0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar eşimle ayrıyız çocuğa bakmıyordu iglilenmiyordu sormuyordu üstelik beni de aldattı önceki postları okuyanlar bilir.ben çocuğum için hastanede suruneyim aman bişey olmasın diye uğrasip didineyim bey efendi bı kez olsun sormasın ne haldesiniz diye üstüne üstelik gidip aldatsin beni bende yakaladığım gibi boşanma davası açtım uzaklaştirma verdim 6 aydır bebeğimle ne çektiğimi ben biliyorum bı kez olsun yanımda durmadi bide bunlaei yaptı ben dava açtığım için beni vicdansız yapmış hic mi cocuga acımıyormusum yazık değil mi diye zirvalayip.durmus kafayı yedim ya 6 ay boyunca çocuğun için bişey yapma üstelik git.ne b.. yediğin belli değil ama çocuğa yazık eden acimayan ben misim.allaha nasıl hesap verecek misim de beni asla bırakmayacakmis da falan da filan. kim burda suçlu Allah aşkınıza dava açınca mi tutuşuyolar anlamıyorum

6 Cevaplar

+1 oy
(15,531 puan) tarafından
Boşversene yeni mi aklina gelmiş suclaycak birini arıyor işte bırak kudursun sen kwndini bildikten sonra 
(33 puan) tarafından
Gidip herkese beni kötüluyor Allah'tan delillerim duruyor ya Nasıl Allah'a hesap verecek misim bilmem ne ne
-Reklam-
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Eşin olacak haysiyetsiz hala kendine konuşacak hak buluyor ya pes dogrusu.  Sıkma canını kuzum Allah yeter sana
(33 puan) tarafından
Allah'ım evladım yeter.bana rabbim sorsun hesabını
0 oy
(27,306 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun

(33 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Aldatırken vicdanı neredeydi başı anasına gire. 

Kendini suçlu hissedip üzülme 
(33 puan) tarafından
O her bokolog dediğim grup var ya neymiş yazık etmişim bize yazık değil mi dava açınca mi tutuşuyolar anlamıyorum
0 oy
tarafından
Suç bastırmaya çalışıyor akli sıra. Sakın barışma bir daha böyle bir adamla ömür gecmez 
(33 puan) tarafından
Yok bacım ne barışacam hakkımı da çocuğumun hakkını da kanunla alacam.
0 oy
(167 puan) tarafından
Ohh çok da iyi yapmışsın boşver kuyruk açısı işte illa bir şey söyleyip üste çıkacak ya 
(33 puan) tarafından
Aynen ya.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 610 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 510 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,275 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu