0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (496 puan) tarafından
kızlar mobilyalarımı alalı 1 sene oluyor sorunlar var 3 aydır her gün arıyoruz aldığımız tek cevap bilgi alıp geri dönüş yapıcaz.ve sürekli bizi suçluyorlar siz yapmışsınız siz yırtmışsınız siz çekmişsiniz gibi gibi.Hala daha bi yetkili servis göndermiyolar şikayette bulunmak istiyorum nereye ve nasıl şikayet edebilirim acaba 

3 Cevaplar

0 oy
(1,124 puan) tarafından
Ben tüketici haklarına giriyor diye biliyorum iyice arastırmak lazım konuşmaları ses kaydı veya ss alfın fotolarla belgelerin yoksa çözüm bulmuyor lar başıma geldi buzdolabı için kadın bana git şikayet rt var mı elinde delil dedi oyüzden delil topla 
-Reklam-
0 oy
(896 puan) tarafından
heyette bisey yapmiyorlar bosch markasi camasir makinesi aldik arkasinda depolu gibi yer vardi bunuda servisten sonra farkediyoruz sonra aldigimiz yere soyledik kabul etmediler sonra heyete bildirdik sonuc makine gelir gelmez kutulu zqtenn  servisci gelip aciyor o sirada kontrol edip servisin verdigi kagidi imzalayacakmisiz eee bizde nw bilelim sifir 20 binlik makine bide marka aklimizdan gecmedi hemen imzaldik icin sizin hataniz diyilip elimizde kaldi makine
0 oy
tarafından
Cimere yaz canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 278 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 661 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde My life (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 259 göst.
0 oy
2 cevap 119 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Almila ahmet (520 puan) tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,322 cevap

34,775 kullanıcı

...