0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (844 puan) tarafından
ilk aldığımız biberonu yikarken anlamadığım bir şekilde elimde kırıldı 2 ay falan önce neyse gittik eczaneye bir tane daha aldık oda kırıldı dün ya kaza bilerek yaptım sanki biberon alalım dediğimde de bana son kez biberon alacam haberin olsun bi daha almam dedi şaşırdım kaldım normalde oyle biri değil durumu varsa istediğimizi alır ya anlamadım ay bide ben evlenemden knce çalışan biriydim istediğimi kendim alırdım kolay kolzy birinden bişey isteyemem kendim için de istemiyorum zaten çok kırıldım 

15 Cevaplar

+2 oy
(4,554 puan) tarafından
Aman boşver kız 3,cude kafasını kırarsın oda kendine yeni bi kafa alir 
(844 puan) tarafından
hshshshss güleceğim yoktu kız
(4,554 puan) tarafından
Ee öyle canim kirilabilir bizim evde yere düşen sağ kalmiuo mecbur yenisi aliniyo
(11,093 puan) tarafından
Ayy iyi güldüm Allah da seni güldürsün :D
(4,554 puan) tarafından
Amin canım cümlemiz gülelim inşallah ♥️
(1,428 puan) tarafından
Hhahahahahaha
-Reklam-
0 oy
(12,965 puan) tarafından

Bizim de aynı olmuştu kaç kere kırıldı bir daha son diyordu eşim tamam son diyordum ama yine de gidip alıyordu :)

(844 puan) tarafından
ay ben mi abarttım acaba
(12,965 puan) tarafından
Bence abarttın bu tür şeylere takılmamak lazım
Bilerek kırılmıyor sonuçta
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Ay cam alma kiz hemen kiriliyo ne dinliycen onu
(844 puan) tarafından
kendisi alıyor plastik zararlı diye
(10,025 puan) tarafından
Soyle qlma o zaman kiriliyo diye
0 oy
(5,825 puan) tarafından
Ay kız boşver benimki bu eve sürekli bardak alıyoruz ama hiç 6tane aynı bardaktan yok anlamıyorum yiyomusun diye söyleniyordu geçen shshsh :D cam değilde sağlıklı plastiklerden alsan biberonu aslında ben lansinoh kullanıyorum hiiiç koku yapmıyo çok memnunum 
(10,025 puan) tarafından
Ahaha sende ablam gibi sakarsin galiba :D onunda oyle
(5,825 puan) tarafından
Sakarım valla bacım çocuklu olunca hızlı hızlı yapayım derken kırıyorum :D
(844 puan) tarafından
plastik zararlı diye almam diyor
(5,825 puan) tarafından
Ayy bu erkekler shshhs :D ozaman niye kırıldı demeyecek cam kırılıyor valla bacım doğası gereği kırılmasını istemiyorsa kirlenince ver eline ben yıkarken kırıyorum al sen yıka de
0 oy
(5,603 puan) tarafından

Bunda kırılacak ne var anlamadım :wassat: klasik, her yeni anne baba adayının arasında geçen bir diyalog bu. Takma kafana bu kadar hayat Geçmez yoksa. Biz kaç tane biberon kırdık sayısını unuttum keza emzik te aynı şekilde alışırsın zamanla 

(844 puan) tarafından
bilmem yaa bi anda kırıldım
(5,603 puan) tarafından
İlk kez mi oldu böyle bir şey aranızda? Muhtemelen ondan olmuştur, ama dediğim gibi çokta takma kafana bebeğine de geçmesin üzüntün. Alışırsınız bu duruma
(844 puan) tarafından
evet canım ilk kez dediğim gibi birinden birşeyler istemekte zorluk çekiyorum 1yillik falan evliyim bi isteğin falan varmı deince hala hayır diyorum bu konuda kendisi da bana çok kızıyordu niye kendin için birşeyler istemiyorsun diye ama gerçekten yapamıyorum bazen eksiklerimi kendi fark ediyor soylemeden alıyor oyuzden şimdi boyle davranınca zoruma gitti
(5,603 puan) tarafından
O senin eşin ihtiyaçlarını almak zorunda eksiklerini almak zorunda bu onun görevi. Kendini bunun için kötü hissetme. Sen nasıl ki onu çamaşırını yıkıyorsun, yemeğini yapıyorsun, evdeki her işini hal ediyor sun. Oda maddi olarak yapmak zorunda. Konu çocuksa hele hiç çekinme :-):-)
0 oy
(2,519 puan) tarafından
Kız normal ama kaçıncıya kırılmış benim eşimde kesin öyle derdi kafayat  takma çok erkekler öyle 
(844 puan) tarafından
ne biliyim canm bi anda oyle hissettim
0 oy
(163 puan) tarafından
Ay hiç takılma buna ya. Benimde başıma kaç defa gelmiştir. İstemeden ben veya kızım kırmışızdır. Bir daha almam, sadece biberona çalışıyorum diyip paşa paşa gidip almıştır. Mecbur gidip alacak. Evladı söz konusu.
(844 puan) tarafından
ilk defa böyle davrandı zoruma gitti
(163 puan) tarafından
Benimde ilkin zoruma gitmişti.:) ama o kadar çok kırılıyor ki alışıyorsun. İstemsiz anlık sinirler. Üzülme sen bunun için.
0 oy
(683 puan) tarafından
Lansinohun biberonunu alın cam olmayanını kırılmaz en azından
(844 puan) tarafından
plastik ise almıyor
0 oy
(71 puan) tarafından
Canım pp biberon var ya aventin onu al öyle zararlı bir madde yok cam sürekli kırılır normal valla hayat pahalı be güzelim adamda haklı ama tabi cam alanda kendi sen philips avent pp biberonu söyle onda zararlı madde yok de anlat onu alsın ben hep phlips avent kullandım BP ürün hiç sıkıntı yaşamadım şimdi yeni doğacak olanada onu aldım 3 yıllık biberon var sapasağlam ama Emzik kısmını degistirmekde aynı para o yüzden yenisini aldık :)
(844 puan) tarafından
anlatmaya çalisirim bakalim alir mi plastik olan bişey almaz ya
0 oy
(2,769 puan) tarafından

Cam biberon hiç kullanmadım, Bpa’sız biberonlar var ben Mam marka kullanıyorum. Buna rağmen 3 ayda 1 biberonları yenilerim. Eşin anlamsız ve yersiz patlamış sana, sen de kendi paranı kazanmaya alışkın biri olduğun için alınmışsın belli ki. Ben de öyleydim, şimdi çalışıyorum tekrar. Ama o süreçler çalışmaya alışan biri için zor. :) Sorun etme bence.

(844 puan) tarafından
bi yil oldu vlla hala alışamadım zor geliyor
0 oy
(1,910 puan) tarafından
Avent falan al onlar sağlıklı. Cama gerek yok. 
(844 puan) tarafından
bakalım artk ondan alalım
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Takılma . kırılırsa alirsin yine 
(844 puan) tarafından
tabi alır da bi anda öyle demesi zoruma gitti
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Daha dikkatli ol diye demiştir eşim de ara sıra der son kez alıyorum diye. 
(844 puan) tarafından
orası öyle de ne biliyim bi anda kırıldım
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ben oglumun dogum oncesi ve dogum sonrasi herseyinu kendim aldim. Dolayisi ile 10. Defada kirilsa gider yine alirim. Siz de para varsa ona soylemeden alin daha iyi olur o zaman 
(844 puan) tarafından
olsa zaten soylemezdim ki
0 oy
(4,943 puan) tarafından
Abartısız sana yemin ederim e bebkte ikili alıyordum kızım bir ayda 5 defa aldım ya bn kırdım ya kizm yani on tane bnmkide  sasryr akşam aliyirduk sabah kırılıyor na yapayım insanlık hali konuşur konusr susarlar hiç dert etme boşver erkek milleti 
(844 puan) tarafından
oylee ya sanki bilerek kırıyoruz

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,273 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 336 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

379,183 soru

11,350,486 cevap

34,818 kullanıcı