0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Oğlum grup eğitimine giriyor genc bı kız goturuyr 3ogrenci ile her ders çıkışında bana oğlumun içine kapanık oyuna katılmıyor grup derslerine girmesin gibi gibi bı çok şey diyor ben o öğretmeni istemiyorum oğlumun dersine girsin degstrme hakkım varmı acaba diğer 4, öğretmen memnun oglumdan ama o bana başka velilerin yanında oğlumun çok büyük davranış problemleri oldugunu söyleyip duruyor

Oğlum üç buçuk yaşında gruba girdiği çocuklar en küçüğü 5 yaşında ve onlar anaokuluna giden cocuklar oğluma otizm bile dedi öğretmen ama sonrasında otizm öğretmeni degerlendirmeye aldı öyle bişey yok dedi oğlum acaba öğretmenimi sevmedi

4 Cevaplar

+1 oy
(15,644 puan) tarafından

Grup dersi niçin veriliyor peki . Oyuna katılsın iç dünyasından çıksın diye bence de o işini bilmiyor konuşuyor değiştirin kesinlikle çocuklarınızın zamanını hele ki saat bile onlar için önemli iken  böyle işini bilmeyen kişilere heba ettirmeyin. 

Ve böyle kurumları şikayet edin devlet bunlara her coxuk basina  para veriyor babasının hayrına yapmıyorlar 
-Reklam-
0 oy
(2,684 puan) tarafından
Sınıf ogretmenimi 
tarafından
Müdürle konuşayım haftaya
(2,684 puan) tarafından
Aynen konuşun müdürü izle yardımcı olacaktır
tarafından
Bide hergun farklı öğretmen giriyor bu normalmi
(2,684 puan) tarafından
Her öğrencinin bitane öğretmeni olur beli olur haftada bir olsa neyse de hergun o çocuk o öğretmene nasıl alışın siz bunuda müdürle görüşün
tarafından
Konuscam belirli 2 öğretmeni olsun diyecem
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Ozel eğitim gidiyo amacı zaten cocularla iletişim kurmasini sağlamak topluma kazanması sağlamak onasil bı hoca
tarafından
Çok çok abartıyor sanki bnm çocuğum çok sorunlu gibi konuşuyor ama diğer 4 öğretmen dediğim gibi cocuugunuz sadece konuşmayı tam beceremiyor onun dışında uyumlu bı çocuk diyolar
(2,684 puan) tarafından
Uğraşmak istemiyor bideha bişey derse şikayet ederim sizi de mudurede şöyle böyle yaparsa şikayet ederim de sonuçta para alıyor yani haki yok böyle yapmaya
(3,761 puan) tarafından
Amn hepsi bir ozmn konuş müdürle direk bı daha demesi bekleme
tarafından
Beklemycemkizlar direkt gidip o öğretmeni istemiyorum diycem
(3,761 puan) tarafından
Bencede söyle .
Benimde soy isim altın
0 oy
(4,625 puan) tarafından
Canim öğretmenimi değiştir bende tecrübeli diye bir hoca istedim kızım derste uyuyormus bana 40dakika sonra söylüyor bazen de herkesin için de masal çok yoruyor bugünde yordu vs dedi bende dedim hocam siz ne için eğitim veriyorsunuz zaten çocuk normal olsa buraya getirmem babanizin hayrına mi 40dakika veriyorsunuz dedim ayni saniye müdüre gittim ertesi gün hocamız da kurumumuzu da değiştirdim ayni kurumun özel yerine geçtik o kadar iyi oldu ki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 233 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Heymomy (572 puan) tarafından soruldu
+4 oy
11 cevap 290 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 825 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 760 göst.