0 oy
1,090 göst.
Diğer kategorisinde (2,493 puan) tarafından
Kizlar 2 ay önce bir eve taşındık çok şükür kendi yagimizda kavrulur gideriz. 

Eşimle de bir sorunumuz yok çok severek evlendik hala ilk gün gibi devam eder 3 senemiz yeni doldu 

Neyse konuya geleyim apartman da 30 yaşlarında bir öğretmen var bekar kendisi .apartman grubu var kira gibi sorunları falan konuşmak için grupta da eşim var diğer ev kiracılar da var ( bunların çoğu öğretmen polis) . İlk başlarda sorun etmedim yani oyle pek kıskanç bir insan değilim yerinde kıskanırım. 

Bu kadının evinde ne sorun oluyorsa olsun gruptan değil de özelden eşime yazıyor ama abartısız her defasında bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz eşimle 

Buraya kadar sorun yok aslında hani anlayışlı olmaya çalıştık tek başına dedik buralar da yalnız falan .

Bir gün beni evine cagirdi gel kahve içelim, Gittim oturduk sohbet ettik durmadan laf eşime geliyor 

Eşim kürt ben turkum ( belirtiyorum çünkü konu hep bundan ilerliyor) durmadan söylediği söz 

" eşin hiç kurtlere benzemiyor buradakiler gibi değil çok nazik , esmer değil falan " dedim öyledir uzatmadım. 

Sonra işte diyor mutlu musunuz falan dedim çok şükür ben lafı başka yere çekmeye çalışırken o durmadan bizden konuşuyor 

Böyle bir durum var. şimdi beni çok sinirlendiren de kız İzmire gitmis hala yazıyor kargom var alır mısınız bende yazdım aldik diye 

Msjlarin çoğunu ben yazarım ona eşim bana telefonu verir 

Ha bir de benim numaram da var onda ama gelip yine eşime yazıyor 

Kizlar şimdi ben farklı hissettim sanki sizce ters bir durum var mı? 

Eşimin telefonu bende çok şükür ondan yana bir şüphem yok içini dışını bilirim Ha insanoğlu şaşar beşer bir şey diyemem

Şimdi ona konuşma yaptım " ben oturup karşın da ağlamam öyle ezikler gibi çeker giderim fransaya bir ters hareketini görürsem bir daha ne benim yüzümü ne de bebeğinin yüzünü görürsün 

Adam şaştı kaldı :D  

Çok uzun oldu bu :)

66 Cevaplar

0 oy
(674 puan) tarafından
Yanlış falan hissetmiyorsun benim komşum da eşim oyun oynuyor diye telefonunu almaya çalışıyor şarj aletini çekiyordu eşime ne bu terbiyesizlik diye uyardım araya mesafe koydum sonradan öğrendim ki kadın fena evli erkeklerle samimiyet doğru bir şey değil 
-Reklam-
0 oy
(15,332 puan) tarafından
Sen suphende haklısın. O kim ki senin eşine senin numaran olduğu halde mesaj atiyo. Eşini de uyar. Muhatap olmasın. Terslesin atsın 
(2,493 puan) tarafından
Eşimi uyardım kadını da gelsin uyarıcam
(15,332 puan) tarafından
Öyle yap
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Kendi adına yazma eşinin adına yaz ablacım böyle durumları lütfen bana yazma . Desin 
0 oy
(6,460 puan) tarafından
Bende kıza yazdın sandım bir şeyler. Neden uyarmiyorsun? Eşim pek yazmayı sevmez kimseye hep ben cevap veriyorum sanırım numaram sende yok bana yaz bundan sonra de isteyen kırılır isteyen küser. 
0 oy
(612 puan) tarafından
Ben olsam ben de rahatsız olurum. Ama ona eşim rahatsız oluyor diyip arkasını kaldırmam. Onun yerine eşin bi kaç kez size yazmasını söylesin. Ben ilgilenemicem desin. Ya da hiç yazmasın cevap. Sorarsa da çok meşgulüz bu kadar.
0 oy
tarafından
Ay ne münasabet kadıni açıkca uyar ve haddini bildir eşim rahatsız oluyor numaram var bir durum varsa beni rahatsız et esimi değil de yan komşum bir defa eşi beni aradi kadın arayıp eşiyle birlikte mecbur kaldk kuusr bakma diye mahçup özür dilediler oda çok beyefendi abi dediğim insan sen iyi dayanmissn ben şimdiye ortalığı yikardim
0 oy
(1,133 puan) tarafından
İlk mesajı attığı an engellerim. Gördüğüm yerde de eşime ne yazacaksan bana yaz güzelim derim. Nasl sakın duruyosn ya valla tebrik ediyorm seni ben olsam yani böyle diyecek sürekli esimden konu acacak. Hayirdr yani noluyorz. 
0 oy
(110 puan) tarafından
Eşine yazarsa bir daha kendi telefonundan cevap yaz. İşte ........ hanım ben ....... bir sorun olduğında bana yazabilirsiniz gibisinden. Bunu belirt ki anlasın. Sonrasında ekleyebilirsin eşim cevap yazmay sevmez zaten bana cevaplatır falan diye 
0 oy
(48,833 puan) tarafından
direkt engellesene esinden. esin onun ayakcisi mi sevmez boyle seyleri de engelle 
0 oy
(9,675 puan) tarafından

Kız engelle ve kendinden mesaj atsana bir sorunun olduğunda bana yazabilirsin eşim rahatsız oluyor de al sana çözüm :D

0 oy
(13,841 puan) tarafından
Valla canim.kiskancliktan da ziyade gerek yok boyle seylere yani esine msj atmasi onunla samimi olmaya calismasi banaa hos gelmedi .ne bileyim.anlattiklarin normal degil evine cagirip esinden konusmasi mutlaka mesafe koymalisiniz ...
(2,493 puan) tarafından
Bundan sonra gidip gelmem zaten akşam numarasını engelledim eşimden dedim bir sorun olursa bana yazar

Geldigi zaman illaki görürüm konuscam
Bit sorun olursa bana yaz zaten numaram var sende eşimle muhatap olmaya gerek yok diycdm
(13,841 puan) tarafından
Ay bisi demeye bile gerek yok o kimki bir sorunu varsa gitsin ev sahibine yoneticiye yani
0 oy
(5,405 puan) tarafından
Cnmm şahsen ben bir bayan olarak bir bayana yazarım adama yazmam bnce firsat verme haa yaziyrisa sana yazsn eşinde engele sil derim eyer sana derse eşim hatinj degistrmis dersin 
(2,493 puan) tarafından
Yolu yordamı öyledir ama işte ben ilk defa karşılaştım böyle bir şeyle hani acaba kötü mü düşünüyorum dedim ama artık rahatsız etti
0 oy
(3,489 puan) tarafından
Hiç uyarı işine falan girme kuzum direk engelle ki tavrınizi anlasın ama anlayacak birine de pek benzemiyor senin numaran varken eşine yazan biri sert davran sana tavsiye bak kendin de diyorsun beşer şaşar 
0 oy
(7,787 puan) tarafından
Mesaj yazarken adı neyse sonuna hemen abla ekle. Hatta eşin de bundan sonra abla desin bastıra bastıra
(2,493 puan) tarafından
Evet haklısın bizden büyük zaten öyle yapicam
Artık gitmem evime de çağırmam
(7,787 puan) tarafından
Yok ya. Bence kimseyle samimi olmak iyi değil.
0 oy
(129 puan) tarafından
Bacım hala yanlış mı düşünüyorum diyorsun bu bildiğin kocanı alıyor elimden bu kadar saf olmayın ya  yarın bir gün evde olmasan koyanda şeytana uysa erkek bu  hersey beklenir ne diye olmasını bekliyorsun direk engelle bu kadar basit olmayın az aklınızı kullanın 
0 oy
(970 puan) tarafından
Kendi telefonun dan yaz hanım efendiye Bi sıkıntın olduğunda bana yaz eşime yazma doğru değil. Bu kadar 
0 oy
tarafından
Valla sen iyi dayanıyon ben olsam ilkinden kadına sende numaram var lütfen esime birdaha yazma bir sorun varsa guruba yaz yada bana yazabilirsin eşinle ilgili bişi sordum çok şükür mutluyuz özel hayatımızla ilgili sorular sormazsan sevinirim He anlamazsa o zaman anladığı dille konuşurum eşin ne kadar iyi olursa olsun böyle kadınlar süzme kaşar gibi yamalanırlar
0 oy
(74 puan) tarafından
Eşiniz çok doğru davranarak hep telefonu size verip sizin cvp yazmanızı istemiş ondan yana bir kuşkunuz olmasın lakin yapacağınız tek şey şu birdaha yazarsa cevabi şu şekilde verin (Canım sürekli eşimden istiyorsun bu durum beni rahatsız ediyor eşimde rahatsız oluyor telefonu bana verip sana msji ben yazmak zorunda kalıyorum birşey istersen numaram var bana yaz yardımcı olurum) de bak bakalım birdaha birşey istiyor mu önünü çok geç olmadan kes eşinle değil o kadınla muhatap ol çünkü eşin telefonu sana veriyor gösteriyor 
0 oy
(583 puan) tarafından
Daha önce buna benzer şey bende yaşadım canım karış komşum lojmanda otururken eşi görevde olduğu zaman benden birşeyler isterdi sürekli ben hamileydim ne zaman tuvalete girsem kapı sesinden anlat bizim kapıya bişey vermeye yada almaya gelirdi eşim açmak zorunda kalacak diye neyse birgün eşimle evdeyiz dedi televizyon bozuldu abi baksın çocuğun canı sıkılıyor bende olur dedim eşi doğuda kimsesi yok diye yardımcı olmak istedim o zamanlar farkında değildim ben insan gibi yaklaşıyor sanıyordum sonra eşime dedik hadi yapıp gelelim dedi biz kapıyi çaldık bunun sürat beni görünce bu düştü bi bozuldu kocam yalnız mı gelicek sanki sonra baktık sorun yok düğmeye basılmış diyor ki açılmıyor eşim bi dokundi uerine geldi hemen çıktı eve gitti bende dedim ne yapmak istiyorsun bilmiyorum ama seni burda rezil ederim yasatmam dedim kuyruğunu topla kocama baktığın gözlerinin yerine *** doldurursun artık dedim itekledim çıktım bi daha o oldu ne kapıma ne kapısına 
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Eşin ne iş yapıyor tamirci falan mı sürekli sizden yardım istediğine göre

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 709 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 453 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 995 göst.