0 oy
494 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
Geçende post açmıştım görümcem bizde kalıyor iş için geçen ona demişim sana balkon odasını hazirliyim soba atayım orda yat TV odasında biz daha rahat yatıyoruz dedim diye görümcem triplere girdi artık bize gelmedi eltimde kalıyor kaç gündür eşim bana bundan dolayı soğuk davranıyor kızı kovdun git dedin ben git demedim sadece başka odada yatarsa bizde oda daha rahat ederiz dedim bunda ne var hakkima giriyorsunuz dedim kardeşini savunuyor bana soğuk davranıyor bugünde annenlerde kal benim işim var diyor ne işin var diyorum açıklama yapmıyor bende ona mesaj atıp artık hiç o eve gelmicem al kardeşinle birlikte orda kal demeyi düşünüyorum ilgisiz aileci bir eşle ne yapacam bilmiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(62 puan) tarafından
Annnende kal işim var ne demek o evi başına yıkarım ne işi var bensiz ay hiç sabrım yok böyle şeylere hemde hiç
(62 puan) tarafından
Dükkanımız var onun işlerini yapacak açıklamasını yapmıyor ailesi haksizda olsa hep onları tutar
(62 puan) tarafından
Allah sabır versin sana canım valla zor çok çok zor ailesini okadar düşkün erkek çekilmiyo gerçekten
-Reklam-
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Bence kimseyi takma keyfine bak o kırılmış küsmüş boşver. Eşinde düzelir takma .akışına birak
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Arada sırada geliyorsa ayıp olmuş 

Ama sürekli geliyosa idare ederdi 
(62 puan) tarafından
Hayır canım arada kalsaydı dediğin gibi idare edilirdi ne ,zamana kadar kalacağı belli değil bir ay değil iki ay değil
0 oy
(160 puan) tarafından
Neden başkaların ekmeğine yağ sürüyorsun. Annenlerde kalma. Evine git bence.
0 oy
(2,997 puan) tarafından
Ne yapabilir kız kardeşini getircek bu erkekler çok sal.ak yeminle el kozını qlırlar ailellerinin yaptıklarını görmezler birde üstüne hizmet ettiririler onu geçtim toz bezi ol üstüne bassınlar demedikleri kalmıyor yeminle bizimki de aynıydı Allahtan defolup gitti de tartışmıyoruz artık Allah getirmesin de 
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Attığın postu hatırladım ne var budna demiştim ama sanırım yer sorunu vardı .hak vermiştim boşver iyi olmuş 
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Eşin nasıl kabul ediyor allah'ına ya yada görümcem hepten çocukmu anlamıyor karı koca olduğunuzu 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Ben olsam gelip yalvaran kadar eve dönemezdim kardeşi icinde soğuk yapana kovmadım halde ki sanki evimde çekmek zorundayım kardeşini kardeşini ona kovdurmadan da dönem annende kal isim var ne demek yani oda seni kovmus evden çünkü 
0 oy
tarafından
Ben olsam gitmezdim herifi atardım evden yani bunda alınacak gucenecek biesey yok ki 
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Bence gitme kal evinde 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Yani ben kabul bile etmem sen iyi niyetlisin canim görümcemi aylarca evde bile yatırmam , öyle bir tahammülüm yok çünkü,  rahat edemem Allah'tan eşimde istemez, altı üstü diğer odada yat demişsin bu kovmak mi oluyor ,ne varmış giderse gitsin,  aman boşver gittiğide iyi olmuş hiç de umrunda katma eşinlede zamanla barisirsin 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Aynı odads olmanız zaten doğru deil ki bir süre sonra dinen çocukların bile odası deişiyorken koca kazzık görümcen neden dibinizde 

Başka odada yatması onun açısından da daha iyi olur ki sizin zaten özel bi hayatınız var eşinin senden önce bunu düşünmesi gerek ve sen soğuk yere de atmamışsın soba da yakmayı teklif etmişsin düşünceli birisin belli ve yine mantıklı ve düşünceli ol gitme üçüncü bir kişi yüzünden yuvanı çatırdatma eşini alttan al ve sakince durumu anlat ben seninle başbaşa vakit geçirmek istiyorum kötü bişey de demedim ona ds soba yakmayı teklif ettim felan de 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 409 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 628 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde seda merey (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 893 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,603 puan) tarafından soruldu

378,946 soru

11,342,954 cevap

34,808 kullanıcı

...