0 oy
438 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (165 puan) tarafından
Oglum 19  aylık  kizlar 5 gundur gecikme var. Neden adet olmadım çıldırmak uzereym 19 aydir aynı yontemle korunma oluyor bu sefer neden böyle oldu ayy yeminle stresten uyuyamıyorum. Nolur bana olur diyin böyle eeylerhanile değilm dimi 

26 Cevaplar

+2 oy
(10,344 puan) tarafından
Yani korunmuyordunuz o bir yöntem değil canım çünkü
(2,777 puan) tarafından
+++ Bunu hala korunma yöntemi sanıyorlar malesef.
(10,344 puan) tarafından
Adamların aklına uyuyorlar her defasında. Ben kendimden eminim vs. Sonu hüsran
(165 puan) tarafından
Eşim prezervatif kullanıyor Bu bir korunma yöntemi değil mi
(10,344 puan) tarafından
Geri çekilme ise geçmiş olsun diyen arkadaşa hayır prezervatif demezsen biz eşim korunuyor kısmını öyle anlarız haliyle. Prezervatifse çok çok düşük ihtimal. Sevda var gerçi öyle kalan da ama :)
(10,344 puan) tarafından
Altta da 19 aydır öyle korunuyorduk demişsin geri çekilme diyen arkadaşa bacım. Bundan sonrası için dikkat et bence
-Reklam-
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Nasil korunuyordunuz?
(2,613 puan) tarafından
Canim tabiki hamile olmayadabilirsin
Ama bi test yap için rahatlasin
Eğer hamileysende artik yapacak bir şey yok sakin aldirma yazik gunah
Bak ben 5 gundur agri ve kahverengi lekelenme yaşiyorum 5 gun once kalp atisini duydum bebegimin
Bugun doktor git ultrasona gir kalbi durmuş ola bilir dedi dunyam yikildi
Oysaki çok istiyorum bu bebegi
2 oglum canima okusada korkuyorum bir şey olmasindan
Umarim rabbim sanada hayirlisini verir
(10,344 puan) tarafından
Bunca korkun varsa peki korunma yöntemlerinin en ilkel olanını neden seçtin bacım? Bir sürü yöntem var. Hamile olma ihtimalin yüksek test yap varsa çıkar hemen zaten. Ya da mevsim geçişi falan da olabilir ama bir test yap.
(165 puan) tarafından
Dediğim gibi eşim prezervatif kullanıyor 19 aydır bu böyleydi bir sıkıntı yaşamadık neden bu sefer böyle oldu bilmiyorum.
Sabah kan verdim yarın cikar. Eczaneden de test aldım yaptım negatif çıktı yemin ederim nefes aldım o an. Ama yanlış ta olabilir bilmiyorum ki. Silik çizgi bile yoktu tek köyü renkte çizgi vardi
(4,249 puan) tarafından
Yukarda öyle birşey söylememişsin. Arkadaş geri çekilme ile ilgili yazmış sen de reddetmemişsin. O yüzden biz de doğal olarak öyle sandım. İlişkinin başından itibaren prezervatif kullanıyorsanız birşey olmaz
(10,344 puan) tarafından
İyi de prezervatif dememişsin ki herkes aynı şeyi anlamış. Düşük ihtimal o halde. Mevsimseldir
0 oy
tarafından
Test yap sen 
0 oy
tarafından
Strese girmiş olabilirsin o yüzden olmuyorsun sakin ol istersen bi kan ver belki öyle için rahat eder 
(165 puan) tarafından
Ben her ay stresliym ona bakılırsa.
Cidden napcam ya of :(((
0 oy
(674 puan) tarafından
Ayy bende öyleydim ama benim oğlum 3 aylıkken hamile kaldm 21 yaşında şuan 24 yaşındayım ve 3. Yolda .yani doğal yöntemle korunma dediğimiz şey sadece kendimizi kaldırıyoruz...Bende çok korkuyordum senin gibi ama eğer olursa ve beraber buyurlerse çok daha rahat edersin ilerde ..hakkında hayırlısı olsun canım 
0 oy
(4,963 puan) tarafından
Gericekilme ise hamile olma ihtimali yüksek cnm bnde öle kaldım bu yöntem deil öle anladım tecrübe sabit 
(165 puan) tarafından
Sabah kan verdim yarın cikar. Eczaneden de test aldım yaptım negatif çıktı yemin ederim nefes aldım o an. Ama yanlış ta olabilir bilmiyorum ki. Silik çizgi bile yoktu tek köyü renkte çizgi vardi
(4,963 puan) tarafından
Hayırlısı olsun cnm antibiyotik falan da icmissen oda etkiliyor
0 oy
(257 puan) tarafından
Bunu test yapmadan bilemezsin. Korkuyla yaşayıp duracağına yap kurtul.
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Canım hava değişimi bile etkiliyor normalde  bir hafta gecikmesi normal sayılabilir tabi nasıl korundugunuzda önemli en iyisi test yap o zaman netleşir zaten 
(165 puan) tarafından
Prezervatif kullanıyor eşim.
(1,552 puan) tarafından
Canım mevsimsel gecikebilir canım
0 oy
(6,332 puan) tarafından
Geçmiş baya neden test yapmıyorsun 
(165 puan) tarafından
(6,332 puan) tarafından
Yarın net belli olur hayırlısı neyse o olsun
0 oy
(4,249 puan) tarafından
Sağlam şekilde korunuyorsanız hiçbir şey olmaz nedeni başkadır. Ha geri çekilme ise geçmiş olsun:)
(10,344 puan) tarafından
Geri çekilme tabi ki. Bu bir yöntem değil bir küçük damla bir milyon sperm barındırıyor ve tek sperm döllüyor yumurtayı.
(4,249 puan) tarafından
Eşim korunuyordu demiş başka bir yorumda. O yüzden prezervatif sanmıştım ama evet geri çekilmeymiş. Abi öğrenemedik şu işin riskli olduğunu :(
(1,554 puan) tarafından
Wallahi billahi tillahi bana daral geldi hala geri cekilme ile korunuyorduk diyorlar sonra da binbir telas ya hamileysem diye.
(165 puan) tarafından
Geri çekilme ile değil prezervatifle korunuyor eşim
0 oy
(117 puan) tarafından
Canım eğer ilk çocuğunsa zaten eğer hamile isen bosver pespese buyurler üzülme sonradan kafa hiç çekmiyor 2.cocugumu 37 yaşında doğurdum ve keşke pespese yapsaydim diyorum çünkü belli yaştan sonra kafa çekmiyor yaşın genç daha hiç sitrese girme olsun 
0 oy
(1,679 puan) tarafından
19 gün adetim geçti testler tahliller negatif doktor adet söktürücü verdi hala olmadimm
(165 puan) tarafından
(1,679 puan) tarafından
Aynen benim de öyle testlerim negatif çıkıyor kan verdim oda negatif. Adet sökücü kullanmama rağmen daha olmadım tekrar gideceğim
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Sen niye test yapmiyosun :D biz nerden bilelim.hamile olup olmadığını 
(165 puan) tarafından
Yaptın negatif çıktı hemde koyu tek renkte ama kanda verdim emin olamadım. Anlamadığım şey neden gecikti
(7,946 puan) tarafından
Ozaman değilsindir merak etme
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Geri çekilmeden bahsediyorsan o korunma yöntemi değil. 5 günde az değil test yapmalisin
(2,522 puan) tarafından
Tsti aç karnına sabah ilk idrarla yapsan daha iyi olur
(165 puan) tarafından
Aç gittim inşallah bsy çıkmaz ama neden gcikti bilmiyorm
(2,522 puan) tarafından
Bu kadar grciktiyse olaabilr
(165 puan) tarafından
Sadece Kan verdim idrar vermedim Hatta sordum idrar vermeme gerek var mı yok dediler
(2,522 puan) tarafından
Kanda belli olur zaten varsa çıkar
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Test yap nasipten ötesi yok 

(165 puan) tarafından
(27,351 puan) tarafından
Stresten gecikiyordur
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Sırf bu yüzden eşime vuvenmedigim içi. İstemeyerek de olsa siprial aldm . 15 gün olucak leke yada yogun kanama adetmiyim siprialden mı bilmiyorm bende buna sinir oluyordm
(165 puan) tarafından
Spiralde güvenli değil ki yengem spiralle hamile kaldi hepsi aynı valla.
(2,804 puan) tarafından
Hiç biaiyin yüzde yüz korunması yok en azından lades olmaktan iyidir diyorm
0 oy
(552 puan) tarafından
Ben de bu ay öyle oldum 4 gün gecikti ödüm patladı hamileyim diye. 16 aylık oğlum var dediğin gibi aynı korunma yöntemi ama 5. Gün de oldum şükür. Sanırım mevsim değişikliği de etkiliyor yorgunluk stres VS. Olunca da etkiliyor. Gebelik testi yap negatif çıkarsa maydanoz suyu iç söker 
(165 puan) tarafından
(552 puan) tarafından
İnşallah yoktur canım madem istemiyorsun
0 oy
(502 puan) tarafından
Vallahi bende öyleydim 3 çocuğum var 1 ve 3 yasindalar.3 tane test yaptım negatif çıktı.Sonunda 9. Gün bugun oldum .Çok şükür.Cok büyük stres Allah olmayana versin .Benim stresten olduğunu düşünüyorum gazzeyi çok kafama taktım .Seninde stresten olabilir ama şüphelerin varsa tabi onu bilemem
(165 puan) tarafından
Yani 19 aydır eşim prezervatif kullanıyor bu zamana kadar olmadı Bu sefer de olduğunu zannetmiyorum ama bilemem Sabah kan verdim yarın çıkar sonucu test aldım negatif çıktı �nşallah adet olurum ama neden gecikti bilmiyorum
0 oy
(12,994 puan) tarafından

Valla bende öyle geri çekilme ile evlendiğimiz de 2 yıl korunduk kızım doğduktan sonra 18 ay korunduk ama 18. Ayda hamile kalmışım 

:)
(165 puan) tarafından
Eşim prezervatif kullanıyor 19 aydır böyle devam ediyordu
0 oy
(231 puan) tarafından
Test falan yaptın mı canım sonuç ne 
(165 puan) tarafından
(231 puan) tarafından
Hayırlısı neyse o olsun canım olursa da üzülme yani demek ki rabbim bildiği var sonuç ne peki canım

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 158 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.