0 oy
283 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar dördüncü ayıma girecem gebelikte bu yaklaşık bir haftadır ter kokum değişmiş yediklerim aynı yani neden bu sizde de oyle oldumu sanki koltuk altım soğan kokuyor aşırı mideki bulandırıyor kokum yeni oldu bu neden sizce :D:D:dizzy::dizzy:

7 Cevaplar

0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bende hiç terlemeyen insan terlemeye başlamıştım hormonlarla alakalı galibaa
tarafından
Seninde aşırı pis koku geliyor muydu çok rahatsiz oluyrrum
(14,019 puan) tarafından
Aşırı değilde normalde terlemedigim için rahatsız ediyordu banyo yapınca rollonu sürünce geçiyordu
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Hormonlardandır
tarafından
Ama neden o pis koku ya
0 oy
tarafından
Ayyyyy tamda sormak istediğim soru hemde tıpa tıp ayni sorun nefret ediyorum birden bire oldu söylediğiniz koku yaklaşık 3-4 aydır çekiyorum ama çok rahatsız oluyorum artık. Normal terleme kokusu değil dediğiniz gibi hep ayni şeyleri yiyorum daha önce neysem yine ayni ama bu koku gerçekten çok rahatsızlık veriyor googleden araştırdım doğru düzgün birşey çıkmadı hiç 11 aylık kizim var hamilelik felan Yok bende
tarafından
İnanki koklaayinca öğütü geliyor o derecede iğrenç sebebi nedir dotkora soracam
tarafından
Valla sorunca banada yaz baby bekliyorum ayni kokudan bahsediyoruz yıllardır ayni şeyleri yerim bahartsa yine ayni ne çok ne az bu koku neyin nesi bilmiyorum ama esimden felan utanıyorum
tarafından
Aynenn öyle inanki bende çok utanıyorum surekli parfüm sikamiyorum bulantım var ve yakıyor yazın sadece duş oda fırsat buldukça:((((
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Soğan mı kokuyo :ermm::D

tarafından
Evet iğrenç pis zehirli gaz gibi kokulayinca bana örgütü geliyor o derecede yani düşün valla
(12,510 puan) tarafından
Ayyyy:/
tarafından
Evet şuan midem zaten çok hassas o kokuyla ögurtu geliyor :(
(12,510 puan) tarafından
Gecer insallah canım hormonlardandr belki
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Hamilelikten önce benimde kokmuyodu hiç hamile kaldığım zaman kokmaya başladı hormanlar degistriyo işte herşeyi ya 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Benim de aynısı covid geçirdikten sonra oldu. Ter kokusu değisti ama sadece benim değil herkesinki bana öyle kokuyor. Bir de soğan ve yumurta kokusu çok farklı geliyor
tarafından
Benimde gebelikten soagn ve yumurta yiywmoyroum sanki benfe soğan kokuyorum
(2,493 puan) tarafından
Aynısı ya kız kardeşim de aynısını diyor o da covid geçirdi. Ama benim gebelikte öyle olmadı hiç
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Canım benimde aynı hamileyken olmadı ama doğumdan sonra oldu normalde hiç ter kokmayan ben duş alıyorum akşama kokuyor dediğin gibi soğan kokuyor midem bulandı artık kaldı galiba geçmiyor
tarafından
Ya nedenn yav doktora söyleyecem

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Alena21 (1,124 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 364 göst.

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...