0 oy
1,093 göst.
Diğer kategorisinde (2,495 puan) tarafından
Kizlar 2 ay önce bir eve taşındık çok şükür kendi yagimizda kavrulur gideriz. 

Eşimle de bir sorunumuz yok çok severek evlendik hala ilk gün gibi devam eder 3 senemiz yeni doldu 

Neyse konuya geleyim apartman da 30 yaşlarında bir öğretmen var bekar kendisi .apartman grubu var kira gibi sorunları falan konuşmak için grupta da eşim var diğer ev kiracılar da var ( bunların çoğu öğretmen polis) . İlk başlarda sorun etmedim yani oyle pek kıskanç bir insan değilim yerinde kıskanırım. 

Bu kadının evinde ne sorun oluyorsa olsun gruptan değil de özelden eşime yazıyor ama abartısız her defasında bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz eşimle 

Buraya kadar sorun yok aslında hani anlayışlı olmaya çalıştık tek başına dedik buralar da yalnız falan .

Bir gün beni evine cagirdi gel kahve içelim, Gittim oturduk sohbet ettik durmadan laf eşime geliyor 

Eşim kürt ben turkum ( belirtiyorum çünkü konu hep bundan ilerliyor) durmadan söylediği söz 

" eşin hiç kurtlere benzemiyor buradakiler gibi değil çok nazik , esmer değil falan " dedim öyledir uzatmadım. 

Sonra işte diyor mutlu musunuz falan dedim çok şükür ben lafı başka yere çekmeye çalışırken o durmadan bizden konuşuyor 

Böyle bir durum var. şimdi beni çok sinirlendiren de kız İzmire gitmis hala yazıyor kargom var alır mısınız bende yazdım aldik diye 

Msjlarin çoğunu ben yazarım ona eşim bana telefonu verir 

Ha bir de benim numaram da var onda ama gelip yine eşime yazıyor 

Kizlar şimdi ben farklı hissettim sanki sizce ters bir durum var mı? 

Eşimin telefonu bende çok şükür ondan yana bir şüphem yok içini dışını bilirim Ha insanoğlu şaşar beşer bir şey diyemem

Şimdi ona konuşma yaptım " ben oturup karşın da ağlamam öyle ezikler gibi çeker giderim fransaya bir ters hareketini görürsem bir daha ne benim yüzümü ne de bebeğinin yüzünü görürsün 

Adam şaştı kaldı :D  

Çok uzun oldu bu :)

66 Cevaplar

0 oy
(13,445 puan) tarafından
Eşimin telefonundan  ...... hanım ev ile ilgili sorunlarınızı apartman grubuna veya yöneticiye yazın mesajı atardım
(2,495 puan) tarafından
Eşim yazmış hocam bu konuları gruba yazın daha uygun olur diye gülücük atmış
(13,445 puan) tarafından
Bas engeli bas bas
-Reklam-
0 oy
(12,755 puan) tarafından
Üşenmeyip okudum sonuna kadar ☺️ 

Bende kıskanç değilim hatta hiç değilim ama kadında bir ...luklar var kesın
(2,495 puan) tarafından
Yaa en son eşim yazmış
Hocam bu konuları gruptan yazın daha uygun olur diye gitmis gülücük atmış

Kız uzun yazmam normal de hahah üşengecim zaten anlatmaya çalıştım bir şekilde
(12,755 puan) tarafından
Kadın mi gülücük atmiş ?.
Adam daha ne desin belli ki karşıdaki yılışık
(2,495 puan) tarafından
Evet kadın atiyor dur eşim gelsin konuşmayı eklerim
(12,755 puan) tarafından
Yok canım çok haklısın şüphe etmekte. Maalesef boyle insanlar da var demek ki sert bi uyarı istıyor kibarliktan anlamıyor.
0 oy
(891 puan) tarafından
Ben eşimi hiç katmam kadını eşimden direk engeller biz de Türk Kürt fark etmez Bi kadın evli erkeğe mesaj atmaz işi varsa eşine mesaj atar yazarım banane öğretmen polis savcı defolsun gitsin ne hakkı var beni huzursuz etmeye 
0 oy
(17,947 puan) tarafından
Bence kadinada boyle bi tepki ver ben hic yanildigini dusunmuyorum kadinin niyeti duzgun gelmedi bana ya
(2,495 puan) tarafından
daha ilk gittim oturmaya orda anladım ters biri olduğunu ama dedim onyargili olmayım belki öyledir insan hali
Ama bugün yine yazdığı için artık kafam attı

Eşim diyor ona gruptan yazın daha uygun olur gidiyor gülücük emojisi atıyor
(17,947 puan) tarafından
Arsiza ne yapsan bos uzak dur aman diyim
0 oy
(736 puan) tarafından
Bu kadin kocanla arani bozar kocani begenmis belliki kendine almaya cabaliyo emin ol ahlakli biri olsa sana yazardi ne munasebeplt durmadan adama yazmak nedir insanmi kalmadi her isine cagirmak nedir ..ne olursa olsun esinde mesafe koymali sende gerekeni soylemelisin. Esimde bende herseyde esime mesaj atmandan rahatsiziz zaten her mesajina ben cevap veriyorum bu samimiyetinden rahatsizim de .birdaha o yüz bulup gelemez .ha geldi okadar yüzsüz birisi ozman ne yapcaksin soyleyimm ne telefonuna ne kapina yaklastirip konusmicaksin.uzak tut ailenden  ahlaksiz her yerde ahlaksiz.
0 oy
(813 puan) tarafından
Engellersen kendini bişey sanar bence eşin adına şöyle bir msj yaz Lütfen ikidebir bur tarz konular için bana yazmayın eşime yazın o daha iyi yardımcı olur kadın olarak daha iyi anlarşiniz diye artık yazmaz heralde çünkü kıskandığıni anlarsa eminim yanlış düşünur sen de en kısa surede mesafeni koru
0 oy
(119,652 puan) tarafından
adama degilde kadina ayar cekmeliydin seval ama kocandada var haa sen rahstsizsin neden kadini engellemiyo tlf sana verip msj yazdircana bassin engeli
(2,495 puan) tarafından
Kadin burda yok canım ya kendimi öyle durumlara düşürmek istemiyorum gelsin yazicam bundan sonra gruba yaz diye

Ben daha yeni rahatsız olduğumu dile getirdim bundan sonra zaten konuşamaz bende yazmam
(2,495 puan) tarafından
Bu son yazmada eşim demiş zaten gruptan yaz diye gitmis bir de gülücük atıyor dedikodu yapmak istiyor resmen ev
Diyor ev sahibi hiç ilgili falan değil
Bizene yani ev bizim mi sanki
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Bende çok haklısın engele cnm 
0 oy
(920 puan) tarafından
Bana kalırsa kadını uyar bir durum olduğun da eşime değil bana yaz diye eşinin telefonundan da engelle sen dururken eşime yazması saçma bir erkeğin yapacağı iş bile olsa sana yazıp eşin yardımcı olabilir mi demesi lazım kadın çok rahat ama eşin ile aranızı bozma belli adamın bir muhabbeti yok rahatsız oluyorsun belli kadının bu davranışından ki rahatsız da olunur 
(2,495 puan) tarafından
Yok çok rahat hanfendi direk yazıyor
(920 puan) tarafından
Yok siz onu uyarın böyle durumlarda bana yazın eşime değil deyin
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Aşuftelik yapmasin aynı şeyi annem yaşadı verdik ağzının payını taşındı gitti pislik 
(2,495 puan) tarafından
Allahin cezaları işte
0 oy
tarafından
Agirligini koyacsksin canım ben olsam olaya çoktan el koymuştum ederim ağzına tabi direk değil bi şekilde yaparım öncelikle numarayı eşinin telefonunda engelle eşim sevmiyor öyle işleri bisey olduğunda bana yazın de engellemis eşin filan derse bilmiyormus gibi yap aaa öyle mi de dedim ya sevmez de benimle muhatap olun de baktın ileriye gidiyor direk ağzına...... yani
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Canım eşim pek bu durumları sevmez sen bi sorun problem kargon oldumu bana yazarsan sevinirim esim rahatsiz oluyor de 

Balik bastan kokar onlemini alki sonradan basin agrimasin canm
0 oy
(1,719 puan) tarafından

Eşinle konusman çok saçma olmuş direk engelleyip numarasını silebirdin ha sana bişey sorarsa da eşim rahatsız olmuş engellemiş der geçersin bir sıkıntın olursa bir bayan olarak bende yardımcı olurum der susardin ki karşındaki de eşşekkkk değilse anlardı 8-) adamın bir suçu yok sonuçta ☺️

(2,495 puan) tarafından
O an öyle aklıma geldi vallah napaym
(1,719 puan) tarafından
Bu devirde kimseye güven yok hayır yani eşin için demiyorum yanlış anlama kadınlar yoldan çıkmış artık erkekler evde oturup çay içerken bile bu şekilde ağın içine giriyolar Allah ıslah etsin inşallah böyle kadinları
0 oy
(2,233 puan) tarafından
Canm bence uzak durun kadın yürümüyor koşuyor eşine resmen 
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Daha neolavak canım ver lafını uzatma konu kapansın ben olsam derim hayırdır benim numaram da sende olduğu halde neden eşime yazıyorsun diye sorarım yani
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Bence kadını uyar bu ne hadsizlik
0 oy
(103 puan) tarafından
Kadınla direk konuş bir daha sorun olursa bana yaz eşime yazma diye ve eşinin telefonunda onu enggele eşinide uygun bir dille uyar kadinada tavrini belli et gerekirse sizde konuşmayı bırakın bu devirde kimseye güven olmuyor maalesef kayınpederinden çekmiş biri olarak yazıyorum babana bile guvenmiceksin net bacim 
0 oy
(471 puan) tarafından
Eşine mesaj atarsa . Eşin şöyle yazsin . Eşime yazın diye falan . Sonra bı kaç sana yazar soğuk davran ilişkiyi kes. .çok sabirlisin
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Eşimin suçu yok bunda kadında var sıkıntı normalde bende kıskanç biri degilimdir hani ama bu durumda biraz abartılı gibi canim hep eşine soracagina sanada yazabilir mesela benimde eşim çalıştığı yerdeki bayanlarla aynı kreşe gidiyor çocuğumuz ama mesela o çalışan bayanlar benim numarami istedi eşimin iş gereği numarası olduğu halde benimkini istediler çocuk hakkında birşey olunca bana soruyorlar eşimede yazabilirlerdi yadirgamazdim aynı iş yerinde çalışıp onu daha iyi tanıdıkları için ama ilk günden beri eşimi rahatsız etmiyor bayanlar bana yazıyor ben burda sürekli senin eşine neden yazıyor senin numaran varken sonuçta evde olan sensindir kargoları falan sana söylemesi gerekmez mi biraz bende yanlış anlardım bu durumu canim bekar bir kadın niye bir adamı sürekli rahatsız ediyor ki eşin yazsın bundan sonra her mesajda ,ben müsait değilim benim hanıma söyleyin diye mesaj atsın anlar belki rahatsız olduğunuzu 
0 oy
(1,987 puan) tarafından
Madem eşin teli sana veriyo cvla diye onun telden böyle şeyleri eşimle konuşun  diye yazardım.
(2,495 puan) tarafından
Aklıma gelmedi ya
(1,987 puan) tarafından
Geç değil canım sen uzak dur ama  eşine yazarsa da öyle yap bence hiç değilse bakar bu adamdan bana ekmek çıkmaz diye yoksa düşmez yakandan karısının ağzını arayacak kadar yüzsüzmüş

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 709 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 455 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 996 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 738 göst.