0 oy
1,082 göst.
Diğer kategorisinde (2,475 puan) tarafından
Kizlar 2 ay önce bir eve taşındık çok şükür kendi yagimizda kavrulur gideriz. 

Eşimle de bir sorunumuz yok çok severek evlendik hala ilk gün gibi devam eder 3 senemiz yeni doldu 

Neyse konuya geleyim apartman da 30 yaşlarında bir öğretmen var bekar kendisi .apartman grubu var kira gibi sorunları falan konuşmak için grupta da eşim var diğer ev kiracılar da var ( bunların çoğu öğretmen polis) . İlk başlarda sorun etmedim yani oyle pek kıskanç bir insan değilim yerinde kıskanırım. 

Bu kadının evinde ne sorun oluyorsa olsun gruptan değil de özelden eşime yazıyor ama abartısız her defasında bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz eşimle 

Buraya kadar sorun yok aslında hani anlayışlı olmaya çalıştık tek başına dedik buralar da yalnız falan .

Bir gün beni evine cagirdi gel kahve içelim, Gittim oturduk sohbet ettik durmadan laf eşime geliyor 

Eşim kürt ben turkum ( belirtiyorum çünkü konu hep bundan ilerliyor) durmadan söylediği söz 

" eşin hiç kurtlere benzemiyor buradakiler gibi değil çok nazik , esmer değil falan " dedim öyledir uzatmadım. 

Sonra işte diyor mutlu musunuz falan dedim çok şükür ben lafı başka yere çekmeye çalışırken o durmadan bizden konuşuyor 

Böyle bir durum var. şimdi beni çok sinirlendiren de kız İzmire gitmis hala yazıyor kargom var alır mısınız bende yazdım aldik diye 

Msjlarin çoğunu ben yazarım ona eşim bana telefonu verir 

Ha bir de benim numaram da var onda ama gelip yine eşime yazıyor 

Kizlar şimdi ben farklı hissettim sanki sizce ters bir durum var mı? 

Eşimin telefonu bende çok şükür ondan yana bir şüphem yok içini dışını bilirim Ha insanoğlu şaşar beşer bir şey diyemem

Şimdi ona konuşma yaptım " ben oturup karşın da ağlamam öyle ezikler gibi çeker giderim fransaya bir ters hareketini görürsem bir daha ne benim yüzümü ne de bebeğinin yüzünü görürsün 

Adam şaştı kaldı :D  

Çok uzun oldu bu :)

66 Cevaplar

+4 oy
(750 puan) tarafından
Ben eltilerimin numarasını eşimin tlfnundan engelleyen bir insanım ortada kıskançlık olmamasına rağmen ve böyle bir komşu varsa ilk ağzına sıçar sonra eşimin tlfnundan engellerim vede kapından uzak tutarim k.b sende rahatsn bacım kendinden de eşin dende uzak tut o kızı 
(3,086 puan) tarafından
Katılıyorum ne eltimin numarası eşimde var ne kaynımınki bende. Gerek de duymuyoruz.
(583 puan) tarafından
Altına imzamı atarım net tavır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok doğru hissediyorsun böyle ahlaksız kadınların Allah belasını versin 
(2,475 puan) tarafından
Yanilmamisim demekki
0 oy
(1,411 puan) tarafından
Direk kadını uyar eşim rahatsız oluyor bana yaz de baktın devam ediyor saçlarını dolarım elime göz dağı ver sen ona
(2,475 puan) tarafından
Ayıp olur diye bir şey demedim ama bundan sonra öyle yapicam hani günah almak istemedim ama rahatsız ediyor artık
0 oy
(1,223 puan) tarafından
İlk işin eşinin telefonundan numarayı engellemek olsun , birşey var mı yok mu ondan sonra ortaya çıkar gereken dersi verirsin sonra canım 
(749 puan) tarafından
Keşke sorsa. Ben varken eşime yazmak ne haddine dersin bidaha sizden yüz bulamaz . Asıl onun yaptığı ayıp
(1,223 puan) tarafından
Aynen demi zaten sorunca dananın kuyruğu kopar :)
(749 puan) tarafından
Tabikide bu kadar sakin kalma sen rahatsız olacağına o olsunn yelloz :)
(1,046 puan) tarafından
Söylersin eşim çalışıyor sana cevap veremez felan bir sorun olursa bana yazarsın yada bana söyle dersin güzellikle baktın hayla devam ediyor direk engelle tavrını koy
(1,223 puan) tarafından
Valla ben olsam söylemem direkt eşimden engellerim anlarsa anladı, anlamazsa uyarırím
0 oy
(3 puan) tarafından
Kuzu bağlantıni kes
(2,475 puan) tarafından
Yanlış hissetmiyorum değil mi ? Günah almak istemiyorum ama çok rahatsız oluyorum
(3 puan) tarafından
Yanlış hissetmiyorsun ,bu kadar iyi niyetli düşünme lütfen, yanlış bile hissediyorsan bu durum seni rahatsız ediyor ve bağlantıni kes bence
(1,223 puan) tarafından
Canım bunun günah almakla ne ilgisi var hiçbirimiz istemeyiz bunu ben dururken eşime ne hakla yazar valla ben sinirlendim
(2,475 puan) tarafından
Gidip gelmem 1 2 defa gittim ama gerek yok
0 oy
(288 puan) tarafından
Bence ilk işin eşinin telefonundan kadını engellemek olsun sormasi gereken bişey varsa sana msj atsın eşine niye atıyor, ah böyle kadınlar Varya işte yuva yıkanlar bence çok dikkat et rabbim fırsat vermesin 
(288 puan) tarafından
Burnundan gelsin tatil :) walla ilk başta bile olsa kadın dururken erkeğe msj atılmaz eşinize resmen yanaşmaya çalışıyor sakın sessiz kalmayin direk engelleyin ve mesajları eşim değil ben yazıyorum diyede söyleyin
(2,468 puan) tarafından
Evet o da çok saçma kız sen yazıyorsun ama o eşin yazıyor sanıyor. Ben olsam anlasın diye eşimin telden değil kendi telimden yazardım kargonu aldım diye. Hala eşime yazmaya devam ederse ona göre Bi hareket yapardım heralde.. Hiç bişey yapmasam engellerdim eşimde dahil.
(2,475 puan) tarafından
Aşkım yazdım kargo geldi biz de diye yine de yazdı
(2,475 puan) tarafından
Engelledim eşimden geldiği zaman diycem bir problem olursa bana yazarsın zaten numaram var
(2,468 puan) tarafından
Bence şeyde de,eşim kadınlarla muhatap olmayı sevmiyor. Yani bu sefer eşine gördükçe laf atmaya, aklını çelmeye çalışacak
0 oy
tarafından
İyi demişsin ama o kadına ayar ver hoş olmuyor eşime yazman bana yaz yeter diye yoksa konu başka yere çekilmesin diye 
(2,475 puan) tarafından
Yazicam bir sorun olduğu zaman gruptan ev sahibine sor .
İnsanı bu duruma düşürüyorlar ya
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kadına eşinin telefonundan senin yazdığını söyle. Eşim böyle şeylerden rahatsız olur telefonu bana verir cvp yazmam için de. Sorun olunca bana yaz de bence. Yönetici falan mı eşin?
(2,475 puan) tarafından
Kız yok ya biz de kıracayiz benim canımı sıkan o zaten yönetici falan değil afedersin b.ok olduğu zaman hemen yaziyor
(100 puan) tarafından
Bacım hiç bekleme sic sıva kadının ağzına gruptan onun attığı meraji paylasip hanımefendi eşim yonetici değil buradan yazın yöneticiye diye onu etiketle rezil olsun öylesi çok hak ediyor rezil olmayı
0 oy
(4,972 puan) tarafından
Haklısın,kadını uyar bir sorun oldumu eşime değil benle muhatap ol diye ,ne münasebet ya sanki kocası gibi istediğini yaptırıyor, kocanı kullandırma o kadınlada muhatap olma soğuk ol, ayağını denk alsın, ortalık böyle ahlaksız dolu evli bekâr ayırmayan, belli ki sana özeniyor sizin evliliğinizi kıskanıyor,kocanı bidaha o kadının işlerini yaptırma hatta kocandan engelle böyle böyle yavşıyıp adamları zorla yoldan çıkartıyorlar 
(2,475 puan) tarafından
Öyle yapicam vallah sorana kadar günah mı alıyorum yanlış mı hissediyorum dedim durdum kendi kendime

Ya zaten ilk gittim orda anladım durmadan bana soru soruyor bende hiç hoşlanmam böyle bizden devamlı konuşulmasını
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Eğer gelecekse yüz yüze konuş. Öncelikle eşinin sonra da kendinin rahatsiz olduğunu ve bir daha konuşmak istemediğini söyle.
(2,475 puan) tarafından
Öyle yapicam buraya yazana kadar kendi kendime düşünüyordum yanlış mi hissediyorum falan diye
0 oy
(2,290 puan) tarafından
Kadına söyle esime mesaj attığında ben cevap veriyorum eşim bana veriyo telefonu sende eşimin numarasını sil beni ara yada mesaj at
(2,475 puan) tarafından
Öyle yapicam ya iyice sıktı.  Bende çok muhatap olmak istemiyorum aslında ama dedim tekim burda insan bir komşusu olsa iyi olur falan ama farklı hissettim
(899 puan) tarafından
Böyle biriyle komşu olmasan tek başına evde sıkılsan daha iyi bence canım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Eşim rahatsız oluyor ona yazma bana yaz de 
(2,475 puan) tarafından
Vallah aklıma gelmedi böyle yazmak fikir aldım  burdan öyle yazicam
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bnce mesafe koyun ikinizde çok saçma  yani  eşinde engellesin silsin sorarsa kadın böylesi uygun dersin kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz sonuçta 

(2,475 puan) tarafından
Ben manyak gibi ayıp olur falan düşündüm ama ne ayıbı işte insanlar çok değişik
(27,352 puan) tarafından
Bnce onun yaptığı ayıp senin yapacağın şey değil
0 oy
(7,958 puan) tarafından

Kız biz nasıliz eşim Kürtlere benzemiyor demişsin aşk olsun birkaç hanzo yüzünden hepimizi bir kefeye koymayın:) bende eşimde kürdüz ama kimse inanmıyor bize bizimde hareket konuşmamız giyimimiz  yüzünden

(2,475 puan) tarafından
Kız bacım ben demedim kadın diyor öyle:)

Yoksa banane kim neye benzemiş kim benzememis
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Kıskançlıkla alakası yok bu durumun bence eşime yazan olursa böyle aynı apartmandayken benimle de aynı mesafede sonuçta eşime yazana kadar bana yazabilir direk uyarırım devam mı ediyor saçlarını tutar kafasını duvara sürterdim öyle bı kadın bana yazabilecekken eşime yazıp duramaz o iş belli yani amaç ortada 
(2,475 puan) tarafından
Bilerek msj atmıştım hani numaramı kaydetsin bana yazsın diye ama gidip durmadan eşime yazıyor benim zaten numaram var sende
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Uzaklaş eşine ulaşmasını sağla telefon numarası değişti filan de ona aramaları kapat  

Valla bizde kiracimiza tek diye çok yardım ettik bı cikarma mesele yüzünden hhakini haram ediyom dedi kadın bize fazla iyilikden maraz dogar
(2,475 puan) tarafından
Vallah öyle iyilik ne zaman karşılık bulmuş ki
(3,767 puan) tarafından
Aynn öyle amn baştan samimiyet göstermeyin dedim ben ama dinlemedi kimse.sende bu saatden sonra uzaklastir
0 oy
(749 puan) tarafından
Yaa o ne demek. Bu zamana kadar ses çıkarmaman hata. Direk engelle eşinin telefonunda. Neresinden tutarsan tut iyi niyet yok bunda. Ben olsam saçından tutardım şimdiye kadar. EDEPSİZ PİSLİK.  Ay okurken başım ağrıdı 
(2,475 puan) tarafından
Dur kız agirmasin canlari cehenneme böyle insanların vallah yazicam diyecem bir sorun olursa gruptan yaz eşime yazma
(749 puan) tarafından
Canım bu kadar iyi niyetli olma . Bak biz lojmanda oturuyoruz polis lojmaninda ailecek görüşürüz genel olarak ama ne ben yolda görünce kafamı kaldırıp adamların yüzüne bakarım nede buradaki arkadaşlarım eşimle muhatap olur. Toplulukta illaki muhabbete ortak oluyoruz. Ve kapalı birisi değilim bunu söylememdeki amaç kapalı olanlar daha çok dikkat ediyorlar bu tarz şeylere açık olanların da etmesi gerekiyor. Bir kadın ben varken eşime mesaj atamaz özellikle öyle bir grup varken hiç atamaz. Parçalarına ayırırım onu :D
0 oy
(3,338 puan) tarafından
Açık konuşayım ben artık niyet arardım ha bende çok kıskanç bir insan değilim ama kocanı sorması aranız nasıl demesi bana çok saçma geldi onamı kalmış aranızın nasıl olduğu madem numaran var sana yazsın kargomu aldınız mı falan diye 
(2,475 puan) tarafından
Ya gittim oturmaya konu hep biz dedim yani ben çok hoşlanmam böyle devamlı soru sorulmasını normal sohbet edelim

İlk basta baktım yazıyor dedim neyse tektir falan yardımcı olalım bilerek msj attim dedim benim numaram bu bana yazabilirsin

Baktim hala eşime yazıyor iyice nevrim döndü
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Şimdiye çoktan engeli yemişti ben olsaydim
(2,475 puan) tarafından
Ya dedim ayıp olur sonuçta apartmandayiz gelip sorarsa ne diycem falan
(3,480 puan) tarafından
Gelip sorarsa saçını eline dola herkese rezil et sen niye dert ediyosun
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Canım eşine asılıyor gözü var eşinde belli. Bence tepki gostersin eşin. Bana yazmayın diye bir şey olursa eşime yazın falan. Ve sonuna kadar haklisin erkek biraz korkacak kabahati olmasa bile :)
(2,475 puan) tarafından
Gelsin tatilden yazarım o zaman öyle

Sinir oldum ya

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 709 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 424 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 992 göst.