0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde (2,094 puan) tarafından
Kızlar merhaba bir buçuk yıllık evliyim 7 aylık hamileyim eşimin borcu olduğundan dolayı kayınvalidemde yaşıyorum ama kayınpederimin sinir bozucu mide bulandırıcı hareketleri var çok geğiriyor yemektede yapıyor hamileyim midem bulanıyor diyorum seninde hep miden bulanıyor diyor çok tiksindirici hareket ediyor birde çok konuşuyor eşimde çoğu zaman sağolsun beni savunur ben kayınvalifemle güzel anlaşıyorum ama o da herşeyi çok abartıyor 3 e 5 falsn der annemlere beni sanki temiz değilmişim gibi gösteriyor siz olsanız ne yapardınız 

6 Cevaplar

0 oy
(104 puan) tarafından
eşini karşına alıp aynen bize anlattığın gibi ona da anlatmalısın bi bakın konuşarak çözebilcekmisiniz
(2,094 puan) tarafından
Anlattım alışırsın diyor bende alışmsk istemiyorum pisliğe diyorum zqten 2 yıl kalcaz daha 3 aydır burda kalıyoruz
(104 puan) tarafından
o kadar uzun süre kalıcaksanız umarım bu olay daha büyümez
(2,094 puan) tarafından
Ben o kadar brkleyemem ama borcu bitsin gidelim dicem kabul etmezse ailemin evine giderim hiç olmazsa onlar gibi değiller
(104 puan) tarafından
mantıklı bence canım
(2,094 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Ev ev üstüne olmaz bızde bır ara düşündük sma kuru ekmek yemeyı tercıh ederım aynı evde yaşamam herkesın yaşam tarzı farklı 
(2,094 puan) tarafından
Bende istemiyorum ama eşimin hatrı için kabul ettim üstüne bide hamile oldum eşimde vardiyalı çalışıyor deprem falanda çok oluyor evde tek duramıyorum korkuyorum bizde ayrı yaşıyorduk kayınvalidem dedi gel bizde dur 2 3 yıl ev sahibide bixi evden çıkarttı kirayı yüksrltmek için izmirdede 1+1 eve 8000 tl verip aynı zamanda askeri ücretle geçinilmiyor mecburdum 3 yılı beklemicem borcu bitsin çıkmak istiyorum burdan dicem
0 oy
(2,522 puan) tarafından
İade etsenizde ayrı oturma şansınızı yokmu .en azından kafan rahat olur
(2,094 puan) tarafından
Maalesef tatlım durumumuz çok parlak değil
0 oy
(675 puan) tarafından
O görgü meselesi canım benim kaynanam da gegirir hapşırır ona göre ayıp da değil pis de değil inan ben de hamileyim benim de midem bulanıyor ama değiştiremedim ben 
(2,094 puan) tarafından
Ya değişmezse değişmesin kaç yaşında adam benmi ona öğretcem görgüyü aklına gelmiyor demekki zaten düşünemiyor
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım ne olursa olsun ayrı eve çık ev ev üstüne asla olmaz ne kadar iyi olsalar da senin dediğin gibi bire bin katarlar kendileri sanki çok temiz sen hamilesin bı kere insan düşünür yani eşini al karşına konuş ona söyle böyle olmaz bak sizin bı çocuğunuz olacak o zaman sana daha da karisacaklar bebeği öyle tutma böyle tut şöyle yap bebeği emzir bebeğe bak aç bı bebek vs... Çok zorlanirsin hele doğumdan sonra... Kesinlikle eşinle konuş inşallah dirumunuz olur ayrı eve çıkarsınız 
(2,094 puan) tarafından
Eşim borç bittikten sonra kredi çekip ev almayı düşünüyor kirada geçim malum çok zor gebeliğimde riskli dr da doğumdan sonra ölebilir dedi nadire görülen rahatsızlık çıktı kayınvalidem bana iş yaptırmııuor 7 aylık hamile olduğum için bende öselde doğum yapıcam önceden beğeniyordu millete temiz benim gelinim diyip anneme güxel iş yapmıyor diyor bendede iş beklemez zaten bir tek yemek yapıyorum sana aylık 2000 tl vercem buraya gelirsen dedi gittim şimdide buzdolabı aldım onun borcu var diyor bebeğe gelincede rabbim sağlıklı bebek nasip ederse kayınpederime göstermeyi düşünmüyorum çeyrek bile almaz o kadar cimri bebeğimle benim aramada giremezler o kadarda uzun boylu değil
(173 puan) tarafından
Aynen öyle dikkat et onlar ne derse desin aldırma kuzum sen bebeğine odaklan inşallah durumlar düzelir bir an önce de eşinle bebeğinle mutlu mesut yaşarsınız stres yapma kimseyi takma cnmm
(2,094 puan) tarafından
Ay inşallah
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Hiçbirşey yapamazsınız. Evet kayınpederin sofra adabı, görgü bilmiyor belki ama sonuçta siz onların evinde kalıyorsunuz. Dolayısıyla birşey deme lüksünüz yok ki. Borcunuz varken, ayrı bir eve çıkma durumunuz yokken bari çocuk olayını erteleseydiniz biraz. Bence eşinde sorun. 
(2,094 puan) tarafından
Canjm benim brnim normalde sorun vardı hormonumda yurt dışından ilaç brkliyorduk mücize olarak hamile kaldım bende olan kayınpeder sende olsa bırak aynı evde yaşamayı yüzünü görmek istemezsin emin ol torunu bile hakketmiyor hiçbir faydası dokunmuyor otelde kalıyor sanki herşeyi kayınvalidem ysptı çok ta düşüncesiz bir adam öyle bir adama evladımı sevdiremem taciz olayı olmuştu komşudan evi gözetliyordu benim eşşek kayınpederimde gidip onlala konuştu banada gelip boşver dedi

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 763 göst.
0 oy
7 cevap 327 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Burcu21 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,441 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Masall (0 puan) tarafından soruldu

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı