0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Kızlar dün gece post açmıştım eşim kahveye gidiyor işten zaten geç geliyor haftanın iki üç günü de kahveye gidince ne benle ne çocuklarla ilgileniyor aylardır ona bari birgün izin ayarla birini ayarla dursun dükkanında parasını ver bir günlük hep tamam diyip gecistiriyor oyalıyor soszde bu hafta ayarlicakti yine ayarlmadi ara ayarla tanıdık birini yine bekle dedi benle konuşmuyor umursamıyor kızımla konuşuyordu sinirlendim ne zerre değer kıymet vermiyorsun umrunda değilim hiç bir desteğini görmüyorum dedim çık git bu evden gelip yemeğini yiyor yatıyorsun hizmetçi gibi kullaniyorsun beni dedim yine takmadı sinirden elimi duvara vurdum öküz gerizekalı dedi ya sen ya ben biri gitsin bu evden dedim yapamıyorum senle git herkese anlaşamıyoruz söyle olmuyor böyle üzerime bağırarak yürüdü çocuklardan olmasa gebertirim seni dedi vurmadı vuracak gibi yaptı değer kıymet görmüyorum şimdi ben yatak odasındayim o cocularin yanında sinirden titreye titreye ağladım umrunda değil çok üzgünüm:((

4 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
Gerizekalı adam çok büyük bitaraflarını kaldırmışsın bunun yemeğini yapma çamasırını yıkama bakayım.
(88 puan) tarafından
Yapmicam madem öyle elimi surmicem hicbirseyine o bana değer vermiyorsa bende hiç birseyini yapmicam :(
(812 puan) tarafından
Takılcak bir adam değil umursamayacaksın böylesini bacım çocuklarına ayır zamanını cocuklarınla gez dolas cocuklarınla ilgilen bol bol. Bosver.
(88 puan) tarafından
Yoruluyorum ama iki küçük çocukla yalnız biri 8 aylık biri 4 yaşında destek ilgi istiyor insan Allah hakkımı bırakmasın
(812 puan) tarafından
Bacım öyle destek olacak erkek çok nadir oyüzden yapacak birşey yok. Geneli böyle malesef gördüğüm kadarı ile. Ama seninkine iyi bir ders lazım.
(88 puan) tarafından
Haklısın canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne vicdansız insanlar var ya madem eşine çocuğuna zaman ayırmayacaksan değer vermeyeceksen ne diye elin kızının hayatını kaydırırsın ki böyle adamlar evlenmesin ya Allah yardımcın olsun canım 
tarafından
Bu adamlar böyle zaten dışarıya güllük gülistanlık eve gelince aslan kesilir ne var yani eşini çocuğunu alıp gezdirsen ya hadi çok yoğunsun alsana eşine bi çiçek hayatım çok yoğunum izin alaöadım falan diyip güzel söz söylese çiçeği geçtim yani güzellikle söylese bi kadını mutlu etmek zor bişey değil ya
(88 puan) tarafından
Demek mutlu etmek istemiyor işine gelmiyor canım ona diyorum bak sevmiyorsan soguduysan söyle yok sıkıyorsun sadece diyor izinlik bir durum değil canım iş onun dükkan onun istese vakit ayırır ama yapmıyor :(
tarafından
Başkası olabilir mi şüphelemdin mi hiç bundan ya da ilk evlendiğiniz zamandan beridir mi böyle bu adam
(88 puan) tarafından
Bilmiyorum canım yoktur ama gözü belki dışarda işimi iyi edeyim başkasını bulayım diye düşünüyor olabilir çünkü zengin olunca görürsün demişti ilk evlendiginde iyidi annesi gilde cok dolduruyordu onu bana karsi
tarafından
Allah yardımcın olsun tez zamanda düzelir sana ve çocuklarına değer verir inşallah değer görmek istiyorsan önce sen kendi değerini bil:)
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Öküz işte canım benim üzülme sen ya onun burnundan getir neden ağlayıp kendini üzüyorsun ki? Sen üzüleceğine o üzülsün.
(88 puan) tarafından
Ne yapabilirim canım
(3,102 puan) tarafından
Sürekli söylen somurt illaki bir gün tak diycek
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Annenler yakında ise  kaç günlüğüne orda takıl havan da değişir ve belki birazz burnu sürter ama ne zaman döneceğini de söyleme çat kapı dön bakalım evde tek başına ne bo k yiyor aklının başına gelmesi için çok iyi bir ders lazım bu gibi erkeklere 
(88 puan) tarafından
Yakın canım ama kardeşimle kızım anlaşamıyor rahat değilim gitmek ders olur mu ona sence
(1,484 puan) tarafından
Eğer çok egolu biri değilse aklı başına gelir bence sonuçta sen çocuklarrın onun ailesisin ki her eve girdiğinde sessiz bir ev ona çok batacaktır yani inşallah öyle olur
(88 puan) tarafından
Rahatına düşkün biri canim belki de oh hayat varmış der takılır
(1,484 puan) tarafından
Eee bir gün iki gün 3 gün kaç gün idare edebilir ki ev kirli olsun temiz üst baş bulamasın görücem o rahatı

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 496 göst.
13 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 631 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde seda merey (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 894 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu

379,291 soru

11,353,156 cevap

34,824 kullanıcı

...