0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (1,207 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar evde güzel yayılacak bir koku arıyorum airwick elektirk liyi denedim güzel yayılıyor ama malesef insanı verem edecek şekilde bir kokusu var ciğerleri tıkıyor elektrik li normal vs her türlü öneriye açığım birde çubık bambu koku deneyen arkadaşlar sizce etkili mi ben çok anlayamadım

6 Cevaplar

0 oy
(1,277 puan) tarafından
Airwick var bende içine glade'in kokusunu aldım ve  çok güzel kokuyor. File marketlerdeki çubuklu oda kokuları çok güzel ve uzun süre gidiyor. Eyfel marka parfümeri var oranın da oda kokuları çok güzel. 
(1,207 puan) tarafından
Canım burda file market yok eyfeli de duydum kalıcı demi birde glade hangi kokusunı kullanıyprsun bizde temizlik esintisi var ama belli bir süre sonra tıkıyor
-Reklam-
0 oy
(1,277 puan) tarafından

image

Ben şu an bunu kullanıyorum ve mükemmel kokuyor asla ağır bir koku değil. Bir de airwickin en az olan ayarına getiriyorum. Eyfel de çok kalıcı kuzenimde var. Uzun süre gidiyor. 
(1,207 puan) tarafından
Ay bunun kokusu çok iyi denemiştim markettde bulamamıştım
(1,277 puan) tarafından
Gerçekten çok güzel, almak isterseniz trendyolda vardır belki
(1,207 puan) tarafından
Uygun'a bulursam almak lazım aslında
0 oy
(11,263 puan) tarafından
Cubuklar çabuk bitiyor ya ben bilemedim tutsu aldım yeni temizlik sonrası veya biri gelcez dediğinde hemen yakiveriyorum
(1,207 puan) tarafından
Bana sanki yanık kokusu gibi geliyor hangi kokusunu yakıyorsunuz
(11,263 puan) tarafından
Adını bilmiyorum canım satan adam önerdi ben odunsu kokuları seviyorum diye ondan verdi ama deneyerek aradığım şeyi bulabilirim zamanla yeni aldım bende
0 oy
(1,550 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
bimden aldm  ck guzl kokuyor bunu dene cnm
(1,207 puan) tarafından
Bunun diğer versiyonunu aldım bayatlamış gibi bir koku oluştu
(1,550 puan) tarafından
Yoo bn çok memnunum  supurgemede kullanıyom ck şükür hic öyle olmadı sizin ewle ilgilidir ozamn
0 oy
(15,691 puan) tarafından
Tütsü kullaniyorum ben 
(1,207 puan) tarafından
Bende kullandıö ama yanık kokusu baskın gibi
0 oy
tarafından
Bu Çubuk olanlardan BİM'den almıştım sanırım mor kutulu olandı yani aşırı güzel bir kokusu vardı çubukları sürekli değiştirirsin yönlerini çok etkili bir kokusu oluyor 
(1,207 puan) tarafından
Odaya faydası olurmu belli bölgedemi var koku

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 288 göst.
13 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 367 göst.

379,797 soru

11,368,988 cevap

34,852 kullanıcı

...