0 oy
68 göst.
Aile kategorisinde (873 puan) tarafından
19 aylık. Ama 3 gündür uyumak istemiyor düzeni acayip şaştı. Annemlerle yaşıyoruz onlarla Tv odasında kalmak istiyor yatağa gelmiyo ağlıyor. Beni de yanında istiyor herkes aynı oda da olsun istiyor biri koltuğa uzandığında kızıyor çizgi film izleye izleye dün gece 4 de zor uyudu uykuyla inatlaşıyor 

2 Cevaplar

0 oy
(346 puan) tarafından
Benim oğlumda 20 aylık böyle yapti cnm TV odasında kalmak istedi ve yer yata yaptım ama olucak gibi deyildi eşim ve bende kaldık çok zordu sonra odasını ayırıp oturma odasındaki tekevizyonu onun yatak odasına monta ettik şimdi hem tek uyuyor hem keyfi yerinde 
(873 puan) tarafından
Napcam ben ya şaştım kaldım
(873 puan) tarafından
Böyle de öğleden sonraya kadar uyursa uyumasına izin verip öğlen uykusunu mu kaldırsam
(346 puan) tarafından
Onu bilemiyorum ama öğle uykusu önemli o odada uyusun izin verin yapacak birşey yok çünkü ben herşeyi denedim en son yatak odası yaorik oğluma odasını ayirdik televizyonu ona hediye ettik biz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaklaşık 20 aylıkken bizim de böyle idi. Gündüz uykusunu kaldırdı. Şu an 24 aylık gündüz uyku yapmıyor. Sabah 6 7 arası kalkar akşam 9 da uyur
(873 puan) tarafından
Napcam bilmiyorum öğleden sonra geç saatlere kadar uyuyup öğlen uykusunu kaldırmasına izin mi versem
tarafından
Naısl yani anlamadım. Ögleden sonra geç saatlere kadar uyuyup derken
(873 puan) tarafından
Gece geç yattığı için öğleden sonra 1 2 gibi kalkmak isteyecek. Öğlen uykusunu da kaydırmış olacak bunsefer akşam kestirme yapıyor gece yine uyumak istemiyor.
tarafından
Valla benm kızım öğlen 1 saat 1.5 saat uyudugundan akşam 10. 30 gibi uyurdu yine sabah 06 30 civarı kalkar. Gündüz uykuyu kesti 9 gibi uykuya geçiyor yine 6 30 civarı uyanıyor. Hiç 8 9 da kalktı gını görmedim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 148 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde AYSEDNC (1,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Banubanu (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 221 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde SeydaUraz (2,545 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.