0 oy
1,089 göst.
Diğer kategorisinde (2,493 puan) tarafından
Kizlar 2 ay önce bir eve taşındık çok şükür kendi yagimizda kavrulur gideriz. 

Eşimle de bir sorunumuz yok çok severek evlendik hala ilk gün gibi devam eder 3 senemiz yeni doldu 

Neyse konuya geleyim apartman da 30 yaşlarında bir öğretmen var bekar kendisi .apartman grubu var kira gibi sorunları falan konuşmak için grupta da eşim var diğer ev kiracılar da var ( bunların çoğu öğretmen polis) . İlk başlarda sorun etmedim yani oyle pek kıskanç bir insan değilim yerinde kıskanırım. 

Bu kadının evinde ne sorun oluyorsa olsun gruptan değil de özelden eşime yazıyor ama abartısız her defasında bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz eşimle 

Buraya kadar sorun yok aslında hani anlayışlı olmaya çalıştık tek başına dedik buralar da yalnız falan .

Bir gün beni evine cagirdi gel kahve içelim, Gittim oturduk sohbet ettik durmadan laf eşime geliyor 

Eşim kürt ben turkum ( belirtiyorum çünkü konu hep bundan ilerliyor) durmadan söylediği söz 

" eşin hiç kurtlere benzemiyor buradakiler gibi değil çok nazik , esmer değil falan " dedim öyledir uzatmadım. 

Sonra işte diyor mutlu musunuz falan dedim çok şükür ben lafı başka yere çekmeye çalışırken o durmadan bizden konuşuyor 

Böyle bir durum var. şimdi beni çok sinirlendiren de kız İzmire gitmis hala yazıyor kargom var alır mısınız bende yazdım aldik diye 

Msjlarin çoğunu ben yazarım ona eşim bana telefonu verir 

Ha bir de benim numaram da var onda ama gelip yine eşime yazıyor 

Kizlar şimdi ben farklı hissettim sanki sizce ters bir durum var mı? 

Eşimin telefonu bende çok şükür ondan yana bir şüphem yok içini dışını bilirim Ha insanoğlu şaşar beşer bir şey diyemem

Şimdi ona konuşma yaptım " ben oturup karşın da ağlamam öyle ezikler gibi çeker giderim fransaya bir ters hareketini görürsem bir daha ne benim yüzümü ne de bebeğinin yüzünü görürsün 

Adam şaştı kaldı :D  

Çok uzun oldu bu :)

66 Cevaplar

0 oy
(927 puan) tarafından
esin ne diye cvp veriyor o ki abla bu esimin numarasi belki silinmistir senden onla konus yardimci olur sana diye cvp atsan konu kapanicak millete bak slm vermeye utanir insan ozelden msj atmalar faln biz mi geri kaldik onlar mi coooooook ileri gidiyor
-Reklam-
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bn direk yazardım kendi telimden..canım eşim böyle şeyleri sevmez sen her mesaj attığında teli bana veriyor cevabı ben yazıyorum. Bugün en son bunaldı hoca hanıma söyle sana yazsın ben hoşlanmıyorum uygun düşmüyor dedi. Bnde aynı fikirdeyim..bı derdin olur ve cozemezsen yardımcı oluruz ama eşime yazma istersen. 

Sonradan basın agriyacagina direk yaz. Aklını başına alsin
0 oy
(237 puan) tarafından
Terbiyesize bak müsade etme acık acık söyliceksin bi sorun olursa beni ara bana yaz diye eşim müsait olamiyor işler yogun de ..kız nasıl müsade ediyorsun bu duruma ben burda sinirden catladım 
0 oy
(525 puan) tarafından
Sen dururken eşin ne münasebet.Ayrica her yalnız yaşayan birine ihtiyaç duyulduğunda el atsak vay halimize.Yani demem o ki eşini ilk başta uzak tut, daha sonra sen bence.Yada samimi olmayın.Tamam insan birşeyler emuhtac olabilir yeri gelir sizde ona muhtaç olabilirsiniz ama sizin durum biraz bu sınırı aşmış.Kadın bildiğin kocana yürüyor afedersin.Esinde skntı yoksa bile nefis yani.Atesle barut.. Sen ateşten uzak dur ki sizi yakmasın,mutlu yuvandan huzurundan olma derim el için
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Engellesene sende çok rahatsın bu kadar da olmaz 
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Madem eşine mesaj attığında cevabı eşin değil sen yazıyorsun, adını Ayşe varsayalım, Ayşe ben Kübra zaten bütün mesajlarını eşim değil ben cevaplıyorum o yüzden bir daha ki sefere direk benim numarama yazarsan sevinirim yaz. Kusura bakma ama kız niyetini bence gayet açık etmiş. Yarın öbür gün şeytan rahat durmaz üzülen sen olursun. Kimi kadın şeytandır ne yapacağı belli olmaz 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 709 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 453 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 995 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 737 göst.