceler sürekli bende. Kendi misafirimi agirlamak varken neden hep artık ev otel olarak muamele görüyoruz. Kaynana ge gorumcenin birinden yana huzurum hiç yok. Eşim için idare edeyim dedim sürekli elimden geleni de yapmaya çalıştım ama tek birinin Allah razı olsun dediğini görmedim hala da kotulenen ben oluyorum. Yoruldum artık
(673 puan) tarafından
Yaranamazsın şu tatilde hepsi oraya doldu ben de ailemin yanına kaçtım
tarafından
Bende de durum aynı. Bende annemdeyim şu an ama dönüyorum.
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Eşinin ailesi ile aranız yok dye kocandan mı bosanacaksin çok saçma .
tarafından
Benim için çok dua eder misin ??
(1,275 puan) tarafından
Ederim tabiki . Kendim de yaşadım seni çok iyi anlıyorum . Allah seni bütün sıkıntılarından sorunlarından kurtarsın . Bide şunu okur musun . La ilahe illallahül'azim-ül-halim la ilahe illallahü Rabbül-Arş-il'azim la ilahe illallahü Rabbüs-semavati ve Rabbül-Erdı Rabbül'Arş-il-kerim.
tarafından
Okudum canım Allah razı olsun. Bunun günlük okuma ritüeli falan var mı yoksa darlandikca mi okunmalı
(1,275 puan) tarafından
Her zaman her saniye her dakika oku bunu bana çok sevdiğim bir komşum vermişti anlamida çok güzel .

Allah'ım beni tüm sıkıntılarımdan kurtar. Şüphesiz sen her şeye gücü yetensin. Beni de en hayırlara vesile olacak şekilde arındır.
tarafından
Allah bin kere razı olsun. Sadece anlaşılmak istiyor insan bazen. Biraz olsun iyi hissediyorum şimdi.
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Oy oy Rabbim yardimcin olsun canim kalbine ferahlik cevrene merhamet versin kalerine :(
tarafından
Amin amin amin Allah razı olsun.
0 oy
(9,591 puan) tarafından
Sorun eşinde değil ailesindeyse uzaklaşin evliliği bitirmek kolay değil egerki eşinde aldatma şiddet Falan yoksa boşanmayı değil de ailesinden uzaklaşmayi deneyin bence 
tarafından
Herşeyi konuşamıyorsun bazen
(9,591 puan) tarafından
Herşeyi anlatamiyosan yanlış tavsiyeler alırsın. Boşan demek kolay. Allah selamet versin inşallah. Huzurlu mutlu yuvanız olsun herkesten herşeyden uzak
tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Duaya dualara çok ihtiyacım var.
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Eşinin kendisiyle bı sorunun varmi canım evlilgini yıkmadan hemen
tarafından
Herşeyi anlatamıyorsun bazen. Severek evlendim ama sevdiğim insanı gömeli cok oldu sanki. Özlüyorum onu. Dün montundaki kokuyu aldım. Gözlerim doldu eskiden olduğu gibi.

Sevdiğim insan yanımda ama yok gibi.
(2,523 puan) tarafından
Off canım nasıl bu duruma geldiniz ki ne kadar üzücü yaa
tarafından
Bu kaç gündür çok özlüyorum onu. İçin için ağlıyorum.
tarafından
Yakasına yapışıp sevdiğimi bana geri ver diyesim var.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
14 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Buket masal (2,453 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 851 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ruken kara (529 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 264 göst.