0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Dertlesmek istiyorum çok yoruldum kaçarak evlendim 3.yilimiza gireceğiz 7 aylık bir bebeğim var eşimin ailesi beni hiç istemedi herşeyi eşimle birlikte başarmaya çalışıyoruz aileden destek görmediğimiz için eşim kredi çekti ve şuan oduyemiyoruz bebegede bakacak biri olsa bende çalışıp destek sağlamak istiyorum ama kimsem yok gurbetteyim canım çok yanıyor hergun ağlıyorum dayanamıyorum

4 Cevaplar

+1 oy
(11,089 puan) tarafından
Eşin 2 işte çalışsın kendini zorlasın. Kimseden bişe beklemeyin zaten, eşinle mutluysan maddi sıkıntıları dert etme. Düzelir dua et
(0 puan) tarafından
Kuzum eşim vardiyalı işte calisiyor çalıştığı iş seramik lavabo taşı falan firinliyorlar o işten çıkıp başka bı işe giderse tehlikeli işte calisiyorlar yani nasıl olur bilemedim
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Herşeyin başı sabır canım zamanla düzeniniz oturur yerine. Belediyeler yardım veriyor maddi açıdan gıda bebek her türlü yardımları var oraya basvuru yapın isterseniz. Oturduğunuz yerde evlere iş varsa bakın sizde evinizde eşinize destek sağlayabilirsiniz 
(0 puan) tarafından
Canım benim eşim fabrikada çalışıyor elimize geçen asgari ücret ama yüksek gelir gözüktugu için hiçbir yer vermiyor yardım yemin ederim şuan bile dolabım bomboş bulunduğum mahallede yardım çarşısı var oraya gittim belediye falan vermiyorsa bizde veremeyiz dedi
(679 puan) tarafından
Dogrudur canım hayat şartları malum bellı bide destek olmayınca aile daha zor. Hangi il canım orası
(0 puan) tarafından
Kayseri canim
(679 puan) tarafından
Anladım canım Allah yardımcınız olsun inşallah
(0 puan) tarafından
Aminnn canım Allah'ım herkesin yardımcısı olsun inşallah
0 oy
(482 puan) tarafından
Sabretmeye çalış canım senin sınavın da buymuş demektir . Bol bol dua et yavruya sarıl.  Güzel günler yakındır Allah yardımcın olsun
(0 puan) tarafından
İnşallah canimmm sabretmek boynumuzun borcu kim isterki borca girmeyi kim ister çaresiz kalmayı ama rabbimin hikmeti büyüktür diyorum
0 oy
tarafından
Borsaya girin canım ek gelir 
(1,540 puan) tarafından
O ne oluyo kız
tarafından
Kanka arastir

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 550 göst.
0 oy
4 cevap 464 göst.