0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Kaynanam geçen sene ramazan lıktan beri şehirde normalde evi köyde kocası bekar oğlu ve ev üstündeki gelinle yaşıyor 

hastalığı nedeni ile bir senedir ben bende bir diğer eltmde   (3eltyz)

5 aya yakın bende kaldı zaten artı kocası geliyor oğlu geliyor 

tansiyonm çıkıyor köye gidemem diyor.. dedik o zaman kendine şehirde ev tut onada yok. zaten hamileyim esimde ramazanlkta getireyim annemi diyor ya zaten kızım var xitane hem hamileyim bu kadın zaten oruç tutmuyor ben bu halimle bile oruç tutacam demiyor ben evime gideyim halen tamam gelirim diyor 

eşimin bukadar düşüncesiz olması kaynamn zaten bi gelin hamile bebeği var oruçlu benle nasıl uğraşacak demiyor

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne diye gelecek gitsin evinde kalsın ben olsam hiç rahat edemezdim 
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Canım hepimiz yaşlanacağız. Şimdi oyunlarla büyüttüğümüz çocuklarımızın yanında olmak isteyebiliriz veya onlar teklif ederse mutlu olup kabul edebiliriz. Yani lafı sözü yoksa varlığına bu kadar takılma. Keşke benim kayınvalidem gelse yanıma kalsa. Canım sıkılıyo valla. Pandemiden çıkamıyoruz en azından laflarız diyorum gelmiyor 
(826 puan) tarafından
Biliyormusunuz bende hep bunu düşünoyurum. Kaynanamın yrrine kendimi koyarım büyük oğlu uzakta telefonla konuçuyolar gel diyi burda yaşa diyio kayananm gelmiyolar eltim hiç ama hiç istemiyor buraya gelemyi. Benimde bi oğlum var düşündümde ben şimdi gözümden sakındığım oğluç gidib gurbette yaşar benden uzakta çok zor gerçekten.
Kaynanamı sevmem ama saygısızlıkta yapmam ona karşı. Aynı evde yaşıyoruz bizde.
Bazen oğluma bakıp kötü oluyotum büyüyüo elimden çekip gidecek okumaya çalışmaya asgere falan işte. Anne olmak dünyanın en zor mesleği malasef
(1,550 puan) tarafından
Değil mi ama. Ben hep yok üniversite yok askerlik yok evlilik derken gidecek diye şartlıyorum kendimi. Zaten o gün geldiğinde benimle durmasını da istemem ayaklarının üzerinde güçlü bir adam olsun ailesini çekip çevirsin isterim ama ben bişey demediğim yapmadığım halde sırf adım kaynana diye gelinim benden uzaklaştırmaya çalışırsa çok üzülürüm. Evet önceliği eşi çocukları olsun ama beni de unutmasın yaaa :)))
(826 puan) tarafından
Tabi canımn. Bende istiyorum kendi ayakları üzerinde dursun kendi ailesi evi olsun. Ben ayrı bile yaşamasını isterim yani ayrı yaşasnlar mutlu olsun kendi ailesi olsun. Bende öyle istedim hep kendi evimiz olsun ben bakiyim eve ben karar veriyim evde neyin nerde olduğuna ama kaynanam aman o yok bu yok ben böyle sevmiyorum öyle istemem falan buda beni ıskıyo gerçekten.
Mutlu olsunlardaa bizden ayrı olmalarınan zarar gelmez
0 oy
tarafından
Hasta sonuçta bu kadar buyutmezdim ben eşinin de annesi senin annen olsa ne yapardin 
(299 puan) tarafından
hasta değil iste sonun orda
0 oy
(457 puan) tarafından
Canım haklı olabilirsin ama ya senin annen olsaydı inanki aynı tepkiyi Vermezdin .benim kaynanamda hasta.onlarin evinde köyde 5 ay köye gitmedi .biz alt katı onlara açtık .orda kalıyorlar bazen bende burun kırın ediyorum sonra ya benim annem olsaydı diyip öyle davranıyorum
(299 puan) tarafından
ya canım bende öyle diyorum ama Kaynanam keyfi kalıyor
(457 puan) tarafından
Keyfi çok sinir bozucu valla .bizyeni evliyken geldi tam 9 gün kaldı .köye gidip birkaç gün kalıp sonra tekrar geliyirdu yine kalıyordu.nereye gittsek bizle beraberdi
(457 puan) tarafından
Sende hasta numarasi yap canım tabii işe yariyacaksa
0 oy
(673 puan) tarafından

Kocası ve bekar oglu var onlari bırakmaya gonlu razı oluyor seni mi düşünecek gelin :D kadin rahatına düşkün demekki 

0 oy
tarafından
Seninki yine iyiymiş kız bnmki tam 8 aydır bizde daha da gitmeye niyetleri yok ben hergün kavga ediyorum belki anlarlar da giderler diye hatta bir keresinde kovmuştum bile buraya da post açmıştım kovdum diye ama yüzsüzler halen gitmediler üstelik şükür bir hastalıkları da yok sırf kendi evi sobalı bnm evim doğalgaz lı diye bendeler 
(299 puan) tarafından
ay biz ne yapacağız ya bunlar nasıl insanlar
0 oy
(536 puan) tarafından
Dermi herkes işine geldiği gibi yaşıyor hayatını bacım Allah kolaylık versin 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 188 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 763 göst.

379,860 soru