+2 oy
384 göst.
Aile kategorisinde (2,073 puan) tarafından
Bakın kızlar ben kayınpederime saygısızlık yapmıyorum burada her yaşadığım olayı anlatamıyorum sizler insanları yargılıyorsunuz anlık sinirle yaşlanınca kendini soakta bulursun demişrim ama emin olun neler neler çrkrim kayınvalidem bile hakveririken bana bu kadar çok kırıcı yorum yapmanız brni çok üzdü insanların neler yaşadığını bilemezsiniz tabikide hep böyle düşünecek değilim ve daha 22 yaşındayım ileride ne olur bilemem ama vicdansız insan değilim tabikide ona bakarım kendi kzı onunla konuşmaz sorumluluk nedir bilmez cevap vermek herkese aynı şeyi söylrmekten yoruldum buradaki insanlar bile iyi dayanmışsın diyorlar dinen bakma zorunluluğum yok ama yinede bakarım sonuçta eşimin babası evet çok üzdü beni ama emin olun o cümleyi hakketti onlarla kalıyorum ve özel diye bişeyim yok odama giriyorlar "" (kayınpederim girmez kapıdan seslenir) "kapının önünfe sürekli eşime sesleniyorlar orada ilişkiye gitiyorda olabilirdik mahremiyete saygıları yok tuvalete girerken banyo uaparken hiç rahat değilim vicdansız demişsiniz bana vicdansıx olsam eşim için kayınpederimde kalmak istemezdim kafam allak bullak oldu riskli gebeliğim var 7 aylık hamileyim ve dr lar bebeğimin ölebileceğini söylediler psikolojim iyi değil ben yanlış anlaşıldım 

9 Cevaplar

+2 oy
(5,603 puan) tarafından
Konuyu bilmiyorum. Bakmak zorunda değilsin, bende kayınpederimi hiç sevmem. Senin kurduğun cümle çok saygısızca olmuş kusura bakma bu yüzden linç yemiş olabilirsin. Ne olursa olsun eşinin babası bu şekilde davranman hiç hoş değil. Sizin gelininizde babana aynı şeyi söylese hoşuna gider mi? 
(2,073 puan) tarafından
O zaten bakmaz ben  ondan faha saygılıyım emin ol
(5,603 puan) tarafından
Ondan daha fazla saygılı olabilir sin bu onun saygısız olduğu anlamına geliyor, senin saygılı olduğun anlamına değil...

Ne olursa olsun yaptığın saygısızlık başkada bir şey değil
(2,073 puan) tarafından
Ok canım
-Reklam-
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Zaten kimse kimin ne yaşadığını bilmeden çok güzel bir şekilde direk yadirgiyor burdakiler ama orda neler yaşadığını sen bilirsin bide rabbin bide şu var kimse senin yaşadığınının aynısını yaşamadan seni anlayamaz o yüzden bu kadar rahat eleştirebiliyorlar. Rabbim herkese vicdan ve merhamet versin amin rabbim sizin hakkınızdada hayırlısını versin ve evladınızı hayırlı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin ve çocuğum ölecek diye düşünmeyin Allah büyük O nerde o olacak herşey olacağına varıyor sen dua et rabbine sığın in şaa Allah ♥️
(2,073 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim güzel yorumun için allah razı olsun
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Kimse ne yaşadığını bilemez ardı arkası varmı demeden evet bencede yanlış anlaşıldın o kadarı fazla olabililr belki ama senin surda hepimiz gibi anlattığın hepi topu iki satır.kimse kinsenin yasağını yaşamadan tam anlamıyla anlamış olmaz . Her insanın belli bir çizgisi bı tahammül seviyesi var heleki mahremiyetime saygı gösterilmeyen yerde kalkıp birde basım üstüne diyemem mesela ben .bilmiyorum buda benim düşüncem 
(2,073 puan) tarafından
Aynı düşünüyoruz demekki teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Haklısın ama ne kadar haklı da olsan eşinin anne babası sevmesende saygı duysan hiç kendin de kafana takmazsın. İstersen hiç görüşme konuşma ama saygısızlık da yapma bence. Ben kayınvalidemle konuşmuyorum ama evimize geldiğinde hoşgeldin evimize diyip çayını kahvesini veriyorum. Büyüklük bizde kalsın küçük olduğumuz halde. Benimde üzerime gelindi çok fazlasıyla ama gorumcemle saygım da yok sevgimde. Dolduysan olabilir böyle şeyler.
(2,073 puan) tarafından
İşte doldum zaten kendi derdim bana yetiyor zaten kayınvalifemle sıkıntım yok kayınpederim twk sıkıntılı onuda öyle kabul etcem
(2,073 puan) tarafından
Bu arada umay seninmi adın çok güzelmiş eşimde diyoki kız olursa umay koyalım
(1,079 puan) tarafından
Evet adım canım. Teşekkür ederim. Koy canım bence de güzel hahaha
0 oy
(659 puan) tarafından
Konuya yorum yapmıcam ama bı postu en az 3 defa acmasan mı ılk kayınpeder postunda oyleydı
(2,073 puan) tarafından
Onu yanlışlıkla paylaştmışımfır defalarca hepsini bugün açtım internetim çekmiyor ya bende paylaşılmadı zannettim o yüzden belki tekrar paylaşma olmuştur teşekkür ederim
0 oy
(3,283 puan) tarafından
Postuna şimdi baktım vicdansız veya değilsin bunu bilemem ama yinede saygı çerçevesinde cevap vermen lazımdı adam size yardım etmiyor diye bence kin edip kendini dolduruyorsun bana kalırsa ha bak yada bakma kimene mecbur değilsin ama kapıya atarım demen olmamış ne olursa olsun 
(2,073 puan) tarafından
Onun evi var zsten kapıya atarım demedim
(3,283 puan) tarafından
Kendini sokakta bulursun tam olarak yazdığın cümle bu ki kapıya atmakla aynı şey bence
0 oy
(12,951 puan) tarafından
Vicdansız mısın değil misin bilmiyorum ama saygısızsın. Kusura bakma baba kötü biride olsa evini barkını ayırırsın gitmezsin gelmezsin bu soru ile muhatap olduğunda ben bakamam kendi oğlum kızın baksın diyebilirsin ama bir babaya eşinin babasına bunu diyemezsin. Tam tersini düşünüyorum eşin senin babanın yüzüne kendini sokakta bulursun deseydi şimdi burda eşini linç ettiriyordun
(2,073 puan) tarafından
Ben bakarım babama sen merak etme kimse kendi evladı gibi bakamaz babasına kimsede demiyo eşi yokmu eşi varken banamı bskmak düşecek ki anlık sinirle söyledim bakarım tabiki bizde yaşlancaz ayrıca bu kimseyi ilgilendirmez dinen bile bakmakla yükümlü değilim belki ilerde aramız düzelir bakmak isterim zamanın ne getireceğini bilemeyiz
(12,951 puan) tarafından
Bakmakla yükümlüsün demedim. Merhamet başka bir şey saygı başka bir şey
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Şimdi okudum diğer postunu. Çok yüz göz olmuşsunuz. Terbiye kalmamış saygı kalmamış. Eminim ondan kaynaklıdır ama yine de bu kadar rahat konuşmamak lazım eşinin babası sonuçta 
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Yanlış anlaşıldığını düşünmüyorum ne kadar iyi olmasa da vicdan sahibi biri o kelimeyi kullanamaz. 

Sana kemik atana sen ekmek at. Bu tarafın birde öbür tarafı var unutma 
(2,073 puan) tarafından
Bak mesela daha yeni çay yspıyımmı dedim tersledi durduk yere odadan çıktım kayınvalidem kayınpederime kızdı sığırmısın sen insan gibi çay yapıyımmı dedi kız niye tersliyon dedi iyilikte yaramıyor sonra brn köyü oluyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,073 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
0 oy
6 cevap 329 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Bbtrngn (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 488 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu